Mitsubishi Colt opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Colt spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Mitsubishi Colt

Średnia ocena: 8.18/10

Mitsubishi Colt spalanie (l/100km)

7.62/9.12
5.78/7.30
6.75/8.07

Oceny MITSUBISHI COLT

2010-07-14

Jak dla mnie auto jest fajne, największą zaletą jest prawie 100 KM przy silniku 1,3 auto jest zrywne i można nim naprawdę szybko jechać oczywiście jak na możliwości silnika 1,3 a wady to jak dla mnie mała widoczność,jak wcześniej wspominałam słupki z przodu i małe szyby z tyłu.
Jest problem z wbiciem biegu wstecznego, dowiedziałam się że to feler coltów fabryczny.Trzeba odczekać przynajmniej 5 sekund i i spróbować ponownie.Inne biegi działają bez zarzutu.
Przy większej prędkości jest głośno, nie da się ukryć ale chyba jak w każdym autku o małej pojemności.
Colt CZ3 ma naprawdę bardzo dużo miejsca dla pasażerów z tyłu jak i z przodu,niemal wszyscy jadąc są zdziwieni ilością miejsca w sumie małym aucie.Natomiast jeśli chodzi o pasażerów wszyscy narzekają na wychodzenia z auta z tyłu, sprawdziłam faktycznie bardzo kiepsko się wychodzi z ...
Auto prowadzi się idealnie,jeśli chodzi o hamulce to można powiedzieć żyleta (bardzo dobre).

2008-02-10

jest naprawde dobrym autem alternatywa dla golfow i astr 3dzrzwiowych nawet tak nie gnije jak niemcy
jest to maly silnik wiec nie ma szans na dobra dynamike chociaz do 100km na h zbiera sie dosyc ladnie lubi wysokie obroty i ladnie brzmi skrzynia bardzo wytrzymala jednostka jak i silnik jesli dbasz o wymiane oleju to raczej cie nie zawiedzie
seryjnie auto ma gazowe amorki wiec jest bardzo sztywnym aczkolwiek bezpiecznym autem nie dobija na nierownosciach i z obciazeniem lepiej sie trzyma zakretow troche jest slabe wyciszenie slychac to podczas deszczu
ma ladna linie jest szeroki wiec pasazeri kierowca nie dotykaja sie z przodu duzo miejsca z tylu tez nie jest zle bagaznik jest okolo 250 litrow (norma w tej klasie)ale mi go zabiera kolo zapasowe ma gaz zalozony
jesli chodzi o hamulce trzeba szukac dobrych klockow i tarcz hamulcowych razem wlasnie kilka razy hamulce ratowaly mnie z opresji parkowanie z tym jest problem auto jest niskie, szerokie na parkingach w hipermarketach trzeba powaznie podejsc do sprawy :)

2010-03-25

Auto obszerne,ciche,zwrotne,oszczedne.Brak okazji do narzekania lub niezadowolenia.Jakość wykonania w mojej ocenie wysoka.Być może jeszcze lepiej by się prezentowało przy innym kolorze tapicerki.Przydały by sie jeszcze 2 poduszki dla zwiekszenia bezpieczenstwa pasażerow.
Włączanie I biegu z oporami.Wstecznego z częstym zgrzytem,mimo wciśnięcia sprzęgła do oporu.Jest to najwieksza dolegliwość w eksploatacji auta.
Nie mam negatywnych uwag.
Imponuje obszerność wnętrza.Szarość tapicerki wywołuje smutek.Plusem jest brak trzeszczenia plastikowych elementow oraz ich dokładne spasowanie.
Przy hamowaniu auto sciagane jest w lewo.To zdarza się sporadycznie,zwłaszcza przy pierwszym hamowaniu po pewnym czasie parkowania.Zgłoszenie usterki i jej usunięcie nie pomogło.To trwa nadal.

2010-07-16

Wydaje mi się, że kupiłem ( z drugiej ręki) dobry samochód za rozsądną cenę.
Dość wolno reaguje na wciśnięcie gazu do dechy :)
To nie jest samochód na komplet pasażerów, tylko dla dwu osób.
To samochód dla dwu osób. "Średnio" obszerny,. Jakość wykończenia wnętrza przyzwoita. Co do zabezpieczenia przed korozją jeszcze nie mogę się wypowiedzieć. Po złożeniu siedzeń daje dość dużą ładowność. Przełączniki i zegary są dostępne intuicyjnie.
Na nierównościach - koleinach trzeba mocno trzymać kierownicę bo ściąga (za szerokie opony). Twarde zawieszenie i podskakuje przy poprzecznych nierównościach.

2008-08-14

No jedyny minus to brak klimki ale poza tym to extra autko.
Niestety powyżej setki przyrost pręskości jest spowolniony ale rzadko przecie to na naszych drogach...
Niestety jazda z tyłu to makabra (mało miejsca) no ale przecie to maleństwo, no i niemłode :)
z Przodu całkiem wygodnie (regulacja wysokości fotela kierowcy, kierownicy itd.) Bagażnik malutki i wysoki ale przecie to nie dostawczak ;)
Nigdy nie jeździłem tak mocnym a jednocześnie niezwykle ekonomicznym autkiem (6,5l./100)Na parkingu fajne wspomaganie bardzo ułatwia sprawę

Średnie oceny MITSUBISHI COLT

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Colt brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Mitsubishi Colt: coupe, hatchback, mini-van, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Colt: benzyna, benzyna+gaz

Mitsubishi Colt: 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8

Mitsubishi Colt: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2001, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989, 1985