Nissan Micra opinie, oceny użytkowników, Nissan Micra spalanie 1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Micra

1994r.

Średnia ocena: 7.67/10

Nissan Micra spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA MICRA

2008-08-15

świetny, niezawodny mały zwinny gokart który idealnie radzi sobie w mieście, a i na autostradzie nie jest zawalidrogą
Typowa japoński silniczek, zabawa zaczyna sie dopiero od 4tys,można z niego wiele wycisnąć, potrafi zaskoczyć ;) Choć jest w miarę elastyczny to lepiej wykonać redukcje przy wyprzedzaniu, obowiązkowo niższy bieg jak jest obciążony
Jak na takiego malucha prowadzi się dobrze, taki gokart ;)

2009-01-16

SUPER
jest b.dobrze-sprzedałem (nie straciłem)polecam.Kupiłem nowszą-25000PLN:(mfg derek

Średnie oceny NISSAN MICRA

Osoby zainteresowane autem Nissan Micra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Nissan Micra

Nissan Micra

Suzuki Celerio

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Micra

Nissan Micra easy 1300 16V 75KM 1994r. hatchback

idealny do parkowania, widać wszystko jak na dłoni

Zawieszenie jest ok, całkiem komfortowe a zarazem nie wychyla auta czy nadmiernie buja, Z przody bardzo, bardzo przyzwoicie, z tyłu natmoiast nie jest aż tak mało miejsca, ale podróż w 5 czy nawet 4 osoby na dalsze dystanse to wiadomo pomyłka. Powyżej 110 robi się już głośno, a na autostradzie radio już zdecydowanie musi grać głośno;)

Z przodu miejsca wystarczająco dla każdego, z tyłu wiadomo, nie bardzo, ale tragedii nie ma. Wszystko a aucie jest na miejscu, nawet u mnie występowała popielniczka za ręcznym z tyłu dla pasażerów;) Bagażnik jak dla mnie za mały, ale dzielona tylna kanapa i jakoś sobie radzimy:). Wykończenie całkiem całkiem, dzisiejsze auta mają zdecydowanie więcej tandetnego plastiku, jeszcze moja wersja Easy ma kolorowe wstawki, ciekawie obszytą gałkę biegów i w ogóle nie ma szarości i monotonności wewnątrz. Karoseria jeśli nie miała stłuczek itd wytrzyma wszystko, jedynie tylne progi w wersji trzydrzwiowej w tych modelach potrafią rdzewieć tak, że w końcu dziury na wylot

Jak na takiego malucha prowadzi się dobrze, taki gokart ;)

Auto do bólu bezawaryjne, choć wiem że części są drogie, trzeba się ratować używkami. Jedyne co mi padło to tylni czujnik abs, niestety cena nowej takiej części jest powalająca i ciężko dostepna, na szczęście udało mi się zregenerować ten czujnik zerowym kosztem

bardzo dobrze, mała kabina super wentylacja, nie ma problemów z parowaniem szyb, grzeje szybko jest ok

Lubią zaśniedzieć styki np kostka od żarówki reflektora, ale to są błahostki, jak wszystko w tym aucie jest rewelacyjne i się nie psuje

Nissan Micra: coupe, coupe cabrio, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Micra: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Nissan Micra: 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5

Nissan Micra: 2015, 2011, 2006, 2005, 2004, 2003, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989