Mercedes Vito opinie, oceny użytkowników, Mercedes Vito spalanie 3.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes Vito

3.0

Średnia ocena: 8.00/10

Mercedes Vito spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA VITO

Sebastian2012-09-22

Gdyby nie fakt ze moje poprzednie vito 2.2 cdi z 2000 roku zardzewiało nie zmienił bym auta. Bus prezentuje się świetnie jednak poprzedni model słuzył mi 12 lat jak bedzie z tym ? Czy wytrzyma próbę czasu na naszych drogach-obawiam się ze nie
Silnik ma spory zapas mocy i dobrze wkręca się na obroty. 5-cio biegowy automat czasami jak by nie wiedział co zrobić przy redukowaniu...biegi zmienia precyzyjnie ale trochę wolno trzeba zdecydowanie sterować gazem
Resorowanie ok ale na pusto przy ładunku około tony auto trochę pływa co sprawia wrażenie braku kontroli jest to trochę kłopotliwe przy 170 na autostradzie ( w niemczech ;-) )
Jeśli chodzi o funkcjonalność to jest ok...trochę brakuje klimatu ze starego vito, bo nowy model ze starym wspólną ma tylko nazwę ...plusem jest duża liczba schowków i nowoczesny czytelny wygląd deski rozdzielczej...
Układ kierowniczy precyzyjny kierownica pracuje ciężej niż w 110 cdi ale poprawia to precyzje prowadzenia przy wyższych prędkościach

2011-03-08

minus za hamulce reszta bdb
do 200km/h rakieta
bardzo delikatny lakier
nieciekawy efekt hamowania przy dużej prędkości i obciążeniu

Średnie oceny MERCEDES VITO

0.0/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes Vito brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Infiniti J30.

Mercedes Vito

Mercedes Vito

Infiniti J30

Infiniti J30

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie Vito

użytkownik: Sebastian

Mercedes Vito 122 cdi 3000 CDI, V6 225KM 2011r. bus

Auto jest trochę pękate w porównaniu z poprzednim modelem widoczność gorsza stare vito można było parkować na wyczucie a tu jest go brak- ufamy parktronikowi

na gwarancji wszystko robimy w aso a tam za montaż haka 3800 porażka

Jeżeli chodzi o układ wentylacyjny moje auto ma klimę i funkcje auto ustawione cały czas na 22 stopnie i jest ...nie wiem co to regulacja ogrzewania nie trzeba nic dotykać ciekawe jak działa manualna klima ?

Skrzynia automatyczna jakaś zamulona ,parktronik działa z opóźnieniem a menu po wszystkich językach tylko nie po polsku - tu bije mercedesa nawet FIAT

Mercedes Vito: bus, kombi, mini-van, van

Mercedes Vito: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes Vito: 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 3.0

Mercedes Vito: 2011, 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1984