Mercedes Vaneo opinie, oceny użytkowników, Mercedes Vaneo spalanie van (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes Vaneo

van

Średnia ocena: 6.83/10

Mercedes Vaneo spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA VANEO

2011-02-15

Kiedyś w latach 90-ch kupiłem "beczkę" (Mercedes-123) i po 100 tys. km mówiłem z pewnością: nigdy nic innego, tylko Mercedes... Potem był 124, 207, Vito, wszystko bez zarzutu - solidna firma, solidne auta. Po używaniu Vaneo niestety muszę powiedzieć nigdy więcej Mercedesa... ...
Samochód głośny, fotele przednie nie rozkładane do końca, tylko do 45 stopni, wsiadanie ze strony kierowcy na tyle nie wygodne że widziałem już 3 Vaneo z wyłamanymi płastikami obudowy fotela kierowcy (w moim też)

2008-08-31

Generalnie nie polecam tego auta, tele co sie przydał ze mozna nim było lodówke przewieźć i jeszcze pare wiekszych gabarytów ale drugi raz bym już go nie kupił.
Silnik 1.7 nadaje sie tylko do jazdy po mieście, żeby przycisnąc gdzies na autostradzie jest zasłaby.
Jak sie jeździ tym autem jakakolwiek nierównosc i całe auto tarabani - masakra, takiego czegos sie nie spodziewałem w mercedesie. Silnik słabo wyciszony. Na fotelu kierowcy siedzi sie jak na krzesle, czasami mam wrazenie ze jedyne co mnie w tym fotelu trzyma to pasy bezpieczeństwa.
Układ kierwniczy w zasadzie dobry, oceny jednak własciwosci jezdne nienajlepsze - prawdopodobnie wynikiem tego że auto jest poprostu duże.

Rycho2014-09-14

Autko fajne ale ma mankamenty. Słabo dogrzewa się silnik CDI a tym egzemplarzu nie ma dogrzewania przez to spalanie jest większe na krótkich trasach i w zimie. Koszta naprawy są dość wysokie ze względu na ceny części oryginalne są drogie a zamienniki w większości słabej jakości.Jak n...

Robert2008-11-08

samaochód ideał do małego biznesu (raczej jako rodzinne auto bym go nie kupił) ale poruwnujac go z kangurem czy combo to nie ma sobie rownych jak cene do jakosci oceniam baardzo wysoko kupiłem go w cenie combo wiec...nie mowiac o wyposażeniu porównujac te dwa samochody czy francuza to nie ma ...
Samochodzik potrzebuje wysokich obrotów
Samochodzik prowadzi sie rewelacyjnie jest twardy a zarazem nie odbija flaków przejechałem nim po polskich drogach ponad 50tyś i amortyzatory ok 87% i nic nie wymieniane

2008-02-15

auto jak na ta klase przyzwoite
silnik dobrze wspolgra z automatem,silnik srednio dynamiczny
twarde zawieszenie,wyciszony dosyc dobrze,przednie sidzenia b.wygodne,tylne wygodne
ilosc miejca z przodu duza,z tylu dla 3 pasazerow wystarczajaca,wygoda obslugi dobra.bagaznik b.duzy ,mazliwosc aranzacji,b.duza,karoseria zabespieczona jak-w mercedesie
dobrze trzyma sie nawieszchni,twarde zawieszenie uklad kierowniczy precyzyjny,wspomaganie dobre

Średnie oceny MERCEDES VANEO

9.8/10
4.3/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes Vaneo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Ignis.

Mercedes Vaneo

Mercedes Vaneo

Suzuki Ignis

Suzuki Ignis

Mercedes Vaneo: bus, kombi, mini-van, van

Mercedes Vaneo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Mercedes Vaneo: 1.7, 1.9

Mercedes Vaneo: 2004, 2003, 2002