Nissan Almera opinie, oceny użytkowników, Nissan Almera spalanie 1996r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Almera

1996r.

Średnia ocena: 8.69/10

Nissan Almera spalanie (l/100km)

7.58/8.20
5.96/7.70
7.14/8.00

Oceny NISSANA ALMERA

2008-02-08

Auto bezawaryjne.Należy na czas zmienić olej i lać paliwo.Nie wiem co to awarie instalacji zgłaszane przez użytkowników.Może po prostu kupili auto zaniedbane??? Jeżeli spotkasz zadbane auto od pierwszego właścicielami się tak udało :) to będzie długo służyć
Silnik i skrzynia biegów chodzi wzorowo.Przyspieszenie dobre,gorzej z elastycznośią.Silnik lubi wysokie obroty.
Komfort jazdy mi odpowiada,fotele bardzo dobre (po liftingu za twarde i słabo wyprofilowane).
Przestrzeń z przodu bardzo dobra, z tyłu naprawdę dużo miejsca.Także na głowę.Bagażnik niezły - mógłby być większy ale wtedy byłoby ciasno wewnątrz.
Bardzo dobre zawieszenie,samochód jest przyklejony do drogi.Mogłyby być lepsze hamulce ale i tak są niezłe.Lekko chodzi wspomaganie i do tego mały promień skrętu,tak więc parkowanie i zawracanie to pestka.

ewa2008-02-16

samochod,,,super
silnik dynamiczny szybko sie rozpedza...
samochod wygodny po prostu,,,,
podwozie zabezpieczone,,,,,
jezdzac samochodem,,nigdy nie miałam z nim problemow,,jest po prostu super co moge dodac,,,,tylko wlewac paliwo i jezdzic pali tez mało..prowadzi sie super jest cichy,,,jadac wie sie ze dojedziesz do celu...pozdrawiam ewa

2008-08-10

bardzo dobre auto,trzeba uwazac na korozje ,mojego nie bralo bo zrobilem konserwacje podwozia i wzesniej lekko tez byl zakonserwowany,spalanie 6,5 srednio na urlopie z 4 osobami i pelnym bagazem.polecam

2008-07-09

Bardzo lubię ten samochód, swietnie się prowadzi, nigdy nie mialam z nim zadnych problemów.
Przyspieszenie kiepskie.
Rdza wystepuje przy progach, ale to w tym wieku normalne.

2008-10-01

posiadam od roku tego nissana jestem zadowolony nic nie robilem przy tum aucie oprocz normalnych wymian czesci np.{hamulce,olej,filtry}
wystarczajaca moc do masy auta.

Średnie oceny NISSAN ALMERA

Osoby zainteresowane autem Nissan Almera brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Nissan Almera

Nissan Almera

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Almera

Nissan Almera 1400 75KM 1996r. hatchback

Bardzo duże lusterka.Rozśmieszają mnie lusterka w seicento - robili je chyba dla hecy:)

Wentylacja niezła,szyberdach sprawdza się latem,zwłaszcza na trasach.

Nissan Almera: hatchback, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), terenowy, van

Nissan Almera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Nissan Almera: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2

Nissan Almera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995