Mercury Villager opinie, oceny użytkowników, Mercury Villager spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercury Villager

2002r.

Średnia ocena: 8.00/10

Mercury Villager spalanie (l/100km)

15.50/17.00
11.50/13.00
14.00/15.00

Oceny MERCUREGO VILLAGER

2008-08-15

Świetne auto, bardzo komfortowe i wygodne, zwłaszcza dla dużego faceta
To Nissanowska V6 silnik jest wzorowy, przyśpiesza ładnie, choć to nie wyścigówka bo waży 2 tony.
Przestrzeń w środku, mimo iż z zewnątrz jest smukły to w środku przepastny, szerszy niż chrysler voyager
świetnie tym się jeździ, układ kierowniczy bardzo dobry a odjęty mały minusik za to że w postoju kierownicą można by troszkę lżej kręcić, może to wina szerokich opon. Parkowanie o.k, ale to bardzooooo szeroki samochód trzeba uważać. Dobry ABS, który parę razy mnie z opresji wyrato...

Średnie oceny MERCURY VILLAGER

Osoby zainteresowane autem Mercury Villager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Espace.

Mercury Villager

Mercury Villager

Renault Espace

Renault Espace

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercurym Villager

Mercury Villager VAN 3300 benzyna V6 + LPG sekw.. 174KM 2002r. mini-van

Świetne auto, bardzo komfortowe i wygodne, zwłaszcza dla dużego faceta

dobrze wszystko widać, prezydał by się parktronic (150zł na allegro)

to komfortowy pojazd, płynie po trasie, niska punktacja za wyciszenie, to nie wina silnika, tylko na dziurach z wnętrza dobiegają stukania, np z drzwi suwanych i ich szyb. Na dobrej droszę bezszelestny. Czasami pieszy idą środkiem drogi ja podjeżdzam z tyły i oni mnie nie słyszą, w końcu mają strach w oczach. Ta V6-tka pięknie brzmi... Kila godzin jazdy i nawet nie jesteś zmęczony ! ! !

świetnie tym się jeździ, układ kierowniczy bardzo dobry a odjęty mały minusik za to że w postoju kierownicą można by troszkę lżej kręcić, może to wina szerokich opon. Parkowanie o.k, ale to bardzooooo szeroki samochód trzeba uważać. Dobry ABS, który parę razy mnie z opresji wyratował

Tanie cześci ! ! !, Podstawe od ręki, na rzadsze trzeba poczekać, najgorsza strona to jak wszystkich nissanów zawieszenie. Ja przy 100tyś km wymieniłem amortyzatory przód i sworznie wahaczów dolnych. Praktycznie bezawaryjny silnik, skrzynia perfekt

klima perfekt, nawet kiedy nie trzeba to jeźdzę na niej bo daje przyjemne świerze powietrze

Mercury Villager: mini-van, van

Mercury Villager: benzyna, benzyna+gaz