Mercedes klasa A opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa A spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Mercedes klasa A

Średnia ocena: 7.38/10

Mercedes klasa A spalanie (l/100km)

8.75/8.95
6.65/6.10
7.63/7.40

Oceny MERCEDESA KLASA A

2011-02-15

Auto idealne dopóki się nie psuje. Świetnie się prowadzi, ponadprzeciętny komfort w środku, dużo fajnych rowiązań...ALE...jak samochód zacznie się psuć to naprawy idą w tysiące a w dodatku często jest tak, że nawet salony nie potrafią (lub nie chcą) poprawnie zlokalizować usterki...
naprawdę duzo miejsca w środku: z przodu i z tyłu (ze względu na profilowane z tyłu siedzenia przednie)
Auto idealne do miasta jak i w długie trasy - bardzo dobrze sie prowadzi - stabilne i przyjemne w prowadzeniu.

2011-04-21

Lubię pojechać tym autem z żoną na zakupy - dwie osoby ,niedaleko i po mieście . Nie lubię płacić wysokich rachunków za naprawy ,które nie są zbyt częste ,ale jak już się zdarzą to są dotkliwe .
Nie jeżdżę wyczynowo , ale zapas mocy np.przy wyprzedzaniu zawsze jest.
Komplet pasażerów rozumiem jako " mama i trójka dzieci" . Jechałem ok.200 km z kompletem dorosłych - bardzo frustrujące przeżycie .
Irytujące grzechotanie i trzeszczenie plastików.
Wersja "avantgarde" bardzo twarda i sztywna. Na naszych drogach "żołądek wyrywa"

2010-03-04

ja napiszę tak----fajne autko,ale nie Mercedes tak w pełni----porzadnie raz zrobiony-nie ma problemów-cześci tylko oryginały-------ja niestety nie umiałem siedzieć w tym aucie za sterem(dla mnie niewygodny-51 lat-wysportowany-a mimo to:)
na wys.obrotach auto bardzo sprawne(niejeden 110 konny nie da rady)skrzynia manualna dziala jak joystick
no coż-auto na krótkie trasy a jeszcze mocno ucierpią 4 litery:)fotele i kanapa to nieporozumienie
mały dostawczak po wyjeciu tylnych foteli-reszta kiepska a te przyciski opuszczania szyb-nie wiem kto wymyślił-niegodne firmy Mercedes
auto ucieka w koleinach-trzeba b.pilnować steru

Kazimierz2012-04-11

Ostrzegał mnie renomowany mechanik żeby unikać a Wujek kupił no imamy Horor kasowy.
W dniu 10.04.2012r.jechałem z wujem do Berlina no i udało się dojechać w pobliże Kostrzyna z Grudziądza-wystąpiła awaria automatycznej skrzyni biegów --po zasięgnięciu opini mechaników to tragedia że wytrzymuje tylko około 100tys.km ale jakie pieniądze jak się cieszę że nie kupił...
Samochód oszczędny ale nie ta cena bo awaryjna skrzynia biegów i nikt nie chce kupować tego wynalazku.
posiada mały bagażnik dla emerytów na zakupy
co do karoserii brak zastrzeżeń

2011-04-21

nie jest to demon prędkości, ale pracuje cicho, skrzynia precyzyjna
Mały z zewnątrz - idealny do maiasta. Duży w środku, zaskakująco duży bagaznik 390 litrów! Mnóstwo możliwości aranżacji wnętrza - kanapa dwuczęściowo przesuwana i pochylana, da się wymontować również fotel pasażera z przodu. Trochę skrzypi fotel kierowcy, brak sterowania radie...
Jak na miejskie i tak wąskie auto - świetnie się prowadzi.

Średnie oceny MERCEDES KLASA A

4.3/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa A brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A2.

Mercedes klasa A

Mercedes klasa A

Audi A2

Audi A2

Mercedes klasa A: coupe, hatchback, inne, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Mercedes klasa A: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa A: 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.9, 2.0

Mercedes klasa A: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997