Mitsubishi Carisma opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Carisma spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Carisma

1997r.

Åšrednia ocena: 8.90/10

Mitsubishi Carisma spalanie (l/100km)

8.29/10.50
6.41/7.95
7.06/9.08

Oceny MITSUBISHI CARISMA

Wojciech2008-06-14

Mam 31 lat prawo jazdy.Zaczynalem od Syrenki.Miałem dużo różnych aut. Tego "Miśka" kupiłem awaryjnie (miał 8 lat - choć wyglądał super)Przedtem tylko solidne - niemieckie i najlepiej na ropę. A teraz jestem zachwycony - takiego auto jeszcze nie miałem. Eleganckie, piękne, cich...
To wspaniały silnik. Elastyczny. Przy obrotach do 3-3,5 tys. to w miarę dynamiczny ale i oszczędny silnik. Jeżeli chcemy mu dać kopa - to przekraczamy 4-4,5 tys. obrotów. Proszę wierzyć - silnik to znosi bez protestów a samochód nagle z cichutkiego eleganckiego auta staje się niezłym spo...
Tym autkiem lecimy 100-120 po bardzo ciasnych zakrętach. Więc nie może być zbyt miękie. Ale uważam dobry kompromis pomiędzy komfortem a przyczepnością. Do 80-100 km/godz trzeba dobże wytężyć słuch aby usłyszeć pracę silnika. Deczko za miękkie przednie fotele co skutkuje po dłuzsze...
To jest kawał auta.Bardzo duży bagaznik. Deska, koło kierownicy wygląda po latach jak nowe.W moim egzemplarzu - blachy ocynk (chyba wszystkie Carismy?)- nadwozie po 11 latach - bez najmniejszej plamki rdzy
Trzyma się nawierzchi rewelacyjnie - pozwala na naprawdę sportową jazdę. Przy manewrach parkowania i podobnych - wspomaganie działa super. Zwinny !

2008-08-29

super samochod nie zaduzy nie zamaly niskie spalanie - niesamowita elastycznosc i bardzo dobre osiagi
bardzo dobre zawieszenie trwale ale dosyc glosne bardzo dobrze spisuje sie bez obciazenia jak i z obciazeniem jedyna wada to jego praca nie jest uciazliwa ale niestety slychac
ilosc miejsca dla 4 pasazerow wystarczajaca, mala liczba schowkow ale to co sa to dosyc pojemne, jakosc materiałów bardzo dobra i trwała, odporność na rdze super moje autko ma juz 11 lat i nie ma zadnej rdzy:), ergonomia bardzo dobra
Carisma ma bardzo dobrze trzyma sie nawierzchni choc moze stac sie podsterowna, zawieszenie bardzo wygodne ale pozwala na powiedzmy \'sportowa" jazde, uklad kierowniczy bardzo trwaÅ‚y i precyzyjny, wspomaganie bardzo dobrze zestrojone pozwalajace na panowanie nad samochodem przy karzdej predkoÅ...

2008-11-16

Zdecydowanie polecam! Hatchback jest praktyczniejszy, ale sÄ… tacy co lubiÄ… sedany. Podobno bardziej eleganckie.
Osiągi sa w pełni zadowalające i godne silnika 1.6 napędzającego samochód tych gabarytów. Nie ma co liczyć na sportową jazdę, ale dla takich atrakcji kupuje się inny samochód.
Głośno na wysokich obrotach, ale to nic nadzwyczjnego. Przy spokojnej jeździe słychać tylko szum opon. Komfortowe fotele, dużo miejsca na boki.
Przestrzeni wystarcza dla każdego. Po złożeniu oparć tylnej kanapy woziłem takie rzeczy, że sam się dziwiłem :) Meble, lodówka, kosiarka... Duże łopaty do odśnieżania wchodziły w poprzek bagażnika. Ergonomia -wszystko na swoim miejscu. Rozmieszczenie przyrządów jest intuicyjne. Jak...

