Mercedes klasa E opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa E spalanie turbo diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes klasa E

turbo diesel

Åšrednia ocena: 8.50/10

Mercedes klasa E spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA KLASA E

2010-01-09

Bez zastrzeżeń!!!
Silnik pracuje super,skrzynia również samochód jest elastyczny,choć ze startu przyspieszenie jest bardzo dobre jak na masÄ™ auta 1650kg i automat to duże wrażenie robi gdy automat przejdzie na drugi bieg,zaczyna ciÄ…gnÄ…c i jest tak na wszystkich biegach aż do ostatniego 5. Silnik pracuje rÃ...
Zawieszenie jest dość twarde(avantgarde)ale spisuje się dobrze tylko z kierowcą bo ma tendencje do podskakiwania przy dużej prędkości dużo lepiej jest np. z czwórką pasażerów jest komfortowo nic nie dobija itd. Fotele są wygodne a jeszcze lepsze z funkcją pompowania. We wnętrzu cicho ...
Jak na te lata materiały,jakość i ich spasowanie jest super nic nie trzeszczy nie stuka.Żadnych przetarć i tym podobnych. Miejsca jest sporo pasażerowie nie narzekają. Z obsługa też bezproblemowo wszystkie funkcje są intuicyjnie rozmieszczone. Gorzej jest z blachą choć pewnie zdarzają s...
Bardzo dobrze się prowadzi choć wersja avantgarde jest nieco niżej zawieszona od podstawowych modeli i na naszych drogach,przy większej prędkości jest nieco gorzej.

2008-08-15

DLA MNIE JEST SUPER, NIEMAM WAD DLA NIEGO.
Jest bardzo Elastyczny, skrzynia biegów zmienia szybko przełożenia,silnik jest bardzo mocny i cichutki, przyspieszenie od 0-100 km/h to tylko 9 sekund na pozostałych prędkościach też dobrze leci.
Fotele przednie są bardzo duże i wygodne, dobrze trzymają na zakrętach. Na tylnich fotelach się poprostu płynie, są miekie jak kanapa. Jazda kompletem pasażerów nie sprawia problemów. We wnętrzu nie słyszy się żadnych chałasów samochód jest dobrze wyciszony.
Przestrzeni z przodu jest bardzo dużo jak i z tyłu. Ergonomia na wysokim poziomie. Bagażnik bardzo duży ma 540 litrów i regularne kształty jak i duży otwór załadunku. Jakość materiałów i wykończenia hymmm tu niema o czym mówić to Mercedes. Karoseria choć sedan jest bardzo piękny.

Jest super ale jeśli szukasz taniego auta to kup sobie cos innego. Duze opony , dużo płynów i gabaryt auta sprawi że utrzymanie jego bedzie droższe niz średniej klasy kompaktów. I najważniejsze nie łakom się na oferty z internetu po 15 000 bo za te pieniadze kupisz trupa. Moje auto jest p...
Prawie 180 koni zapewnia świetną dynamikę ale mi to już nie wystarcza :)
Nivomat z tyłu niveluje negatywne skutki obciążenia a przednie fotele z regulacja wysokości + pamiec ustawień + regulacja kierownicy ... Polecam bogate wersje bo w biednych tego nie ma.
W wersji kombi miejsca jest dużo ale linia auta z zewnątrz przypomina karawan pogrzebowy. Sedan jest ładniejszy ale bagażnik jest za mały. Ma wprawdzie ok 600 litrów ale na rodzinne wyjazdy nie bardzo się nadaje. Mam dwa takie auta jedmno w kombi a drugie w sedanie.
Parkowanie w mieście to wyczyn z powodów gabarytu auta ale dzieki parktronikowi i świetnemu promieniowi skrętu to bajka. Jeśli chcesz pojeżdzić ostro po mieście wybierz avangarde bo jest niższa ale jeśli cenisz sobie komfort to elegance :)

Rafał2013-02-06

Ocena TÅ‚umaczy.
Nic nie mozna zarzucić tej jednostce dbany odpłaca sie samymi 10.
Kto jeździl ten wie, że wpierw są Mercedesy Później sa samochody.
Bez gwiazdy nie ma jazdy.
Auto jakich już napewno sie nie będzie produkowało. Spalanie w przedziale od 6,5 do 7,3 l./100km Niezwykle mocny i wytrzymały układ jezdny zaieszenie nie do zniszczenia w normalny sposób uzytkowania, Niesamowicie mocny samochód jeśli idzie o jazdę z przyczepą czy lawetą. Przebieg z jakim ...

Miki2016-05-15

Auto absolutnie godne polecenia, świetna dynamika, prestiż, ekonomia, bezpieczeństwo . Ważne aby sprawdzić przed zakupem i auto i zródło zakupu. Zaoszczędzicie sobie wydatków
Wszystko na 6, szkoda, ze nie trafiła nam sie wersja 224KM, ale można to zawsze zmienić . Jazda nim to czysta przyjemność
Jakość wykonania godna znaczka na masce, przestrzeń mogła by być trochę większa w środku. Porównałem go z poprzednikami 124 i 210, które też mieliśmy . Bagażnik na 5 z +
Samochód mimo swoich gabarytów jest arcybiskup poręczny, zwrotny i zaskakuje łatwością parkowania. Prowadzenie jest po prostu perfekcyjne, co prawda mam airmatic wiec i komfort jest niesamowity.

Åšrednie oceny MERCEDES KLASA E

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa E braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Audi A6.

Mercedes klasa E

Mercedes klasa E

Audi A6

Audi A6

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie klasa E

Mercedes klasa E E270 CDI W210 2700 CDI 170KM 2001r. sedan (limuzyna)

DLA MNIE JEST SUPER, NIEMAM WAD DLA NIEGO.

Z przodu widać szyba jest duża a maska dobrze widoczna z tyłu też dobrze widać ale trzeba złożyć zagłówki(Automatycznie , jednym przyciskiem). W lusterkach też dobrze widać są w sam raz.

Bardzo dobrze się prowadzi, układ kierowniczy jest pewny, hamulce są MOCNE parkowanie też jest dobre ale mogło by być lepsze ze względu na wielkość auta. Ja mam Mercedes E270 CDI W210 z felgami AMG, nawigacją satelitarna z wyświetlaczem, Dwustrefowy Climatronic, Automat z sekwencją ,welurowa tapicerka, Xenony, ABS ,ESP. Przebieg to 86,000 TYŚ kupiłem go od mojego szwagra który miał go od nowości rok produkcji 2001. Jestem bardzo bardzo z niego zadowolony może sprzedam za kilka lat.

Koszty napraw są jakie są bo to Mercedes, Ale on to wynagradza , komfortem, mocnym i oszczędnym silnikiem jak i pięknym wyglądem.

Wentyluje dobrze w zime jak jest -20 stopni celcjusza szybko nagżewa kabine jak i w lato chłodzi bardzo szybko Climatronic.

Wszystko jest dobrze narazie nie narzekam i myśle że będzie jeszcze tak przez długi czas.

Mercedes klasa E: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mercedes klasa E: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa E: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 4.2, 5.5

Mercedes klasa E: 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1990, 1989, 1987