Mitsubishi Space Star opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Space Star spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Space Star

1999r.

Średnia ocena: 7.54/10

Mitsubishi Space Star spalanie (l/100km)

8.20/10.00
6.73/7.70
7.66/8.90

Oceny MITSUBISHI SPACE STAR

Konrad2008-02-07

Na starcie nie jest demonem, ale za to potem baaardzo elastyczny - wyprzedzanie to prawdziwa przyjemność. Skrzynia biegów nieco bardziej precyzyjna by mogła być (przynajmniej moja ;) )
Bez obciążenia podskakuje na nierównościach, z obciążeniem czuć różnicę in plus. Fotele wygodne, acz przeznaczone rozmiarem dla Japończyka; trwałość też nie powala (moje coś skrzypią). Wyciszenie, komfort - bardzo dobre.
Ilość miejsca ok, ergonomia - wszystko pod ręką (choć gdybym palił to popielniczka ciut za daleko by była), przesuwana tylna kanapa znacząco powiększa bagażnik; dodatkowo asymetrycznie składana. Karoseria ma 8 lat i nie widać rdzy na zewnątrz - lekko tylko na zgrzewach w komorze silnika...
W tej wersji SSa niestety są bębny z tyłu, co nieco pogarsza osiągi hamowania. Parkowanie ogólnie super, ale trzeba się przyzwyczaić do pionowej ściany z tyłu i na wyczucie zderzak z przodu :)

2009-01-22

Silnik troszkę za słaby. Trzeba go "kręcić" na obrotach wtedy dobrze przyspiesza.
Zawieszenie twarde. W środku po przekroczeniu 110km trochę głośno (opływ powietrza). Fotele wygodne nawet na dłuższych trasach.
Z przodu ilość miejsca zadawalająca przy moim wzroście 188cm. Z tyłu już troszkę gorzej. Zabezpieczenie antukorozyjne. W 10 letnim pojeżdzie już pokazują się ogniska korozji na progach i tylnej klapie. Przy zakupie trzeba na to zwrócić uwagę.
Samochód świetnie się prowadzi w zakrętach, troszkę za słabe hamulce. Ogólnie bez zastrzeżeń.

2010-02-22

Rakieta to nie jest, jest to solidny rodzinny dupowóz, ale trzyma się w peletonie, przy umiarkowanym apetycie na paliwo
Fotele dają komfort nawet w kilkuset km tresie wakacyjnej, siedzi się jak w fotelu przed telewizorem
Nie bez kozery to Space Star
Układ kierowniczy przecyzyjny, auto \"parkuje\" się bardzo ładnie, auto prowadzi się bardzo stabilnie, hamulce mogłyby być lepsze

Wyjechałem nowym spacem w 1999 roku prosto z salonu, auto mało awaryjne i niedrogie w utrzymaniu. Koszty: raz w roku jadę do mechanika na wymianę oleju i filtrów i na kontrolę ogólną + raz w roku płacę ubezpieczenie i przegląd. W zeszłym roku wyszło mi koło 1500 zł za wszystko. Oczywi...

na codzienni jeżdżę tym autem do pracy i załatwiam interesy i nie mam żadnego problemu a naprawdę dużo jeżdżę codziennie robie okolu 400km auto jest sprowadzone z japoni i pracuje w irlandi, jedynie co zmieniałem w aucie to pasek rozrządu,oleje i klocki hamulcowe ale to są podstawowe r...

Średnie oceny MITSUBISHI SPACE STAR

4.0/10

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Space Star brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda Premacy.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

Mazda Premacy

Mazda Premacy

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Space Star

użytkownik: Konrad

Mitsubishi Space Star GLX 1800 GDI 122KM 1999r. van

Bardzo dobry samochód od względem ekonomicznym, funkcjonalnym i wizualnym. Wbrew potocznym opiniom z częściami do japończyków nie jest źle, nie są też tragicznie drogie (choć zamienników faktycznie jest mniej niż do np. niemieckich marek). Polecam szczególnie model z tym silnikiem, ew. z późniejszych 1.9 DID.

Widoczność to mocny punkt auta. Jak wcześniej pisałem trzeba się nieco przyzwyczaić do gabarytów (rozmieszczenia, nie tyle co wielkości). Lusterka bardzo dobre.

Nic dodać, nic ująć. Klima ok, choć używałem wydajniejszych.

Mitsubishi Space Star: hatchback, mini-van, van

Mitsubishi Space Star: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz