Mitsubishi Lancer opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Lancer spalanie 2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Lancer

2009r.

Średnia ocena: 7.60/10

Mitsubishi Lancer spalanie (l/100km)

Oceny MITSUBISHI LANCER

2010-08-30

Słaba jakość, drogi w eksploatacji i utrzymaniu. Słaby lakier! Trzeszczące plastiki! Nie kupił bym go ponownie!
Osiągi silnika 1.8 nie powalają na kolana, jest dynamicznie dopiero po 4500 obr/min. Przy wyprzedzaniu konieczna jest redukcja. Można powiedzieć że to nie diesel, ale jak na 143 konie to słabo sobie radzi na niskich obrotach.
I tu znowu moje rozczarowanie. Fotele z przodu słabo trzymają na boki, bardzo słaby zakres regulacji, podłokietnik jest tylko ozdobą, nie da się z niego korzystać. Potwornie głośny, 120 km/h i jest naprawdę głośno w środku.
Przestrzeni w środku nie brakuje. Niestety mega minus muszę dać za lakier i blachy. Blachy bardzo miękkie, każdy odpysk to małe wgniecenie. Lakier bardzo łatwo się rysuje! Kolejny minus za jakość materiałów. Po roku "dźwięczą" mi plastiki oraz elementy w drzwiach! Kolejne ...
Tarcze i klocki hamulcowe nie wytrzymały 30 tyś km.

karol2010-05-13

2009-07-11

Na razie nie mam opini za krótko go używam.
Pracuje taki cicho,że go nie słychac.
Na razie nie mam uwag.
Mieki lakier zary7suja go gałązki z krzewu.
Bardzo dobrze sie prowadzi.Trochę za dużo pali w miescie.na trasie nie tak zle.W czsie burzy ma kłopoty z falami nie działa pilot zamykanie i otwieranie drzwi.Poza tym nie mam większych uwag.

2009-09-20

Narazie oceniam dobrze Lancera 1800.
Troche leniwy ale idzie wytrzymac.Nauczony byłem AudiA31800 turbo benzyna i to była siła 150KM.
Nie mam zastr5zezen.
Plastiki fatalne nawet zapach niszczy lakier plastiku.Sam peka słabe wykonanie.
Nie mam zastrze.zen do prowadzenia auta.

2011-02-14

Nadmieniłem juz bardzo słabe plastiki,pekaja odksztalcaja sie.
poewyzej 160km toche zagłosny i duzo spala.
plastiki do bani slabe rysuja sie i odkształacaja.
Bardzo dobrze sie prowadzi nie mam zastrzezen.

Średnie oceny MITSUBISHI LANCER

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Lancer brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 3.

Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer

Mazda 3

Mazda 3

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Lancer

użytkownik: karol

Mitsubishi Lancer 1500 109KM 2009r. sedan (limuzyna)

Bardzo fajne auto, silnik 1,5 dobra dynamika przy bardzo rozsądnym spalaniu, skrzynia biegów - ok, trochę za krótkie siedzisko kierowcy, co może męczyć przy dłuższych trasach. Przestrzeń w środku - b. dobrze. Wygląd - bezcenny. Plastiki na desce rozdzielczej mogłybybyć lepsze ale czego spodziewać się w tej cenie? Silnik wbrew pozorom powyżej 4 tys. obrotów jest żwawy, ale jest to okupione wyższym spalaniem. Średnie spalanie przy jeździe ok. 120 km/h i 70% trasa wychodzi mi 6,5 l/100 km.

auto nowe

Mitsubishi Lancer: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Lancer: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Mitsubishi Lancer: 1.3, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.4

Mitsubishi Lancer: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2002, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989