Nissan 100NX opinie, oceny użytkowników, Nissan 100NX spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan 100NX

benzyna+gaz

Średnia ocena: 7.88/10

Nissan 100NX spalanie (l/100km)

9.73/11.10
7.56/8.69
8.71/10.06

Oceny NISSANA 100NX

2009-08-01

autko jak na 4 stopniowa skrzynie biegów daje rade.. brak tego 5 biegu niestety.. do 100 ok .. ale od 60 -120 troche to trwa.. coz to autko to prawie zabytek :D
Autko ma charakterystyczną dla siebie specyfike jazdy..auto zwłaszcza dla młodych ludzi! Kubełkowe siedzenia daja poczucie wielkiego komfortu- luzu.. 175KM/H na autostradzie na odcinku Legnica wrocław..autko sie trzayma drogi i nie rosna skrzydełka do fruwania po drodze..

Alan2010-02-20

Zazwyczaj pasażerowie nie chcą się wybierać na dłuższe trasy siedząc na tylnej kanapie. Przy wjechaniu w dziurę uderzają głową o szybę. Mają też bardzo mało miejsca na nogi.
Przegniłe progi i nadkola.
Auto prowadzi się rewelacyjnie, można szybko wchodzić w zakręty. Zawieszenie jest dosyć twarde. Z wspomaganiem całkiem lekko się kręci kierownicą. Mimo iż nie mam ABSu ciężko jest zablokować koła, trzeba dosyć mocno wdepnąć pedał hamulca. W samochodzie dosyć nisko się siedzi i p...

2009-07-14

Auto jest tanie w zakupie, ale niestety zawodne. Co kilka tygodni trzeba liczyc sie z brakiem samochodu i wydatkami. Per saldo auto jest niedrogie.
Auto ma krotkie przelozenia sportowe, i duza elastycznosc na wysokich biegach. Biegi wchodza wyjatkowo plynnie. Wada jest tzw. piaty bieg. Przy jezdzie z mniejszymi predkosciami na piatym biegu zebatka sciera sie, i z czasem piaty bieg wybija. Jest to ponoc czeste w nissanach. Zebatka wymaga regener...
Niestety auto podatne na rdze. Szczegolnie progi i podloga.

2008-08-15

malo miejsca na bagaz gdy ma sie butle gazu z tylu z tylu malo miejsca dla pasazerow bardzo wygodne dla dwoch osob latwe w zaparkowaniu lancuszek na rozrzadzie
niestety byl na gazie, no i te przysp juz nie bylo takie same.
mialem sportowy wydech, wiec dla mnie bylo za glosno, ale niektorzy tak lubia
tylne nadkola, tylny bagaznik zaczynaly rdzewiec...

2008-02-12

Auto bardzo mnie pozytywnie zaskoczylo poprostu jest swietne. Polecam
Przynajmniej tak oceniam swoj woz:D
Na telnych siedzeniach nie chcialbym siedziec
Samochod dobrze trzyba sie drogi lecz ma maly zakres ruchu kierownica no i te hamulce:/

Średnie oceny NISSAN 100NX

3.5/10
4.3/10
3.3/10
3.9/10

Osoby zainteresowane autem Nissan 100NX brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Doblo.

Nissan 100NX

Nissan 100NX

Fiat Doblo

Fiat Doblo

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie 100NX

Nissan 100NX Targa 1600 16V 101KM 1991r. hatchback

Auto dla młodych ludzi.. zwłaszcza ludzi ktorzy uwielbiaja nissany.. podstawa do miłosi w tej marce.. moze i zabka wyglada troche jak by słoń mu usiadł na masce..ale wlasnie taki jego urok:D ja mam w automacie owo cudo techniki...i goraco bede polecał to auto kazdemu.. kto lubi troszke zaszalec na weekend i spokojna jazde w tygodniu. Zwłaszczaw piekne letnie dni:D

lusterka o jednego centa mogłyby być wieksze .. ale mi stykaja! zawsze mozna wziasc od BMW ;)

..Wyciszenie:D..hmm.. trudno okreslić jak wpływa wyciszenie jak jezdzi sie bez dachu :D w tym autku to własnie mnie urzekł..najbardziej.. mozna z niego zrobic takiego lansowanego zrywacza asfaltu:D heheh .. auto przy kubełkowych fotelach dla rodzin 2+2.. 2 dorosłych z przodu i 2 dzieciakow z tylu.. nie za wysokich!

katroseria - przynajmnije u mni trzyma sie ostro! mechanik niemal 250 vatowym halogenem przyswiecal bo nie wierzył ze auto moze miec taka karoserie po tylu latach:D ... butla troche zajmuje z gazem - fakt..ale tnie ostro koszta.. z przodu czlowiek czuje sie jak pogromca szos(polskich) z tyłu.. hmmm..przy 1,82 metra.. omalo nie wybiłem glowa szyby... te polskie grogi... auto głównie dla lansowiczow..i orginalnych ludzi!

rozrzad wymienilem jak tylko kupilem autko- razem z olejami .. wiem na czym jerzdze.. tak jak uszczelke pod glowica..nielubie niespodzianek .. brak awarii powaznych badz wiekszych.. a autko jest dociskane ostro..

To auto nie ma dachu najlepsza klima w miescie! :D ogrzewanie jak wszedzie.. ale ono nie ma dachu :D ..

..ja jeszcze nie mialme zadnego problemu z elektryka, nawet zarowki łatwo wymienic... proste i niezawodne-puki co :D

Nissan 100NX: coupe, coupe cabrio, hatchback, liftback

Nissan 100NX: benzyna, benzyna+gaz