Nissan Almera opinie, oceny użytkowników, Nissan Almera spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Almera

1.6

Åšrednia ocena: 8.71/10

Nissan Almera spalanie (l/100km)

7.18/11.27
6.18/8.17
6.58/9.67

Oceny NISSANA ALMERA

ANIA2008-08-12

Bardzo coolowe autko.
Silnik pracuje tak cicho, że czasem muszę się dobrze wsłuchać, czy aby na pewno auto nadal pracuje! Jest poza tym bardzo elastyczny - przy 50 km/h na "piątce" Almera nawet tego nie odczuwa!
Fotele kubełkowe, mięciutkie, wygodne. Z tyłu też sporo miejsca, nawet wysokim facetom jest wygodnie.
Almera trzyma siÄ™ fantastycznie nawierzchni, a najbardziej podoba mi siÄ™ w niej zawieszenie - każdÄ… nierówność samochód przyjmuje na wÅ‚asne "barki". PrzesiadajÄ…c siÄ™ do Nissana z Forda Escorta z 96\'- modelu ze sportowym, twardym zawieszeniem - to jakby niebo i ziemia! PrzestaÅ...

2009-07-12

wygodne zrywne i szybkie autko. wsam raz do 2 lub 3 ludzi. raczej odradzam jako auto rodzinne.
silnik i skrzynia OK. acha, żadnych zmartwień o wymianę paska niech żyje łańcuch rozrządu!!!
trochę słabe wyciszenie, zaczyna wyć przy 4,5 obrotów wyraznie przydała by się 6 ale to nie były jeszcze te czasy
wnętrze trochę smutne, ale jakość i ergonomia na najwyzszym japońskim poziomie
Bardzo wygodnie pokonuje każdy zakręt, wręcz trzyma się szosy jak przyklejony

2009-07-13

Części zamienne na przyzwoitym poziomie ( tańsze od Volkswagen ). Tej wersji nie ma za dużo na polskim rynku ale jak już się ktoś decyduje to warto poszukać 1.6SR (99KM).
dynamiczna jazda w przedziale 3-4tyÅ›/obr.
Wygodne fotele z przodu jak i z tyłu.
Auto ma z natury twarde zawieszenie wiec rewelacja na normalnych drogach ;-) trzyma się jak przyklejone. Niestety po dziurach przykre tłuczenie ;-(

Mietek2008-08-13

Uwazam ze za malo dynamiczny silnik,ale wszystko rekompensuje niezwodnosc i prawie bezobslugowosc tego auta

2011-02-14

mimo juz 13 lat wszystko jest z dobrym stanie, nic nie trzeszczy

Åšrednie oceny NISSAN ALMERA

Osoby zainteresowane autem Nissan Almera braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Skoda Rapid.

Nissan Almera

Nissan Almera

Skoda Rapid

Skoda Rapid

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Almera

użytkownik: ANIA

Nissan Almera 1600 0KM 1999r. hatchback

Bardzo coolowe autko.

Widoczność z przodu: niezbyt wysokie osoby nie zobaczą maski samochodu. Ja już się przyzwyczaiłam (po Escorcie, gdzie widziałam tylko wycieraczki) i nie sprawia mi to kłopotu.

Jeden mankament, to dźwignia biegów - jest dla mnie troszkę za wysoka. Ale jak zmienię gałkę na niższą i podświetlaną!:D , to będzie super. A - i bagażnik, muszę się przyzwyczaić do półki, bo w Escorcie podnosiła się wyżej,a w Almerze jak zanurkowałam w głąb kufra, trzepnęłam o półkę czołem... :]

Almera trzyma się fantastycznie nawierzchni, a najbardziej podoba mi się w niej zawieszenie - każdą nierówność samochód przyjmuje na własne "barki". Przesiadając się do Nissana z Forda Escorta z 96\'- modelu ze sportowym, twardym zawieszeniem - to jakby niebo i ziemia! Przestałam przygryzać jęzor na dziurach! ;) Hamulce ma jak brzytwa - delikatnie trzeba naciskać pedał.

Klima - aż mrozi! ;)

Nissan Almera: hatchback, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), terenowy, van

Nissan Almera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Nissan Almera: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2

Nissan Almera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995