Mitsubishi Carisma opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Carisma spalanie diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Carisma

Średnia ocena: 8.58/10

Mitsubishi Carisma spalanie (l/100km)

Oceny MITSUBISHI CARISMA

2009-04-26

Solidny compact, bez niesamowitych osiągów i komfortu wewnątrz, ale ekonomiczny i przyjemny w prowadzeniu.
Nie jest to samochód sportowy, ale jak na compact zbiera sie niezle. Po rozgrzaniu silnika każde przyśpieszenie jest odczuwalne. Nie mozna spodziewc sie wiele po 1.9, ale jest co najmniej zadowalająco.
No, tu już jest trochę gorzej. Zawieszenie co prawda jest nie najgorsze, ale jakość foteli pozostawia wiele do życzenia. W środku jest dość głośno, i to nie z powodu silnika diesla, ale ogólnie słabego wygłuszenia dżwięków z zewnątrz.
Jak na samochód tej klasy miejsca dla kierowcy i pasażerów jest dość. Kokpit i obsługa wszystkich przełączników jest nieskomplikowana, brak jakikolwiek wymyślnych i niepraktycznych gadżetów. Jakość wnętrza ... hmm, raczej standard w tej klasie.
Carisma jest dość niska, prowadzi się całkiem dobrze, świetne hamulce, jedynie awaria kolumny kierowniczej odebrala mi troche radości z prowadzenia:(

2010-03-03

auta nie szanowałem. auto dobre. na pytanie czy kupił bym jeszcze raz takie same odpowiem nie, bo chcę innym pojeździć i idziemy do przodu ale jak ktoś nie ma pieniążków polecam tanie dobre
z 90 km nie ma co wycisnąć przy małej przeróbce jaką miałem z dołu bardzo ładnie szedł ocena B dobrze w porównaniu do innych 90-konnych aut
na tylnych fotelach nie siedziałem ale jak już miałem poasażerów nie nażekali na brak wygody wręcz przeciwnie
blacha ocynk więc o rdzy zapomnąć można jak na sedana bagarznik duży
tani wdzięczny

2008-08-16

To nie jest auto sportowe/wyczynowe. A jako zwykłe auto to całkiem całkiem.
Każde chyba auto lubi max 1 pasażera obok kierowcy
Dużo miejsca ale bez przesady.
Do dzisiaj nie wiem czy to tylko moje wrażenie, że gorzej prowadzi się na zakrętach. Ogólnie nie jest źle.

2008-02-05

Bardzo wysoko oceniam ten samochod w sredniej klasie aut
dynamiczny znakomita reakcja przy wlaczeniu sie turbiny
posiadalem auta tylko niemieckie.Ostatnie to nissan almera teraz mitshubishi i juz innym jak japonskim autem mysle ze nie bede jezdzil.Swietne auta bardzo dobrze wyposarzone.Pozdrawiam

2011-02-12

jest to marka i model samochodu którym jeżdżę już ponad 10 lat - 1) wersja 1,9 TD i obecnie 1,9 DiD - dla mnie autko bardzo dobre w swojej klasie.
bardzo dobre osiągi jak na tą klasę samochodu
bardzo sztywne tylne zawieszenie

Średnie oceny MITSUBISHI CARISMA

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Carisma brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault 30.

Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma

Renault 30

Renault 30

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma classic 1900 TDI (DI-D) 102KM 2000r. sedan (limuzyna)

Tutaj nie ma sie do czego doczepić. Lusterka boczne sa spore. Tył trochę wysoki, ale nie zasłania widoczności przy cofaniu.

Sporo tanich zamienników i prosta konstrukcja czyni to auto całkiem ekonomiczne pod kątem napraw.

OK. Na przyzwoitym poziomie. Pewnie z klimatyzacja bylaby bardziej skuteczna, ale i bez niej daje rade.

Nie miałem do tej pory żadnych problemów, wiec nie mam powodu do narzekań.

Mitsubishi Carisma: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Carisma: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Carisma: 1.6, 1.8, 1.9

Mitsubishi Carisma: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1988