Jerzy2012-04-17

Być może to taki egzemplarz,nie ma bajerów elektronicznych,ale jest niezawodny,zamienniki w miarę tanie,oryginały horrendalnie drogie,jeżeli się trafi zadbany to gorąco polecam
silnik b.ładnie ciągnie,na 3ce pod górę rakieta /tylko 90 KM/niskie zuzycie paliwa,na 5ce przy 140 km/h zaledwie 5,8 l,olej od wymiany do wymiany,żadnych dolewek,tylko MOBIL 1 !!!! za słaby przy włączonej klimie
Jest nieco twardawy,ale z obc.4 os.dość komfortowy,fotele przednie znakomite,po 800km bez bólu pleców,przy 120km/h mocny szum silnika,da się wytrzymać
Dużo miejsca na nogi z przodu i ztyłu,tapicerka wytrzymała,po 13 latach użytkowania brak przetarć,ergonomia przełączników doskonała,blachy w pełni ocynkowane,obecnie jedynie miejscowe spulchnienie lakieru,lewy błotnik
Nieco twardawa,ale doskonale wchodzi w zakręty,wspomaganie kierownicy mogłoby być trochę lepsze,hamulce doskonałe z ABS,parkowanie tyłem utrudnione,za duży promień skrętu

2009-07-09

Super auto i warto je kupić.
Super silnik i wszystkie podzespoły.
Niezależnie od tego czy jadę sam czy z pasażerami auyko trzyma się drogi ,silnika prawie nie słychać.Jest przestrzenny i wygodny z przodu i z tyłu na siedzeniach.
Nic nie mam do dodania super auto.
Super auto ,trzyma się nawierzchni,zawieszenie średnio miękkie, na zakrętach super pracują amorki i nie zauważyłem w2ynoszenia auta przy prędkości 110 km/h ,amory nie dobijają na nierównej nawierzchni, układ kierowniczy OK wraz ze wspomaganiem.Blachy nie rdzewieją. Hamulce super. Jest b...

Åšrednie oceny MITSUBISHI CARISMA

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Carisma braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Renault 30.

Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma

Renault 30

Renault 30

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma exlusiw 1800 16V 115KM 1997r. hatchback

Niesamowita elastycznosc na 4 biegu mozna jechac 40km/h jak i 160km/h bez problemu rusza z 2 biegu nawet przy duzym obciążeniu, zadnych klekotów i wibracji, dobre wspólgranie z skrzynią biegów choc skrzynia francuska -niestety drobne wycieki z wybieraka ;/ - bardzo dobre przyspieszenie dobre osiagi i niesamowita elastyczność- silnik dzwon przy podstawowych przegladach - nie do zajechania :)

bardzo dobra widocznosc w wszystkich kierunkach, nie ma problemów z parkowaniem czy poruszaniem sie w miescie

Carisma ma bardzo dobrze trzyma sie nawierzchni choc moze stac sie podsterowna, zawieszenie bardzo wygodne ale pozwala na powiedzmy \'sportowa" jazde, uklad kierowniczy bardzo trwały i precyzyjny, wspomaganie bardzo dobrze zestrojone pozwalajace na panowanie nad samochodem przy karzdej predkości

auto- bezawaryjne- owszem zdazaja sie usterki ale carisma z 1997 znajduje sie w czolówce bezawaryjności, jedyna rzecz która moze zmartwic to skrzynia biegów ktora pochodzi od RENAULT i pojawia sie w niej wyciek z wybieraka - trzeba wymienic wybierak lub uszczelniacz to moze nie az tak drogi zabieg ale niestety wiaze sie z wymontowaniem calej skrzyni moje autko ma przebieg 164000km i wyciek pojawil sie gdzies przy 130 000 km lecz ja dolewam raz na 3 miesiace pol litra oleju do skrzyni i caly czas jezdze i jestem zadowolony

carisma posiada pelna klimatyzacje (climatronik) który zima bardzo dobrze ogrzewa wnetrze pojazdu jak i latem super je schladza - świetna ergonomia !!!

przez 11 lat ciaglego uzytkowania wszystko dziala w 100% max ocena

Mitsubishi Carisma: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Carisma: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Carisma: 1.6, 1.8, 1.9

Mitsubishi Carisma: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1988