Mercedes Vaneo opinie, oceny użytkowników, Mercedes Vaneo spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes Vaneo

2004r.

Średnia ocena: 8.00/10

Mercedes Vaneo spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA VANEO

Tomek2013-11-25

Z auta jestem zadowolony myśle że to dobry zakup vaneo nie mają zbytnio dobrych opini i z tego powodu ceny nie są zbytnio wysokie a auto naprawde nie jest takie złe jak się je opisuje myślę że to dobry wybór gdy kupi się auto z pewnej ręki
91 KM ale do spokojnej jazdy to wystarcza automatyczna skrzynia narazie spisuje się dobrze
Auto jest dosyć twarde ale to chyba dobry kompromis bo auto jest wysokie i można do niego naprawde sporo załadować gdy jest załadowane jejżdzi się wygodniej jedynie można się przyczepić że przy obrotach silnika powyżej 3 tyś robi się głośno
Autem jejżdzi się dobrze nie przechyla się w zakrętach choć jest wysokie zabardzo niema się do czego przyczepić

Robert2008-11-08

samaochód ideał do małego biznesu (raczej jako rodzinne auto bym go nie kupił) ale poruwnujac go z kangurem czy combo to nie ma sobie rownych jak cene do jakosci oceniam baardzo wysoko kupiłem go w cenie combo wiec...nie mowiac o wyposażeniu porównujac te dwa samochody czy francuza to nie ma ...
Samochodzik potrzebuje wysokich obrotów
Samochodzik prowadzi sie rewelacyjnie jest twardy a zarazem nie odbija flaków przejechałem nim po polskich drogach ponad 50tyś i amortyzatory ok 87% i nic nie wymieniane

2010-02-17

Dużą uwagę należy zwrócić na podwozie gdyż jest słabo zabezpieczone i tam zaczynają pojawiać się pierwsze ogniska rdzy poza tym ok.

Średnie oceny MERCEDES VANEO

Osoby zainteresowane autem Mercedes Vaneo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Zafira.

Mercedes Vaneo

Mercedes Vaneo

Opel Zafira

Opel Zafira

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie Vaneo

użytkownik: Tomek

Mercedes Vaneo 1700 91KM 2004r. mini-van

Widoczność jest dosyć dobra z początku troche przeszkadzały mi przednie słupki ale już się przyzwyczaiłem

Materiały urzyte do wykończenia wnętrza są naprawde dobrej jakości miejsca jest sporo w obu rzędach siedzeń do auta można bardzo dużo załadować np gdy jedziemy w góry pojejżdzić na rowrach po złożeniu podwójnej kanapy mieszczą się trzy osoby i trzy rowery szosowe dodam że rowery stoją w całości jeden obok drugiego auto posiadam od roku i były małe oznaki korozji na przednim błotniku pod lampą kture zostały usunięte i narazie jest spokój

W aucie wymieniłem amortyzatory z przodu ale jest już do wymiany napinacz paska szykuje się na wymianę całego kąpletu wraz z pompą wody i sprzęgiełkiem alternatora ceny części i napraw troche wyższe ale bez przesady myślę że opinie o mechanikach co niechcą naprawiać tych samochodów to gruba przesada może tak było z początku gdy weszły na rynek ale teraz wszyscy sobie z naprawami radzą i ceny nie są już tak wysokie

W aucie dmucha ciepłym powietrzem po przejechaniu stu metrów

Narazie jest OK

Mercedes Vaneo: bus, kombi, mini-van, van

Mercedes Vaneo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Mercedes Vaneo: 1.7, 1.9

Mercedes Vaneo: 2004, 2003, 2002