Mercedes klasa CLK opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa CLK spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes klasa CLK

1999r.

Średnia ocena: 9.20/10

Mercedes klasa CLK spalanie (l/100km)

11.33/12.00
8.13/10.00

Oceny MERCEDESA KLASA CLK

2008-08-18

silnik mocny z dobrym momentem obrotowym. Co prawda przyśpieszenie nie jest jak porshe GT ale rzadko się zdarza kozak na światłach który by mógł mi dorównać gdy startujęod zera, ale zdarza się. Za to "9"
Co do resorowanie jeśli chodzi o mnie nie mam większych zastrzeżań. Jeśli chodzi o wyciszenie to przy 230km/h da się jeszcze porozmawiać z pasarzerami:)
Jakość wykończenia OK. Auto w skórach, z pełną możliwą elektryką(ustawienie, pamięć foteli z pamięcią itp.)+duża nawigacja. Ja na coupe i miejśce z tyłu pasażerowie nie narzekają. Jak na coupe bagażnik ogromny- wkładam złożony dziecięcy wózek i zakupy!!! Polak potrafi:)
Choć auto ospojlerowane i obniżone z utwardzonym zawieszeniem świetnie spisuje się nawet na polskich drogach mimo iż te dwie kwestie mogą się nawzajem wykluczać

2010-05-03

Suuuuuuuuper auto.Miłość od pierwszego przejechania się.
Biegi 1,2,3 szybko trzeba zmieniac,jest dość miłowato,ale potem autko ożywa i jest już normalnie.
Auto płynie po drodze w każdych warunkach jest przyjemnie.
Bagażnik ogromny,jakość materiałów i wykończenia super,ale tylko w AVANTGARDE.Karoseria ma dobry lakier i jest jak w czołgu-gruba.Jak puknie sie Japończyka to tamten sie rozpada a my nie mamy śladu.
Super promień skrętu.Parkowanie to przyjemność.Zakręty też.

aleksander2017-04-15

samochód przyciaga uwage. naprawy drogie, ale przynajmniej jest komfortowo i z klasą
dwulitrowy silnik to troche za mało, i dużym minusem w tym wieku auta jest skrzynia.. remont dalej drogi- ale wiadomo to mercedes
blacha jak to w mercedesach.. tu i tam rdza. ale prezentuje się swietnie

2008-08-14

Jak kazdy samochod , tak i ten ma na pewno jakies wady. Mercedesa trzeba kochac
Troche glosno przy predkosci pow. 150km/h
Rdza na masce przedniej, "wypryski" w newralgicznych miejscach - krawedzie nadkoli blotnikow,
Prowadzi sie dobrze, przy wiekszych predkosciach trzeba jednak bardzo uwazac. Czuly na boczny wiatr.

dzidek2011-02-13

Średnie oceny MERCEDES KLASA CLK

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa CLK brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 3.

Mercedes klasa CLK

Mercedes klasa CLK

BMW seria 3

BMW seria 3

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie klasa CLK

Mercedes klasa CLK AMG optik 3200 V6 218KM 1999r. coupe

Moje auto nprawdę robi wrażenie. Często ludzie oglądają się mimo że jest to 10-cio letnie CLK. Jak na sportowego bolida jest sporych rozmiarów porównując z innymi coupe. Długo szukałem i udało mi się znaleść niestyrany pięknie ospojlerowany z podwójnym wydechem egzemplarz. Elektoniczna dwu strefowa klima, parktronik przód,tył, duża navi, skóra, extranagłośnienie BOSE, pełna elektryka siedzeń z pamięcią podgrzewanych z masażem, xenon itp. SUPER AUTKO

Powyższe bez zastrzeżeń. Minus - ograniczona widoczność oglądając się za siebie gdy przejeżdzam przez tory kolejowe ułożone poprzecznie.

Co do kosztów napraw w sumie to nie wiem, gdyż nic jeszcze mimo przejechanych 30000km mi się nie sypnęło. Podałem taką warośćo wymagali w teście

Wentytacja, klima z przodu OK. Ogrzewanie jak na solarium

Mam problem niekiedy z czujnikami prakownia i elektryczną roletą na tylnej szybie

Mercedes klasa CLK: cabrio, coupe

Mercedes klasa CLK: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Mercedes klasa CLK: 2.0, 2.3, 2.7, 3.2

Mercedes klasa CLK: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998