Mercedes klasa E opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa E spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Mercedes klasa E

Średnia ocena: 8.72/10

Mercedes klasa E spalanie (l/100km)

13.40/14.23
9.54/9.98
11.22/12.43

Oceny MERCEDESA KLASA E

Rafał2013-02-06

Ocena Tłumaczy.
Nic nie mozna zarzucić tej jednostce dbany odpłaca sie samymi 10.
Kto jeździl ten wie, że wpierw są Mercedesy Później sa samochody.
Bez gwiazdy nie ma jazdy.
Auto jakich już napewno sie nie będzie produkowało. Spalanie w przedziale od 6,5 do 7,3 l./100km Niezwykle mocny i wytrzymały układ jezdny zaieszenie nie do zniszczenia w normalny sposób uzytkowania, Niesamowicie mocny samochód jeśli idzie o jazdę z przyczepą czy lawetą. Przebieg z jakim ...

2008-10-10

wada korozja nadwozia zbyt słaby silnik co do masy pojazdu jakość wykończeń wewnątrz słabe przełączniki funkcji otw.szyb brak obrotomierza parkowanie w mieście -- koszmar duże auto korozja zabudowy szyberdachu możliwe zacięcia podczas eksploatacii, wypadają ,,zgnite,,elenenty z ...
miałem 5 -cio biegową w mieście maksymalnie 3-ójka na trasie piątka dopiero przy 90-100km/h polecam
wygodna limuzyna dla rodziny duży komfort jazdy
dobrze zamykające się drzwi pierwsze ogniska rdzy to krawędzie nadkoli , dolne narożniki drzwi ,korozja za panelami dolnymi,możliwa równierz w okolicy klamek,progów od spodu po otwarciu szyberdachu możliwa rdza na prowadnicach !!!
konieczna kontrola geometrii oraz amortyzatory ponadto sprawdzić gniazda sprężyn zawieszenia

ryszard2015-07-13

Nie wiem czy jest coś lepszego w tej klasie.
Nie wiem jak to skomentować... 320 CDI w AUTOMACIE i wszystko jasne. Kultura jazdy jest niesamowita zw tym zestawieniu. Nie rozumiem jednak ludzi którzy twierdzą że v6 ładniej pracuje od r6. Dzwięk tej rzędówki nawet dzieci moje kochają ... Polecam porównać do audi a6 z v6:)
Wszysto super ale... Na lato mam felgi 18 i gdyby nie wyglądał tak pieknie to ubrał bym go w 16. Jest bardzo dobrze aczkolwiek dupy nie urywa. Czuję po czym jadę.
Niektórym brakuje schowków. Może to prawda ale gdzie je ulokować? A może nie jest ich tak mało? 1 duży od strony pasażera 2 obok mały 3 pod radiem 4 nie palę w aucie więc popielniczka taż jest dla mnie schowkiem 5 między siedzeniami głęboki 6 między siedzeniami na telefon 7 dw...
Auto prowadzi się rawelacyjnie ale przydał by się napęd na cztery buty. Pod tym względem ustępuje a6 która z 3 litrowym silnikiem ma w standardzie quatro. Skrętny nieludzko wręcz aż jestem czasem w szoku. Hamulce super ale wiem że jak nawali pompa SBC to miło nie będzie. Chodź już to ...

JANUSZ2008-12-01

CO DO KOROZJI KTÓRĄ TAK WYPISYJECIE .U MNIE ZACZYNA POKAZYWAĆ SIE NA PRAWYM BŁOTNIKU ALE CO SIE DZIWIĆ WKOŃCU TO JUŻ 13 LETNIE AUTO ZNAJOMY MA TOYOTE 97 ROK SALONOWA I MA DZIURY W TYLNICH NATKOLACH A NIBY JAPONIEC
JEŚLI CHODZI O KONFORT TO NA PIERWSZE WRAŻENIE WYDAJĄ SIE FOTELE TWARDE ,ALE PO PRZEJECHANIU 300KM JAK SIE Z AUTA WYSIADA KRĘGOSŁUP NIC NIE BOLI!!!
WYKOŃCZENIA W OKULARNIKU SĄ NAPRAWDE CIEKAWE .DREWNO ,PODŁOKIETNIKI I DESKA ROŻDZIELCZA JEST FAJNIE SKOMPONOWANA
MÓJ OKULARNIK Z 96R SILNIK 2.2DIESEL BEZ ŻADNEJ TURBINY I ZE SKRZYNIĄ MANUALNĄ!!!TO JEST POPROSTU REWELACJA .POSIADAM GO 7 LAT JAK GO KUPIŁEM MIAŁ PRZEBIEG 280000TYŚ KM (NIE BYŁ TAXI)ZAKUPIŁEM GO OD PRYWATNEJ OSOBY DZIŚ MA PRZEJECHANE 590000TYŚ KM I MECHANIKA NA OCZY JESZCZE NIE WIDZIAŁ....

2010-07-15

bardzo dobre auto, z podstawowym silnikiem świetne dla spokojnego kierowcy - warunek to sprowadzić z zagranicy z rozsądnym przebiegiem i z górnej półki cenowej.
136KM to trochę za mało w trasie, w mieście czy na autostradzie nie ma problemów. Jazda zgodnie z przepisami to czysta przyjemność, do szaleństwa się nie nadaje. Automat nie powoduje drastycznego spadku osiągów.
komfort jazdy 13 letnim w210 jest wyższy niż 5 letnim autem klasy D (mondeo, vectra C), oczywiście współczesne auta klasy E są już w tej dziedzinie lepsze.
walory użytkowe - rewelacja, choć siedzenia tylnego się nie złoży bo za nim zbiornik siedzi ;)Zabezpieczenie przed korozją już tylko przeciętnie - choć rdza dotyka głównie poszycia, stanowi więc problem bardzie estetyczny niż techniczny. BMW serii 5 (E39) też rdzewieje.
znakomite trzymanie się drogi, świetne hamulce, rewelacyjna zwrotność - kto jeździł ten wie, auto zawraca "w miejscu"

Średnie oceny MERCEDES KLASA E

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa E brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Lancia Thesis.

Mercedes klasa E

Mercedes klasa E

Lancia Thesis

Lancia Thesis

Mercedes klasa E: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mercedes klasa E: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa E: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 4.2, 5.5

Mercedes klasa E: 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1990, 1989, 1987