Mercedes Vito opinie, oceny użytkowników, Mercedes Vito spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes Vito

1997r.

Średnia ocena: 7.38/10

Mercedes Vito spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA VITO

2011-02-16

Całokształt autka oceniam na 7 ze względu jednak na karoserie która troche jest zle zabespieczona i to wnętrze które nadaje sie do pzrewozu dwóch osób na pojedynczych fotelach
Układ jezdny oceniam bardzo dobrze poniewaz w kazdych warunkach auto prowadzi sie dobrze czy to deszcz czy snieg lub sucha nawierzchnia auto trzyma sie drogi

2009-01-22

Srebrny lakier,ciemne szyby-kupilem to auto za wygląd,ale nie wiedziałem że od tego momentu zamieszkam w kanale garażowym.Mam też stare bmw e34,ale ono pod względem bezawaryjności bije tego mercedesa na głowe i to 100 razy.Nie polecam Vito starszego modelu.
Mam automata,katastrofa,pół roku temu skrzynia była w remoncie-koszt 4000zł,teraz padła na amen,szykuje się do zmiany na manual,może problemy ze skrzynią znikną.
Auto dostaje muła pod obciążeniem ,spada też komfort jazdy.
klamki od środka do kitu,korozja na brzegach drzwi i maski,podwójne siedzenie pasażera z przodu-porażka.
Prowadzi się dobrze ,t4 nie ma polotu.

2009-11-02

Nigdy więcej mercedesa w638,porażka jak na tą markę,dobrze,że nie kupiłem diesla CDI,te to podobno są super awaryjne,ludzie płacza.
Biegi nie pracowały tak jak powinny,mimo regulacji linek oraz regeneracji wybieraka
Miałem busa 7 osobowego ,hałas powyżej 90km/h
Jakość jak na Mercedesa bardzo słaba,nie wspominająć już o "blachówie"

2009-07-25

znakomity średniej wielkości van. Chociaż nie wygląda okazale to po wyjęciu tylnych siedzeń można naprawdę dużo zapakować .Jedyny mankament to słaby skręt i dosyć duże zużycie paliwa.
trochę za mały promień skretu

2008-03-14

SUPER AUTKO NA DALSZE TRASY .NIE ZAMIENIŁ BYM NA INNEGO BUSA O PODOBNYCH PARAMETRACH ,JEDYNY PROBLEM JAKI MIAŁEM TO LEWAREK ZMIANY BIEGÓW,POZATYM MANKAMENTEM WSZYSTKO OK.

Średnie oceny MERCEDES VITO

4.3/10
4.1/10
3.9/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes Vito brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Infiniti J30.

Mercedes Vito

Mercedes Vito

Infiniti J30

Infiniti J30

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie Vito

Mercedes Vito 110D 2300 98KM 1997r. van

Naped cóż są plusy i minusy więc przyspieszenie oceniłem na 10 bo jak na autko dostawcze 98KM zbiera sie zwawo i nie ma problemów z wyprzedzaniem ale tu jest tez minus powyzej 120km/h robi sie troche głosno skrzynia biegów mała wada to mała zapadka przy lewarku gdy sie wyrobi to biegi cięzko wchodzą silnik rewelacja vito nie ma u mnie lekko a jednak daje rade naprawde dobry wół roboczy

Widocznosc z pzrodu jak najbardziej 10 duże szyby po bokach bez przegrody zapewniaja bdb widocznośc to samo jeśli chodzi o lusterka są naprawde wielkie w porównaniu do T4VV i nie ma problemu z cofaniem do tyłu a jesli ktos ma przeszklone vito to ma naprade rewelacjie bo szyba z tyłu jest naprawde duza przez która naprawde duzo widzimy

Komfort jazdy dobrze ma tylko kierowca w vito jest za mało przestrzeni dla trzech osób z przodu dwie ok ale pasazer ma i tak przechlapane fotel(ławka 2-os)jest porazka dlatego proponuje vito z dwoma fotelami z pzrodu kierowca i pasazer(pojedynczy fotel)tak jak pisałem wczesniej powyzej 120 jest głosno resorowanie no jak by nie bylo jest to auto dostawcze ale naprawdw dzielnie znosi nasze POLSKIE drogi

Przestrzeń sprzodu tylko 2 osoby na pojedynczych fotelach.Wszystko pod reka takze nie ma problemu z tym ze trzeba szukac przycisków.Materiały to przewaznie plastik w wersji van ale nie dosc wytrzymałe np.klamki wew. które pekna gdy postawi opór.Karoseria to pieta achillesowa Vito strasznie leci maska potem progi z pzrodu ale jest na to sposób założyc chlapacze i z głowy mi pomogło po tej zimie nie mam zadnych wykwitów ale to drobiazg ważne że motor pracuje nie zawodnie

Nie bede sie rospisywał co wymieniam ale vito jeszcze mnie nie zawiodło i tu zalezy kto jak dba tak ma ja robie tym autem 50000tyś rocznie i wymieniam mu 5 razy w roku olej i filtry oraz raz na rok swiece zarowe oraz filtr paliw bo zawsze chce byc pewien gdy rano wstane i strzele w bendiks to ze autko odpali.Autko nie nadaje sie pod ciezkie zaprzegi na aucie woziłem 900kg i na pzryczepie tyle samo i zjadłem zprzegło w ciagu roku tak po zatym wymieniłem przeguby tłumnik od poczatku do końca poduszki silnika tył amortyzatory przód tył dużą zaleta jest łańcuch rozrzadu.Naprawy nie są drogie ale nie polecam servisu merca bo tam za roboczą godzine płaci sie słone pieniadze lepiej znales dobry warsztat i tam naprawiac soje vito

Mała kabina nagrzewa sie szybko jedyna bolączka to wentylator gdy jest juz przepracowany nalezy mu sie wolne zawieszaja sie szczotki silnika dmuchawy(dot.wentylatorów firmy valeo)ale wszystko jak najbardziej proste do naprawy łatwy dostep do sekcji grzewczej vito

NIe mam problemu.

Mercedes Vito: bus, kombi, mini-van, van

Mercedes Vito: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes Vito: 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 3.0

Mercedes Vito: 2011, 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1984