Mitsubishi Carisma opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Carisma spalanie 1.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Carisma

1.8

Åšrednia ocena: 8.46/10

Mitsubishi Carisma spalanie (l/100km)

8.88/10.90
6.49/8.68
7.69/9.85

Oceny MITSUBISHI CARISMA

2010-04-30

SÅ‚aby konfort resorowania. Stosunkowo niewielkie spalanie. Bardzo wygodne fotele.
Mam silnik GDI, który wśród fachowców nie cieszy się najlepszą opinią, ale na nie narzekam. Zrobiłem na nim blisko 100 tys km i jest ok. Samochód kupiłem przy przebiegu 110tyś, obecnie ma 201 tys. Jak na 125 KM, przyspieszenie naprawdę jest dobre. Mało precyzyjnie działąjąca skrzynia...
Czuje się w środku każdą nierówność. Bardzo dobre i wygodne fotele, po 8 godziną za kółkiem bez problemu można dalej normalnie funkcjonować, w przeciwieństwie do samochodów niemieckich którymi również jeżdzę. Przy pełnym obciążeniu z kompletem bagażu i osób na pokładzie nic ...
Wystarczająca ilość miejsca z przedu i styłu. Bagażnik jest ustawny i spory. Jakość materiałów jak na samochód z XX wieku jest super nawet w dniu dzisiejszym.
Stosunkowo twarde zawieszenie, ale dzięki temu bardzo dobrze trzyma się drogi, zwłaszcza przy większych prędkościach na zakrętach jest to dobrze odczuwalne. Niestety w środku czuje się każdą nierówność pojawiającą się na drodze. Wspomaganie kierownicy mogłoby działać trochę lepi...

Daniel2008-02-08

Auto naprawdę SUPER. Najlepszy silnik jaki do tej pory miałem. W ciągu roku przejechałem tym autem 50 tys. km. Bezawaryjne!!! Bardzo ekonomiczne!!! - jak diesel. W trasie przy delikatnej jeżdzie - do 80 km - spala nieco ponad 4l/100km. Bardzo dynamiczne!!! Znowu zaznaczam, ż miałem auto obni...
Chyba najlepsza jednostka benzynowa w tym modelu (1,8 GDI). Bardzo dynamiczny na każdym biegu i bardzo oszczędny. Niestety w wersji GDI czasami słychać jakieś klekotanie, bardzo delikatne, zwłąszcza jak silnik jest zimny. Jedni mówili, że popychacze inni że zawory. Podobno w tych silnikac...
Zaznaczam,że miałem auto obniżone i niskoprofilowe opony co skutkowało usztywnieniem zawieszenia. W mojej wersji fotele nie były zbyt komfortowe, trochę za twarde i trzymanie boczne mogłoby być lepsze. Dobra regulacja w kilku pozycjach.
Z karoserią nie miałem problemów, podobno jest cynkowana. Bagażnik w wersji hatchback + zdejmowana półka = super pojemność. Auto nie jest za wielkie więc przestrzni nie za dużo. Trochę męczy obsługa Climatronic\'a, a może to kwestia przyzwyczajenia.
Moje auto było troszkę obniżone, na 15 calowych aluminiowych felgach z oponami 50/195R15

2008-08-29

super samochod nie zaduzy nie zamaly niskie spalanie - niesamowita elastycznosc i bardzo dobre osiagi
bardzo dobre zawieszenie trwale ale dosyc glosne bardzo dobrze spisuje sie bez obciazenia jak i z obciazeniem jedyna wada to jego praca nie jest uciazliwa ale niestety slychac
ilosc miejsca dla 4 pasazerow wystarczajaca, mala liczba schowkow ale to co sa to dosyc pojemne, jakosc materiałów bardzo dobra i trwała, odporność na rdze super moje autko ma juz 11 lat i nie ma zadnej rdzy:), ergonomia bardzo dobra
Carisma ma bardzo dobrze trzyma sie nawierzchni choc moze stac sie podsterowna, zawieszenie bardzo wygodne ale pozwala na powiedzmy \'sportowa" jazde, uklad kierowniczy bardzo trwaÅ‚y i precyzyjny, wspomaganie bardzo dobrze zestrojone pozwalajace na panowanie nad samochodem przy karzdej predkoÅ...

2013-01-29

JEZELI CHCECIE POSIADAC AUTO NIEZAWODNE I SPRAWIAJACE MEGA FRAJDE Z JAZDY TO GORACO POLECAM. Auto 180 stopni INNE (lepsze) od typowych VW, AUDI CZY BMW.
Silnik nie do ZAJECHANIA!!! Przebieg o czyms swiadczy a i zero wyciekow!!!
z pasazerami tym autem sie jedzie, ale w pojedynke ZAPIERD.LA!!! 4 osoby podrozuja w komforcie, 5 to juz tlok na trase 1000km. Powyzej 130km/h jest glosno w kabinie. Ale po godzinie czlowiek sie przyzwyczaja:p AUTO NA TRASY I CODZIENNEGO UZYTKU! POLECAM
duzo miejsca w kabinie , bagaznik bardzo pojemny. Oj zdziwilibyscie sie ile mozna tam zaladowac:) Blacha solidna nic nie gnije.
Posiadam owy samochod od prawie siedmiu lat. przejechane ponad 150 tys. km tym autem uwazam za kapitalne. prowadzenie 10/10. ukl. kierowniczy 10/10. hamulce 8/10. auto prowadzi sie dosyc "sportowo" w zakretach wytrzymuje calkiem spore przeciazenia, choc na sliskiej nawierzchni potrafi byc ...

2010-02-19

Polecam to auto zdecydowanie. Jezdze prawie rok, zero problemow.Duze, wygodne, komfortowe (moja wersja jest najbogatsza GLS, auto sprowadzone z Danii). Duzy bagaznik, odporna na korozje karoseria. Silnik elastyczny, spora moc (uwazam ze idealny silnik do tego auta)
Silnik elastyczny i bardzo dynamiczny jak na dosc duza mase, wystarczajaco mocny do bezpieznego wyprzedzania, skrzynia precyzyjna, duza elastycznosc
Bardzo wygodne fotele przednie (do tego regulacja precyzyjna i podgrzewanie w mojej wersji GLS, polecam :)
Duza ilosc miejsca z przodu i wystarczajaca z tylu, jakosc materialow ok po 11 latach nic nie trzeszczy i wyglada bardzo dobrze, karoseria bez sladu rdzy
Bardzo dobrze sie prowadzi, rowniez z wieksza predkoscia na zakretach..wspomaganie dziala idealnie, hamulce rowniez..troche "dobija" na nierownosciach, ale do przezycia

Åšrednie oceny MITSUBISHI CARISMA

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Carisma braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Mazda 626.

Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma

Mazda 626

Mazda 626

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma exlusiw 1800 16V 115KM 1997r. hatchback

Niesamowita elastycznosc na 4 biegu mozna jechac 40km/h jak i 160km/h bez problemu rusza z 2 biegu nawet przy duzym obciążeniu, zadnych klekotów i wibracji, dobre wspólgranie z skrzynią biegów choc skrzynia francuska -niestety drobne wycieki z wybieraka ;/ - bardzo dobre przyspieszenie dobre osiagi i niesamowita elastyczność- silnik dzwon przy podstawowych przegladach - nie do zajechania :)

bardzo dobra widocznosc w wszystkich kierunkach, nie ma problemów z parkowaniem czy poruszaniem sie w miescie

Carisma ma bardzo dobrze trzyma sie nawierzchni choc moze stac sie podsterowna, zawieszenie bardzo wygodne ale pozwala na powiedzmy \'sportowa" jazde, uklad kierowniczy bardzo trwały i precyzyjny, wspomaganie bardzo dobrze zestrojone pozwalajace na panowanie nad samochodem przy karzdej predkości

auto- bezawaryjne- owszem zdazaja sie usterki ale carisma z 1997 znajduje sie w czolówce bezawaryjności, jedyna rzecz która moze zmartwic to skrzynia biegów ktora pochodzi od RENAULT i pojawia sie w niej wyciek z wybieraka - trzeba wymienic wybierak lub uszczelniacz to moze nie az tak drogi zabieg ale niestety wiaze sie z wymontowaniem calej skrzyni moje autko ma przebieg 164000km i wyciek pojawil sie gdzies przy 130 000 km lecz ja dolewam raz na 3 miesiace pol litra oleju do skrzyni i caly czas jezdze i jestem zadowolony

carisma posiada pelna klimatyzacje (climatronik) który zima bardzo dobrze ogrzewa wnetrze pojazdu jak i latem super je schladza - świetna ergonomia !!!

przez 11 lat ciaglego uzytkowania wszystko dziala w 100% max ocena

Mitsubishi Carisma: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Carisma: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Carisma: 1.6, 1.8, 1.9

Mitsubishi Carisma: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1988