Nissan Micra opinie, oceny użytkowników, Nissan Micra spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Micra

2004r.

Średnia ocena: 6.33/10

Nissan Micra spalanie (l/100km)

benzyna / gaz
cykl mieszany
6.00/-.--

Oceny NISSANA MICRA

2008-02-25

Nie wiem ile pali ,bo nigdy nie sprawdzałem a danych z tabelek nie będę cytował.Zanim je tzn.moje obie micry -kupiłem,sprawdziłem ceny częśći w internecie i wcale mnie nie zaskoczyły poza tym,że był ogromny wybór.
Bardzo dobrze dobrana elastyczność,można spokojnie na piątce przyśpieszyć z 50 do maxa.
To już druga moja micra i za każdym razem jestem pod wrażeniem.Oczywiście pozytywnym.
Im więcej się z nią obcuje,tym większa wyobrażnia przeszczenna a ta jest trochę potrzebna bo przód ma dość duży martwy kąt.Po prostu trzeba uruchomić wyobrażnię a strach ,że się obetrze lakier ,trzeba ciut stłumić.
Ta micra jest jak z salonu,nie tylko wygląda jakby dopiero co z niego wyjechała ale pachnie dosłownie nowością,zresztą już pierwsze metry pokazują ,że to wóz wcale nie zużyty a zauważą to wszyscy ci ,co mają nawet najmniejsze doświadczenie w obcowaniu z autami.

Bozena2010-07-16

samochód jest bardzo fajny, w środku jest większy niż widać to na zewnątrz, bardzo dobry do jazdy w mieście, tylko,że ciągle był naprawiany, a hamulce to mistrzostwo świata (negatyw) 1-sze miejsce!
bez żadnych zastrzeżeń, silnik pracuje miękko, mimo małego silnika jest dynamiczny, dobre przspieszenie
cich, wygodny, nawet styłu całkiem dobrze się siedzi (o dziwo)
trochę mały bagażnik, ale w mieście na zkupy jest dobry
dobrze się jeździ, ale hamulce beznadziejne, przy każdym przeglądzie trzeba musiałam wymieniać wszystkie tarcze i klocki!

Maciek2017-12-02

2.3/10
Nic
Awaryjność
Przydatne informacje

Osoby zainteresowane autem Nissan Micra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Yaris.

Nissan Micra

Nissan Micra

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Micra

Nissan Micra STYLIC 1200 1,2 80KM 2004r. hatchback

Wszystko mi pasuje,po prostu trzeba się przyzwyczaić do tego martwego pola wokół auta - nie jest to problem.To martwe pole to także wielka strefa bezpieczeństwa,gdy wydaje się kierującemu,że np parkuje na styk to po wyjściu okazuje się,że miejsca jest jeszcze mnóstwo.

Klima automatyczna zaskakuje bardzo pozytywnie bo można ustawić wszystko co się chce a ona sobie to spokojnie dodmucha.

Nissan Micra: coupe, coupe cabrio, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Micra: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Nissan Micra: 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5

Nissan Micra: 2015, 2011, 2006, 2005, 2004, 2003, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989