Mercedes klasa S opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa S spalanie 4.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes klasa S

4.0

Średnia ocena: 9.09/10

Mercedes klasa S spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA KLASA S

DAWID2008-05-26

nie jeżdziłem nigdy bardziej komfortowym automobilem. Audi a8 2004r nie ma szans. a w bmw 7 2005r można pogubic protezy szczękowe:-)))). ubustwiam ten luksus hehehe
piękono, styl i harmonia, a nade wszystko niesamowita ilość miejsca, brak jakiegokolwiek zmęczenia nawet po 1000km. tu fachmani z mercusia się popisali
moim zdaniem za mocno jest wspomagany układ kierowniczy. zawieszenie bardzo dobre-airmatic, choć nie dokońca zdaje egzamin na naszych polskich dziurawych ścieżkach(bo drogą tego cholerstwa nie nazwę)

piotr2008-06-15

przyspieszenie jest ok 320 km robi swoje ,skrzynia biegów czasami szarpnie
fotele bardzo wygodne ,fajnie z wentylacja masażami i aktywne poduszki fotelów ułatwiają jazdę super sprawa
bardzo dużo miejsca,tradycyjnie wszystko funkcjonalnie i na swoim miejscu
autko trzyma się drogi jak przyklejone a jak nie,to jest ESP, w standardzie nisko profilowe opony i przez czuć dziury ,

2008-05-30

Samochódz regulowanym zawieszeniem pneumatycznym,siedzenia tylne z regulacją położenia - wersja LANG.
Samochód dobrze zabezpieczony przed korozją, iliśc miejsca dla pasażerów z tyłu rewelacyjna.
Pojazd bardzo zwrotny,łatwy w parkowaniu w czym pomagają czyjniki parkowania p/t.

2010-02-19

Generalnie - samochód doskonały, choć wymienione powyżej mankamenty psują dobre samopoczucie użytkownikowi.Ostatni mercedes to W-140,potem - im nowszy model - tym gorzej
To moja 5-ta s-ka.Ostatnie dwie to W221 i w obydwu kłopoty ze skrzynią biegów.

2008-02-13

Auto dla ludzi lubiących wygodę i elegancje.
250 KM przy wyprzedzaniu nie trzeba się długo zastanawiać!
Jeździ się tym autem komfortowo, aż nie chce się wysiadać, spalanie w trasie 7,5 l tyle co nic przy tej masie i komforcie.

Średnie oceny MERCEDES KLASA S

9.8/10
9.8/10
3.7/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa S brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Baleno.

Mercedes klasa S

Mercedes klasa S

Suzuki Baleno

Suzuki Baleno

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie klasa S

użytkownik: DAWID

Mercedes klasa S 4000 cdi 250KM 2001r. sedan (limuzyna)

super wygodny, mało awaryjny, troche drogie części ale to w końcu klasa "S"-ama dla siebie. Lepszego mi nie trzeba, a prosze uwieżyc ze jestem dosyc wybredny. jedyne co bym jeszcze dodał to masaż we wszystkich fotelach a nie tylko kierowcy. i pełną regulacje oraz podgrzewanie i chłodzenie foteli tylnych

silnik bardzo dobry choć musiałem wymienić zawór recyrkulacji spalin(cholewcia, źe mercedes-benz nie przewidział zeby można ominąc to ustrojsto), poza tym wszystko ok. ostatnio zaczyna mi czasami lekko szarpać skrzynia-musze wymienić olej."Pamietacie ze do automatów w mercedesie należy lać jedynie ATF pełny syntetyk-bo inaczej grozi to zatarciem skrzyni lub opóźnioną pracą skrzyni"-Wymiany w skrzyni powinny być co jakieć 120-150tys.km.W drodze jeszcze nigdy mnie nie zawiódł

do tyłu troche za słabo ale przecierz nie da sie zrobic super limuzyny z widocznością na poziomie smarta. Parctronic częściowo załatwia sprawe ale ja zamierzam założyś kamerke cofania - wtedy będzie launia.

samochód naprawiłem sam. wystarczyło tylko podjechac do serwisu a oni podłązyli mi pod "stardiagnoze". poprosiłem o wydruk usterek i wziąłem sie do roboty z wymianą zaworu. Łatwe to nie było ale sie opłaciłó maszyna chodzi poprostu Zajebieniście. dla oszczędnych dodam że sybko lecą opony z tyłu - ale ja tego sie spodziewałem dlatego nie kupuje najdroższych tylko te w sredniej cenie. Z doświadczenia moge doradzić ze warto jest parami wymieniać koła co sezon z tylnych na przednie az do całkowitego zuźycia. Polecam Goodyear Excellence i Falken FK 452 . Ja zamawiam przez internet na stronie : www.oponytanio.pl mają najlepsze ceny i bardzo młode opony a nie zleżakowane jak u innych sprzedawców

co tu pisac - bez zarzutu . klimatronic. wentylacja jest bardzo przydatna dla osób nadmiernie sie pocących - poprostu wsiadacz a fotel chłodzi ci tyłek - aż nie chce sie wysiadać- nawet do kiosku podjeżdżam samochodem :-))))

tu trocze przedobrzyli - za duzo jest tych elektrycznych kagańców na silniku i skrzyni. za karzym razem gdy spieprzy się jakac pierdoła załącza sie tryb dla "awaryjnego debila". I tu musze wspomnieć o tym zaworze recyrkulacji to elektrychne dziadostwo chamuje silnik w najmiej ochekiwanym momencie-przy wyprzedzaniu. Ale po wymianie zaworu na nowy po dziś dzień mam spokój (czli już rok czasu). Miałem jescze problem z kierunkami ale sam ustąpił po 5 sekundach i nigdy sie juź nie pojawił. Ale po dziś dzień mam problem z załadowniem płyty do nawigacji comand- czasami trwa to dosłowienie 5 min ,a czasem niechce się załadować nawet cały dzień- ale to może byc wina płyty, bo nie jest już pierwszej młodości. Elektryka mogła by byc lepsza . Padł mi distronic i nie było wogóle funkcji tempomat.

Mercedes klasa S: hatchback, sedan (limuzyna)

Mercedes klasa S: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa S: 2.6, 3.0, 3.2, 3.5, 4.0, 4.2, 5.0, 6.0

Mercedes klasa S: 2008, 2007, 2005, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1988, 1987