Mitsubishi Galant opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Galant spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Galant

1997r.

Średnia ocena: 8.50/10

Mitsubishi Galant spalanie (l/100km)

11.90/13.25
8.54/9.30
10.14/11.50

Oceny MITSUBISHI GALANT

2010-01-26

Krótko, jeśli miałbym kupić następny samochód to będzie to galant 2,5 v6 (chciałbym vr4...), najlepiej po 2000 r, liczę się z przekładką wnętrza, bo w nowszych rocznikach, trudno jest znaleźć kremową skórę, z którą nie zamierzam się rozstawać.
Tu skala powinna zostać powiększona o 50 %. Skrzynie mam manualną, ale jak mi sie nie spieszy mogę jechać jak automatem - ruszam 1, zaraz 2, i po chwili 5;D Silnik da radę.
Fotele przednie dostały 8, bo kanapa tylna powinna dostać 12;D Jest prawie tak wygodna jak w starych dobrych mercedesach beczkach. Przynajmiej ta w wresji obszytej skórą. Wyciszenie, jest ok, ale > 170 km/h mogłoby być ciszej, powietrze wokół lusterek i wzdłuż słupków przednich doś...
Ja mam prawie 2 m i sie spokojnie mieszcze, za mną tez usiadzie drugi prawie taki, więc jest wystarczająco. Wygoda obsłgi- wszystko na miejscu,pod ręką obsługa raczej intuicyjna. Jakość materiałów - rewelacja, skóra u mnie jest zużyta, ale nie widać po niej przebiegu (280kkm), zreszt...
Mam wersję bez kontroli trakcji, czego czasem brakuje na drugim biegu(zwłaszcza zaraz po rozpoczęciu deszczu, na zimówkach, które są o rozmiar węższe). Poza tym prowadzenie bajka, przyspiesza jak chcę i kiedy chcę ja, kierowca, trzyma się drogi jak przyklejony. Parkowanie ok, chociaż zd...

Dario2010-02-23

w porównaniu aut innych marek z lat 90 to nie ma sobie równych przede wszystkim pod względem wyglądu,wygody oraz japońskiej jakości elementów.
skrzynia biegów-jedynka słabo synchronizowana,problemy też z dwójką,silnik 2.0 zasłaby do tej masy lepiej się wkręca powyżej 120km/h
komfort zawieszenia oceniam dobrze,tylko ceny części zamiennych to koszmar(zamienniki nie dają rady)wyciszenie raczej słabe (szum w kabinie powyżej 120 km/h)fotele na krótkich odcinkach jazdy tak/nie przy dłuższej jeżdzie
wygodny,dobra jakość materiałów wykończeniowych oraz stylizacja japońska np:do niemieckiej nieporównywalna,bagażnik duży(co z tego jak to sedan)tylne błotniki nie mają plastikowych nadkoli(rdza na sierpach)
prowadzenie auta w zakrętach dobre,hamulce przed liftem do bani,parkowanie do tyłu(na wyczucie)

2011-02-17

Mariusz2010-02-16

outko oceniam całkiem pozytywnie nie mialem z nim wiekszych problemów
Przyzwoicie
Przyzwoicie
prowadzi sie przyzwoicie

2008-04-12

przy wyzszych predkosciach slychac troche przeplyw powietrza
bolaczka tego modelu sa nadkola tylne
Bardzo fajne autko i pali tyle co moja B4 2.0 ;)

Średnie oceny MITSUBISHI GALANT

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Galant brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Accord.

Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant

Honda Accord

Honda Accord

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Galant

użytkownik: Dario

Mitsubishi Galant GLS 2000 2.0 16V 136KM 1997r. sedan (limuzyna)

problem z parkowaniem do tyłu(powinien być montowany seryjnie czujnik parkowania)duże dające widoczność lusterka boczne

ogrzewanie dobre,nawiew na przednią szybę mało skuteczny

bez zastrzeżeń

Mitsubishi Galant: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Galant: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Galant: 1.8, 2.0, 2.4, 2.5

Mitsubishi Galant: 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988