Mitsubishi Space Star opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Space Star spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Space Star

2003r.

Średnia ocena: 8.30/10

Mitsubishi Space Star spalanie (l/100km)

7.47/8.30
6.40/7.15
6.90/7.55

Oceny MITSUBISHI SPACE STAR

2009-07-08

Pozytywne auto dla rodziny 2+2. Bezawaryjne nie licząc turbo, ale nie wiem, czy było właściwie użytkowane.
do 20K obrotów zanim turbo zacznie działać moc troche małą
trochę zbyt twarde fotele z tyłu
jest trochę wysoki, więc nie można wchodzić 150 w zakręty;-)

2011-02-13

Silnik bardzo dobry. Potrafi odwdzięczyć się pod warunkiem przestrzegania zasad eksploatacji - tj wymiana oleju, filtrów - uwzględniania zasad eksploatacji turbosprężarki.
Słabym punktem jest wyciszenie wnętrza. Pod dużym obciążeniem pojazd zachowuje się bardzo dobrze. Jak na swoją klasę jest bardzo pojemny i nie boi się załadunku we wnętrzu oraz bagażniku dachowym.
Prowadzenie wymaga doświadczenia. Układ kierowniczy precyzyjny pod warunkiem dbałości o stan techniczny. Parkowanie - cóż duża średnica zawracania stawia ten samochód w niekorzystnej sytuacji względem o wiele większych konstrukcji.

2011-02-16

nie oczekują od niego ścigania się w rajdach, to samochód rodzinny ale ma wystaczająco "poweru" w każdym zakresie żeby np. wyjść szybko z opresji.
Jeździ jak po szynach. Panowanie nad pojazdem znacznie lepsze niż w wyższych klasach samochodów z kontrolą trakcji... Usterkowość - z wiekiem zaczyna się to i owo przycierać - nie ma rzeczy niezniszczalnych' ale koszty w miarę akceptowalne. Żadnych poważnych awarii nigdy nie zawiódł.

2008-08-13

Ogólnie jestem zadowolony.
Jeżeli chodzi o napęd to jest ok. może tylko trochę za głośno.
Komfort jazdy jest całkiem dobry,przy długiej trasie nie odczuwałem zmęczenia.
Dla czterech osób miejsca jest wystarczająco,tylko bagażnik za mały.
mogło być lepiej

2010-02-19

jestem bardzo mile zaskoczony ponieważ planowałem kupić inny samochód ale na szczęscie ten model wpadł mi w ręce

Średnie oceny MITSUBISHI SPACE STAR

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Space Star brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda Premacy.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

Mazda Premacy

Mazda Premacy

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star 1900 102KM 2003r. mini-van

do 20K obrotów zanim turbo zacznie działać moc troche małą

jak są włozone 3 zagłówki z tyłu to mniej siłą rzeczy widać do tyłu.

trochę zbyt twarde fotele z tyłu

bardzo dużo miejsca na nogi z przodu i z tyłu. Przy ustawieniu przedniego fotela na b. wysoką osobę. Ja mam 190 i za mną drugi taki jak jak ma miejsca na nogi. Ale... kanapa z tyłu zbyt mało pochyła. Bagażnik - jak na mój gust zbyt mały, ale mogłem kupić kombi. Ale w razei czego tylne siedzenie przesuwa się o 15cm do przodu ( i nadal można siedzieć) Poza tym bardzo łądnie się skąłdają siedzenia. przewiozłem prze miasto lodówkę 180cm. BArdzo praktyczny pod tym względem. Wnętrz dość wysokie - minus trochę przy prowadzeniu - plus w użytkowaniu przez wysokie osoby i ew. przewożenie ładunku.

jest trochę wysoki, więc nie można wchodzić 150 w zakręty;-)

przejechałem 15000km i żadnych dorbnych usterek. Turbo było do regeneracji. Auto 150tys przejechało we Włoszech i być może tam nie dbali o turbo. POZWÓL AUTU POCHODZIĆ z 15sek JAK SIĘ ZATRZYMASZ ZANIM ZGASISZ SILNIK!;-)Turbo się wychłodzi olejem. WYsokie koszty regeneracji turbo 1800zł, ale pewnie można taniej w innych warsztatach.

wszytko działa fajnie. DOgrzewa, doziębia, ale... nawiew na przednią szybę... szyby parują w pewnych częściach.

Mitsubishi Space Star: hatchback, mini-van, van

Mitsubishi Space Star: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz