Mitsubishi Carisma opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Carisma spalanie 1.9 (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Carisma

1.9

Åšrednia ocena: 8.54/10

Mitsubishi Carisma spalanie (l/100km)

Oceny MITSUBISHI CARISMA

2010-02-17

Zalety: niskie spalanie, w miarę duży komfort podróżowania, w środku dużo miejsca dla czterech osób choć pięć też nie będzie miało na co narzekać, niska cena zakupu auta. Wady: widoczność do tyłu ograniczona, poza tym raczej nie mam powodu do narzekań.
Napęd nie jest najgorszy ale zważywszy iż jest to silnik diesla z pośrednim wtryskiem i pompą wtryskową rotacyjną to jest trochę głośny. Ale można się z tym pogodzić.Jeśli chodzi o przyspieszenie to jest do przyjęcia.
Komfort jazdy w mojej ocenie wypada powyżej średniej, miejsca jest pod dostatkiem tak na przednich jak i na tylnych fotelach. Oczywiście są wygodne. Ocena- 5-.
Wszystkie elementy sterowania w zasiÄ™gu rÄ™ki , bagażnik duży i pakowny, materiaÅ‚y wykoÅ„czeniowe troszkÄ™ gorzej ale w zadbanych egzemplarzach można spotkać materiaÅ‚y prawie niczym nie różniÄ…ce siÄ™ od nowych. Karoseria funkcjonalna,bagażnik można powiÄ™kszyć w każdej chwili skÅ‚adajÄ...
Układ jezdny w mojej ocenie nie jest zły, być może w moim egzemplarzu, zawieszenie w miarę sztywne ale nie wpływa na komfort jazdy, hamulce mogły by być trochę lepsze, w zakrętach trzyma się pewnie ale to chyba też zależy od jakości opon które są założone.moja ocena- 4+

2009-04-26

Solidny compact, bez niesamowitych osiągów i komfortu wewnątrz, ale ekonomiczny i przyjemny w prowadzeniu.
Nie jest to samochód sportowy, ale jak na compact zbiera sie niezle. Po rozgrzaniu silnika każde przyśpieszenie jest odczuwalne. Nie mozna spodziewc sie wiele po 1.9, ale jest co najmniej zadowalająco.
No, tu już jest trochę gorzej. Zawieszenie co prawda jest nie najgorsze, ale jakość foteli pozostawia wiele do życzenia. W środku jest dość głośno, i to nie z powodu silnika diesla, ale ogólnie słabego wygłuszenia dżwięków z zewnątrz.
Jak na samochód tej klasy miejsca dla kierowcy i pasażerów jest dość. Kokpit i obsługa wszystkich przełączników jest nieskomplikowana, brak jakikolwiek wymyślnych i niepraktycznych gadżetów. Jakość wnętrza ... hmm, raczej standard w tej klasie.
Carisma jest dość niska, prowadzi się całkiem dobrze, świetne hamulce, jedynie awaria kolumny kierowniczej odebrala mi troche radości z prowadzenia:(

2009-02-09

Auto jest reprezentatywne,wygodne,ekonomiczne w utrzymaniu,proste w budowie jeśli chodzi o naprawy!jestem zadowolony!
Co do silnika to nie mam zastrzeżeń.Jest to starsza jednostka ale w zupelnosci wystarczy tej mocy co posiada chyba że jedziemy powyżej 150 i wyprzedzamy kogos z mocniejsza jednostka(140KM) to trzeba sie czasami zastanowić!Jedna rada ten silnik spali wszystko-orenżade(olej opałowy),wschodnie p...
Auto jest duze dlatego tez komfort jest bardzo wysoki.Przy komplecie 5 mężczyzn podróżuje sie wygodnie
zero zastrzeżeń
Jestem posiadaczem MT Carismy tak zwanej przejściówki nowej karoseri ze starszym silnikiem.Jeśli chodzi o prowadzenie i jazde tym autem to polecam kazdemu.Jest to miekkie,wygodne,komfortowe i bezpieczne autko.

2010-03-03

auta nie szanowałem. auto dobre. na pytanie czy kupił bym jeszcze raz takie same odpowiem nie, bo chcę innym pojeździć i idziemy do przodu ale jak ktoś nie ma pieniążków polecam tanie dobre
z 90 km nie ma co wycisnąć przy małej przeróbce jaką miałem z dołu bardzo ładnie szedł ocena B dobrze w porównaniu do innych 90-konnych aut
na tylnych fotelach nie siedziałem ale jak już miałem poasażerów nie nażekali na brak wygody wręcz przeciwnie
blacha ocynk więc o rdzy zapomnąć można jak na sedana bagarznik duży
tani wdzięczny

2008-02-29

To w sumie dobre auto, wygodne i mało awaryjne.Są oczywiście niedoskonałości jak pompa wtryskowa LUCAS, czy psujące się przełączniki(nawiewu).Duży bagażnik.Przez dwa lata użytkowania nie narzekam.Nigdy mnie nie zawiodło.Oby tak dalej:)
To stary diesel jak jest zimny to głośny ale jak się rozgrzeje to nawet cicho.
Przy dużych "garbach" słychać dobijanie amortyzatorów ale podobno ten typ tak ma.

Åšrednie oceny MITSUBISHI CARISMA

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Carisma braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Renault 30.

Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma

Renault 30

Renault 30

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma classic 1900 TDI (DI-D) 102KM 2000r. sedan (limuzyna)

Tutaj nie ma sie do czego doczepić. Lusterka boczne sa spore. Tył trochę wysoki, ale nie zasłania widoczności przy cofaniu.

Sporo tanich zamienników i prosta konstrukcja czyni to auto całkiem ekonomiczne pod kątem napraw.

OK. Na przyzwoitym poziomie. Pewnie z klimatyzacja bylaby bardziej skuteczna, ale i bez niej daje rade.

Nie miałem do tej pory żadnych problemów, wiec nie mam powodu do narzekań.

Mitsubishi Carisma: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Carisma: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Carisma: 1.6, 1.8, 1.9

Mitsubishi Carisma: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1988