Mercedes klasa A opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa A spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes klasa A

2001r.

Średnia ocena: 6.70/10

Mercedes klasa A spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA KLASA A

2014-07-28

Zawiodłem się na całej linii do tego wynalazku Mercedesa. Nigdy więcej takich podróbek.
W miarę elastyczny ale dużo błędów komputera silnika.
Twarde zawieszenie na dłuższych trasach potrafiło wykończyć nawet młodego kierowcę.
Jakość wykonania mniej niż średnia......w upalne dni wszystko skrzypiało :( Karoseria w moim przypadku była OK ale widziałem na innych egzemplarzach duuużo rdzy.

Kazimierz2012-04-11

Ostrzegał mnie renomowany mechanik żeby unikać a Wujek kupił no imamy Horor kasowy.
W dniu 10.04.2012r.jechałem z wujem do Berlina no i udało się dojechać w pobliże Kostrzyna z Grudziądza-wystąpiła awaria automatycznej skrzyni biegów --po zasięgnięciu opini mechaników to tragedia że wytrzymuje tylko około 100tys.km ale jakie pieniądze jak się cieszę że nie kupił...
Samochód oszczędny ale nie ta cena bo awaryjna skrzynia biegów i nikt nie chce kupować tego wynalazku.
posiada mały bagażnik dla emerytów na zakupy
co do karoserii brak zastrzeżeń

WIESIEK2012-05-25

WADY;WIDOCZNOŚC Z PRZODU OGRANICZONA KWESTIA PRZYZWYCZJENIA.PLASTYKI TROCHĘ SKRZYPIĄ PO 10 LATACH,NISKIE PODWOZIE PROBLEM Z PORKOWANIEM NA CHODNIKU.BAGAŻNIK MAŁY DLA 5 OSÓB.WYGODNY DLA 4 OSÓB. ZALETY; MAŁO PALI,WYGODNY,DUŻO MIEJSCA POMIĘDZY SIEDZENIAMI,DOBRZE SIĘ PROWADZI.
JEST GŁOŚNY ,ALE MOŻNA PUŚCIĆ RADIO GŁOŚNIEJ!
ZBYT MAŁY SKRĘT.

2009-05-19

Całkiem przyzwoicie ale dość głośny na wolnych obrotach.
Dość sztywny, ale to w końcu nie S-klasa

Edyta2013-05-19

mały, zwrotny, do miasta to zalety ,twarde zawieszenie i słaba dynamika to główne wady

Średnie oceny MERCEDES KLASA A

3.7/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa A brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A2.

Mercedes klasa A

Mercedes klasa A

Audi A2

Audi A2

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie klasa A

Mercedes klasa A Elegance 1400 KM 2001r. hatchback

W miarę elastyczny ale dużo błędów komputera silnika.

Mogło by być lepiej.

Posiadając Mercedesa 190 (W201) zachciało mi się czegoś małego......i tutaj moje rozczarowanie :( A klasa pierwszej generacji (W168) to samochód bardzo awaryjny i nieprzewidywalny. A koszty napraw i amortyzacji jak za PRAWDZIWEGO Mercedesa. Miałem egzemplarz zadbany i z udokumentowanym przebiegiem, sam go sprowadzałem dla siebie a mimo to porażka. Przez pierwszy rok w miarę OK po za przymusową regeneracją pompy wspomagania. Ale za to drug rok to tragedia.....padł przepływomierz, zawieszenie zaczęło się tłuc i nie obyło się bez wymiany przód i tył. Katalizator, dwie sondy, ciągłe błędy i kontrolka silnika. Cieszyłem się jak go sprzedałem. Nigdy więcej podróbki.

Bardzo awaryjne autko...a koszty napraw jak "prawdziwego" Mercedesa

Przednie szyby dla kierowcy OK, tylne dla pasażera przeważnie zaparowane całą drogę.

Tutaj porażka......więcej czujników, modułów nie mieli chyba w magazynie bo by dołożyli jeszcze z kilka :( W razie awarii nawet ASO nie wiedział co robić i proponowali wymianę po kolei, może się uda trafić :(

Mercedes klasa A: coupe, hatchback, inne, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Mercedes klasa A: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa A: 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.9, 2.0

Mercedes klasa A: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997