Mercedes klasa E opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa E spalanie (strona 5)

Opinie o samochodach Mercedes klasa E

Średnia ocena: 8.72/10

Mercedes klasa E spalanie (l/100km)

13.40/14.23
9.54/9.98
11.22/12.43

Oceny MERCEDESA KLASA E

2008-02-09

To auto jest tańsze w eksploatacji niż Opel Astra !
Silnik troszkę mało dynamiczny ale bardzo żywotny i mało pali ! Duży moment obrotowy
Bardzo dobrze trzyma się drogi. W zimie to dopiero poznaje się prawdziwą przyjemność z jazdy tym samochodem pomimo napędu na tylną oś !!!
Podobno Mercedesy E-klasa do 1999 roku nie były zabezpieczane antykorozyjnie i można spotkać egzemplarze, które rdzewieją ale mój jak narazie jest OK
Od 1993 roku mam prawo jazdy i od samego początku jeżdżę Mercedesem. Miałem już Mercedesa 190, 124, C-klase a od 4 lat mam E-klase i jestem bardzo zadowolony z tego samochodu,jest poprostu szyty na miarę ! POLECAM KAŻDEMU ! "BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY"

2009-07-09

wielki plus-nie kradną(pozdrawiam włascicieli audi i bmw !),rekomendacja właścicieli taxi(najpopularniejszy model)coś znaczy! To przecież ich warsztat pracy...
dokładnie jak w ocenie, to mój czwarty egzemplaż nie mam najmniejszych zastrzeżeń...
świadomy wybór wersji avantgarde z przeznaczeniem do długich,szybkich przebiegów autostradowych,na nierównościach oczywiście twardo ale coś za coś...
mała ilość schowków podręcznych,są, ale powinno być więcej...
bardzo precyzyjne i przewidywalne wspomaganie,kierownicy i hamulców...w zimie na śliskim dla twardzieli, zalecam zimną krew i najlepsze opony(ogromny moment!)...

2008-06-01

Samochód według mnie nie posiada żadnych wad.
Skrzynia biegów jest automatyczna więc nie ma zbyt dużego wysiłku przy prowadzeniu. Silnik chodzi bardzo cicho. Przyśpieszenie nawet wielkie jest bardzo mało odczuwalne.
Fotele są bardzo wygodne tylne są bardzo duże więc zmieszczą sie 3 osoby. Wyciszenie jest bardzo dobre.
Samochód chociaż wygląda na niezbyt dużego ma duża przestrzeń dzięki której jest bardzo wygodnie. Bagażnik jest bardzo duży i bez problemu pomieści duża ilość walizek.
Auto według mnie jest bardzo dobre. Przyjemnie się prowadzi zresztą jak każdego mercedesa. Elegancko wyposażony w środku. Ma piękny i elegancji wygląd.

2009-07-16

Auto godne polecenia. Komfort, bezpieczenstwo, wyglad auta na najwyzszym poziomie.
Silnik nie sprawia żadnych problemow. Bardzo wysoka kultura pracy silnika.
Komfort jazdy na najwyzszym poziomie. W czasie jazdy po prostu sie odpoczywa.
Auto wykonane jest z bardzo dużą starannością. obsługa urządzeń jest intuicyjna czyli kazdy bez problemu obsluzy wszystkie urzadzenia w aucie. Miejsca jest bardzo duzo zarowno z przodu i z tylu. Minus to maly bagaznik i brak chocby kieszeni na narty wewnątrz auta.
Układ kierowniczy tego samochodu sprawia wrażenie jakby auto bylo przyklejone do drogi.

Paweł2008-02-11

Jest pare kompromitujących wpadek firmy i trzeba to uczciwie przyznać Odporność na korozje taka sobie Poniżej oczekiwań znacznie i elektronka Kiepska jakość. Nawet sie nie psuje ale wszystko wygląda bardzo niskobudżetowo jak na mercedesa.
Bardzo dobry automat Nie ma szarpnięć cicho i przyjemnie Jedzie tyle ile ja chce a nie tyle ile pozwalają mozliwości silnika
Co do foteli to mogę się lekko czepić.Szczególnie tylne ale to kombi więc musi być kompromis.Zawieszenie bajka
Bez żadnych kompromisów Tyle ile trzeba
Bardzo komfortowy a zarazem świetnie trzyma się drogi Układ kierowniczy moze nie jest bardzo precyzyjny ale ja takie lubie.Nie wierze że mercedes nie byłby w stanie zrobić innego gdyby taka była tego potrzeba Widac tez taki lubią.

Średnie oceny MERCEDES KLASA E

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa E brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A6.

Mercedes klasa E

Mercedes klasa E

Audi A6

Audi A6

Mercedes klasa E: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mercedes klasa E: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa E: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 4.2, 5.5

Mercedes klasa E: 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1990, 1989, 1987