Mitsubishi Colt opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Colt spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Colt

benzyna+gaz

Średnia ocena: 7.83/10

Mitsubishi Colt spalanie (l/100km)

8.58/9.12
6.83/7.30
7.57/8.07

Oceny MITSUBISHI COLT

2010-07-14

Używałem auta do sportu, jak i na co dzień. Przejechałem nim 90.000km, z czego 80.000 w LPG. Jako instalację polecam BRC SEQUENT 24 - jest rewelacyjna, absulotnie żadnych problemów (wystarczy regularnie dbać o wymianę filtrów). Prowadzenie wozu doskonałe na kołach 195/45/15R. Nie jest t...

2010-02-19

Jedyna wada to zbyt mało miejsca dla pasażerów z tyłu.
Silnik pracuje cicho i to od początku mi się podobało. Po zamontowaniu gazu nie odczułem spadku parametrów. Biegi wchodzą świetnie i to w tym aucie bardzo mi się podoba. Samochód lubi wysokie obroty, więc żeby był elastyczny, trzeba robić redukcję, co dla mnie jest plusem, bo skrzynia ...
Fotele są wygodne zarówno z przodu, jak i z tyłu. Zawieszenie nie jest ani za twarde, ani za miękkie. Wnętrze dobrze wyciszone, ale jeśli chodzi o wyciszenie "od spodu" to mogłoby być lepiej.
Ilość miejsca z przodu zaskakuje pozytywnie, ale z tyłu jest ciasno. Schowków jest dużo-przed pasażerem, pod radiem, przy kierownicy i w podłokietniku. Dodatkowo kieszenie w drzwiach, które również są dość duże. Jakość materiałów jest dobra, podobno przecierają się boki przednich...
Przesiadłem się na Colta z Peugeota 106 XS z 93 roku. W Peugeocie nie było wspomagania, w Colcie jest i mimo większych wymiarów, jest on bardziej zwrotny. Średnica zawracania to 10,5 metra, czyli o 0,5 metra mniej niż w 106-tce. Prowadzi się go bardzo dobrze, wspomaganie układu kierowniczeg...

2010-02-19

Jedyna wada to zbyt mało miejsca dla pasażerów z tyłu.

2008-02-10

jest naprawde dobrym autem alternatywa dla golfow i astr 3dzrzwiowych nawet tak nie gnije jak niemcy
jest to maly silnik wiec nie ma szans na dobra dynamike chociaz do 100km na h zbiera sie dosyc ladnie lubi wysokie obroty i ladnie brzmi skrzynia bardzo wytrzymala jednostka jak i silnik jesli dbasz o wymiane oleju to raczej cie nie zawiedzie
seryjnie auto ma gazowe amorki wiec jest bardzo sztywnym aczkolwiek bezpiecznym autem nie dobija na nierownosciach i z obciazeniem lepiej sie trzyma zakretow troche jest slabe wyciszenie slychac to podczas deszczu
ma ladna linie jest szeroki wiec pasazeri kierowca nie dotykaja sie z przodu duzo miejsca z tylu tez nie jest zle bagaznik jest okolo 250 litrow (norma w tej klasie)ale mi go zabiera kolo zapasowe ma gaz zalozony
jesli chodzi o hamulce trzeba szukac dobrych klockow i tarcz hamulcowych razem wlasnie kilka razy hamulce ratowaly mnie z opresji parkowanie z tym jest problem auto jest niskie, szerokie na parkingach w hipermarketach trzeba powaznie podejsc do sprawy :)

2009-07-11

Jak na taki mały i leciwy silnik jest doskonały,nawet na LPG (sekwencja STAG 300 + PowerGas Shell)
Doskonale trzyma się drogi na zakrętach. Niskie zawieszenie, trzeba ostrożnie jeździć po wertepach, i ostrożnie parkować tyłem.

Średnie oceny MITSUBISHI COLT

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Colt brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt GLi 1300 12V 75KM 1995r. hatchback

ma bardzo wydajne ogrzewanie w porownaniu do niemcow mailem okazje porownac naprawde cieplo sie jezdzi:)

Mitsubishi Colt: coupe, hatchback, mini-van, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Colt: benzyna, benzyna+gaz

Mitsubishi Colt: 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8

Mitsubishi Colt: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2001, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989, 1985