Mitsubishi Carisma opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Carisma spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Carisma

benzyna+gaz

Średnia ocena: 8.76/10

Mitsubishi Carisma spalanie (l/100km)

9.08/10.07
7.21/7.84
8.19/8.48

Oceny MITSUBISHI CARISMA

Piotr2011-02-13

Komfort jazdy jest spory, duży samochód, dużo miejsca. W środku jest cichutko. Zawieszenie dołki i górki pokonuje mięciutko ( chyba że ktoś ma amortyzatory do wymiany). Bardzo zadowalający.
Z przodu dużo miejsca, z tyłu także. Do bagażnika także sporo wejdzie. Ergonomia przełączników ok, wygodnie wszystko rozmieszczone.

robert2009-06-01

Po 7 latkach sprzedałem swoja Carisme..przyszłym nabywcom tego samochodu powiem tylko tyle...szukajcie autka z lat 95-97 z silnikiem japońskim 1.6 To rewelacyjny silnik!!! To był świetny zakup to był piękny i bez problemowy samochodzik..
ten silnik to cacko..Trudno się dziwić konstruktorom ze tak małą jednostkę wepchnęli do takiego duże autka..wiedzieli że da rade... spalanie na LPG..w okolicach 10 litrów/100km...samochód ten można rozpędzić do 195 km/h
dość twarde zawieszenie,stuki w okolicach amortyzatorów(normalna sprawa w carismach podobno)...cichy samochod do predkosci 120-130 km/h
bardzo dobrze się prowadzi jedyna wada to widoczność do tyłu przy cofaniu

2008-08-13

SUPER AUTKO NIEZAWODNE SZYBKIE ZRYWNE WLASCIWIE ZERO WAD POZA JEDNA- WIDOCZNOSC Z TYLU BARDZO OGRANICZONA POPRZEZ POCHYLONA SZYBE I SZEROKI BOCZKI.NISKIE OSOBY TAK JAK JA NIESTETY NIE ZAWSZE SOBIE MOGA PORADZIC.PRZEZ TO DWA RAZY ZALICZYLAM SLUPY. JEDYNY SAMOCHOD KTORYM UDERZYLAM KUFREM NA 30 LAT JAZ...
ZA NISKIE SIEDZENIE KIEROWCY PRZY WZROSCIE 158 CM

2008-08-13

Silnik jest naprawdę dynamiczny jak na tą pojemnośc,tym bardziej że nie jest to lekkie auto bo waży prawie 1100 kg.najmocniejszy bieg-3-przy wyprzedzaniu w granicach 60-100 km/h.
powyżej 140 km/h wyciszenie auta znacznie spada.
Moje auto ma już 11 lat i z tego co wiem nie było garażowane,u poprzednich właścicieli tak jak i u mnie,lecz blachy są naprawdę zdrowe,nie jest to jakas cieka blaszka jak w np. niektórych fordach.
Autko naprawdę fajnie się prowadzi,nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości prowadzenia.

2010-09-15

Rewelacyjne, bezawaryjne auto, tanie w eksploatacji. Fabryczny holenderski bezobsługowy gaz to poezja. Pracuje bez zarzutu. Przejechałem Carismą 80kkm i kompletnie nic się w niej nie psuje. Zawieszenie trochę sztywne (niektórzy twierdzą że ma delikatnie sportowy charakter) dzięki temu super...

Średnie oceny MITSUBISHI CARISMA

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Carisma brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chevrolet Lacetti.

Mitsubishi Carisma

Mitsubishi Carisma

Chevrolet Lacetti

Chevrolet Lacetti

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Carisma

użytkownik: Piotr

Mitsubishi Carisma 1600 99KM 1999r. hatchback

Silnik pracuje bez zarzutu, po 40000 jak go mam moja jedyna inwestycja w silnik to czujnik układu smarowania. Tak to pracuje cichutko i bez żadnych anomalii. Gaz od 20000 i nic się złego nie dzieje ( instalacja za 2600 zł) opłaca się. Przyśpieszenie jak się jedzie samemu jest ok, jak pełny samochód to mogłoby być lepiej. Ale nie narzekam.

Samochód prowadzi się b. dobrze, na zakrętach nie ściąga i trzyma się jezdni. Hamulce dobrze działają tak jak powinny, abs bardzo pomocny. Co do parkowania to trzeba się przyzwyczaić do pochyłej szyby, nie powinno to nikomu sprawić trudności, samochód ma dość spory kąt skrętu, więc można się zmieścić nawet wąskie miejsca.

Mało napraw, duża bezawaryjność, a co do ceny części to są normalne, a nie tak jak każdy twierdzi dużo wyższe niż do niemców czy francuzów

W zimę samochód szybko się nagrzewa, ja przy b. dużych mrozach zasłaniam pół chłodnicy kartonikiem, dzięki czemu mniej pali. Wentylacja też ok.

Mitsubishi Carisma: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Carisma: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Carisma: 1.6, 1.8, 1.9

Mitsubishi Carisma: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1988