Mercedes 190 (W201) opinie, oceny użytkowników, Mercedes 190 (W201) spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes 190 (W201)

benzyna+gaz

Średnia ocena: 8.86/10

Mercedes 190 (W201) spalanie (l/100km)

12.28/12.99
9.14/9.66
10.66/11.15

Oceny MERCEDESA 190 (W201)

2012-03-17

Wspaniały samochód lecz ostatni model trochę mnie zniechęcił.Nie wiem czy nie wrócę do niego.Teraz testuję Francuza.
Automat i to wszystko.Ponadto będąc rozważnym kierowcą nigdy nie pozwalałem sobie na "palenie gumy" albo starty ze świateł z piskiem opon.Czułem jednak że gdybym tylko chciał to auto napewno by to potrafiło.
Nic do zarzucenia.Jedynie wiek i komplet osób "na pokładzie" przypominało że lata robią swoje.Jak dla mnie z tyłu mogło by być więcej miejsca jadąc w komplecie.To jednak nie ten model.Tam u mnie jeździł ...pies.
Najniższa ocena dotyczy karoserii.Tylko dlatego że auto kupiłem od flejtucha który nic nie dbał o auto.Pół roku na myjni wypłukiwałem górskie błoto z każdego zakamarka.Auto było już niestety nadgnite.
Wszyscy znający Mercedesa wiedzą że w tej kwestii nic nie da się zarzucić.Auto choć leciwe zachowało wszystkie walory które w czasie eksploatacji tylko się potwierdziły.Klasa pozostanie klasą.

2008-08-16

Fajne auto za małe pieniądze, lecz ciężko dostać w dobrym stanie:)
Jednostka napędowa działa poprawnie. spalanie(przy normalnej jeździe)od 7-10 litrów gazu\\ 7-9 l benzyny na 100 km. jeśli chcemy poszaleć od 11-13 l benzyny na 100km. Silnik jest dynamiczny, bez problemu się zbiera z niskich obrotów(100km\\h - 2500 obr\\min)
Mercedes - jak to Mercedes, dla mnie poprawny (jak to Niemiec)
Mesiu posiada blachy nie do zdarcia (chyba ze był bity), kupiłem samochód w bardzo dobrym stanie wizualnym zewnętrznym jak i zewnętrznym (przy zakupie byłem zadziwiony stanem auta, gość dbał o swój samochód!)
Samochód prowadzi sie niezle, lecz strasznie go nosi - w końcu naped na tył.

2010-04-09

ludzie w Stuttgarcie zbudowali dla ludzi na świecie świetne auto-dziś takich aut już nie ma a nowe silniki palą niewiele mniej-awaryjność pominę
dużo załatwia 3 bieg-jest super---od 40 do 130
z tyłu siedzenie nie na długie trasy ale przód-super mam egz.jeszcze dodatkowo wygłuszony więc silnika nie słyszę:} z kompletem pasażerów jest średnio-brak mocy-powiedzmy 20 koni
blacha pancerna:}1989 ---rdzy brak:}:}:}:}mój przyjechał z Włoch
parkowanie jak wózkiem widłowym-kto jeżdził ten wie:}

2008-02-09

Spalanie oczywiście GAZU podałem. Przejechałem autem 50tyś i wymieniłe trzy części końcówke drążka oczywiście na używaną 30zł, gumę na wale napędowym 180zł i pompę paliwa 100zł. Ze w zględu że był to gaźnik to oczywiście problemy z gazem się zdażały wiązane z przełącza...
Na biegu jałowym wogóle nie było słychać silnika - tak ekstra wyciszone autko
20 letni samochó na 100% był bezwypadkowy nie było na nim żadnego śladu korozji
Najwiekszy skręt chyba ze wszystkich aut. Super się prowadziło

2009-01-10

Jeśli by nadal były w produkcji takie samochody bym znowu kupił taki sam,bez chwili zastanowienia.
Ma bardzo długie biegi ,i szybko nabiera prędkości.
Jest bardzo wygodny z przodu jak i z tyłu ale nie polecam siedzenia z tyłu ludziom o więkrzych gabarytach np. 190cm wzrostu
Jest twardy jak stal ,raz facet podjechał mi fiatem brawo przy 120km/h mi wyrwał tylko lusterko i rysę na całym boku ,którą dotarłem pasto.A jemu wypruło cały bok.
to cacko płynie i ma bardzo dobry skręt.

Średnie oceny MERCEDES 190 (W201)

4.4/10
4.4/10
4.2/10
3.9/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes 190 (W201) brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes klasa S.

Mercedes 190 (W201)

Mercedes 190 (W201)

Mercedes klasa S

Mercedes klasa S

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie 190 (W201)

Mercedes 190 (W201) sedan 1800 KM 1994r. sedan (limuzyna)

Jeżeli ktoś ma tzw podzielność uwagi to poradzi sobie doskonale.Ślepy to i jadąc rowerem niczego nie widzi.

W tym roczniku nie da się nic nie robić.Szczególnie że pochodzenie auta było takie jak wyżej napisałem.Wymieniłem dużo ale efekt był oczekiwany.To nie jest auto dla kogoś kto tylko chce je mieć.O to trzeba dbać.Tu nistety jak z "dziwką".Jak chce się wyjąć to trzeba wsadzić.

200-300 metrów i już czuło się ogrzewanie.Rewelacja.

Wszystko w co zostało auto wyposażone w fabryce musiało u mnie działać.I działało bez problemu.

Mercedes 190 (W201): hatchback, sedan (limuzyna)

Mercedes 190 (W201): benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Mercedes 190 (W201): 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 3.2

Mercedes 190 (W201): 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983