Mazda Premacy opinie, oceny użytkowników, Mazda Premacy spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda Premacy

2003r.

Średnia ocena: 8.40/10

Mazda Premacy spalanie (l/100km)

10.80/10.20
8.50/9.00
9.50/9.80

Oceny MAZDY PREMACY

Jedynymi wadami jakie zaobserwowałem to słabe przyspieszenie do 2000 obrotów i dość głośna wentylacja. Auto bardzo fajne ze względu na przestronność i dobrą kulturę jazdy.
Komfort jazdy z tyłu i z przodu bez zastrzeżeń, jedyne czego można się czepić to dość głośna praca silnika, ale to przeszkadza tylko na początku teraz już się przyzwyczaiłem.
Auto pomimo swoich gabarytów prowadzi sie naprawdę dobrze.

Anna2009-01-28

dobre auto dla osób z dziećmi , nie drogie w utrzymaniu , bezawaryjne , tylko pilnować przeglądu i w terminie wymieniać płyny oleje paski i zadowolenie z premacy
niestety to diesel a nie auto wyścigowe na starcie mulisty potem ok
auto miękkie wygodne obszerne nie męczy można poprawić wyciszenie
dużo miejsca dla 5 osób , obszerne wnętrze, dobre materiały , korozja mogliby nad tym też popracować tylne nadkola , siedzenia z tyłu bajka , ogólnie bdb
miękkie zawieszenie

2015-06-02

KO !!!!
Powyżej 120 - zbyt głośno
Rdza tylnych nadkoli
Super autko poza tym , że rdzewieją tylne nadkola. Jeśli należycie i w terminie zadba się o wymianę części eksploatacyjnych - pojazd potrafi odwdzięczyć się 100 % bezawaryjnością. Posiada tyle elektroniki ile jest niezbędne. Dobrze toleruje LPG

irek2015-01-13

silnik super,reszta w miarę,blachy do .upy= kupić rozebrać wyczyścić i dać do ocynku
ciężko dopasować bieg do jazdy za innymi pojazdami - porażka
kareta na resorach
rdza szaleje wszędzie tylko plastiki bezpieczne
uwaga na wyjazd zza ekranów powyżej 130 km/h

KRZYSZTOF2010-02-17

ZBYT DUŻE SPALANIE.
SŁABE WYCISZENIE WNĘTRZA, PRZENOSZENIE HAŁASU Z UKŁADU NAPĘDOWEGO
Rdza tylna klapa, pojedyńcze ogniska na drzwiach,tylne nadkola

Średnie oceny MAZDA PREMACY

Osoby zainteresowane autem Mazda Premacy brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Scenic.

Mazda Premacy

Mazda Premacy

Renault Scenic

Renault Scenic

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie Premacy

Mazda Premacy 2000 101KM 2003r. mini-van

Jest to diesel i przy starcie zanim nie wkręci sie na ok 2000 obrotów to trochę muli, poza tym skrzynia pracuje gładko. W zimę 2009/2010 nie miałem z nim żadnych problemów odpalał od razu (przy trzymaniu auta na zewnątrz) oczywiście przy zachowaniu podstawowych zasad urzytkowania przy takich temperaturach.

Mam 192cm w tym aucie bez względu na to gdzie siedzę mam dość miejsca, nad głową też. Wnętrze dobrze rozplanowane, przydatne schowki i uchwyty zawsze pod ręką. Bardzo łatwo składają się fotele można to zrobić dosłownie jedną ręką, przestrzeń po złożeniu foteli jest wystarczająca do przeprowadzenia małej przeprowadzki :-) Nie zaobserwowałem żadnych oznak uszkodzenia karoserii.

Auto pomimo swoich gabarytów prowadzi sie naprawdę dobrze.

Poza eksploatacją nic mi się jeszcze nie zepsuło w tym aucie.

Tu mam pewne zastrzeżenia, mam wrażenie że aby wentylacja dobrze działała to trzeba włączać wiatraczek na wysokie obroty a ten już dość głośno pracuje....

Mazda Premacy: hatchback, mini-van, van

Mazda Premacy: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda Premacy: 1.8, 1.9, 2.0

Mazda Premacy: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999