Mitsubishi Eclipse opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Eclipse spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Eclipse

1999r.

Średnia ocena: 9.33/10

Mitsubishi Eclipse spalanie (l/100km)

7.50/12.00
5.50/10.00
6.25/11.00

Oceny MITSUBISHI ECLIPSE

2010-07-16

pomimo niektórych wad jest to świetny samochód. posiadam go od roku a wciąż uśmiecham się gdy na niego patrze . jestem w nim zakochany :) POLECAM!
bardzo fajny, dynamiczny i elastyczny silnik. dosyć długie przełożenia biegów. drążek zmiany ma mały i twardy skok,dobry do szybkiej jazdy.pokazuje na co go stac od 5 tys obr
karoseria bardzo porządna, nie ma u mnie śladu rdzy , środek natomiast jest raczej plastikowy, nie najwyższej jakości. bagażnik jak na takie auto mały, ale tylnie siedzenia składają się co jest czasem przydatne.
samochód prowadzi się świetnie. ma jednak duży promień skręt, co nie pomaga przy manewrowaniu

2009-07-09

Autko ogólnie bardzo fajne pod warunkiem że dobrze utrzymane :)
Jak na auto z tego okresu i to wolnossące jest ok
Ogólnie 2+2
Ogólnie Bardzo dobrze się jezdzi gorzej z Hamulcami po rozgrzaniu strasznie kierownica rzuca.

Średnie oceny MITSUBISHI ECLIPSE

3.7/10
4.3/10

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Eclipse brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Celica.

Mitsubishi Eclipse

Mitsubishi Eclipse

Toyota Celica

Toyota Celica

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Eclipse

Mitsubishi Eclipse gs 2000 420a 107KM 1999r. coupe

widoczność raczej słaba we wszystkie strony, bardzo nisko się siedzi. Szybko jednak można się przyzwyczaić.

samochód jest dosyć twardy, ale nie za bardzo. osobiście odpowiada mi taka twardość. samochód wyciszony dosyć słabo, ale to może i dobrze bo silnik pięknie chodzi. Fotele przednie bardzo fajne, lekko kubełkowe ,dla mnie są wygodne. z tyłu natomiast prawie nie ma miejsca, są to raczej miejsca \"awaryjne\". przy moim wzroście 185cm pasażer siedzący za mną ma na prawdę niezłą męczarnie

auto bezawaryjne( może dlatego, że udało mi się nabyć zadbany egzemplarz) ceny części potrafią być jednak wysokie, czasami trzeba ich porządnie poszukać( wersja usa z silnikiem 420a)

bez zastrzeżeń.

jak na razie wymieniłem tylko przerywacz kierunkowskazu(10zl). reszta jest ok

Mitsubishi Eclipse: cabrio, coupe, coupe cabrio

Mitsubishi Eclipse: benzyna, benzyna+gaz

Mitsubishi Eclipse: 1.8, 2.0, 2.4, 3.0