Nissan Micra opinie, oceny użytkowników, Nissan Micra spalanie 1.4 (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Micra

1.4

Średnia ocena: 8.40/10

Nissan Micra spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA MICRA

Jestem z Micry zadowolony. Jest niezawodna, szybka, zwrona, wystarczająca namoje miejskie potrzeby związane z czestym przemieszczanie się w różne miejsca. Jedymy mankament to ubogie wyposażeniewersji sprzedawanych na polskim rynku.
Bardzo elastyczny. Jeżdziłem kiedyś również micrą o pojemności 1,3L ale tu jak nakoniec produkcji w nadwoziu K11 podnieśli pojemność do 1,4L elastyczność jest naprawdę świetna. Porównałbym to do frajdy jazdą autemo dużo większej pojemności np. 2,0L.

Tomasz2008-08-14

Przyspieszenie bardzo dobre. Zużycie paliwa cudownie niskie (udawało się zejść poniżej 5 l/100km przy szybkości 90 km/h)
Tylne siedzenie dla małych ludzików lub pieska...
Karoseria trochę dziwna, budziła skrajne emocje. Samochód do "lansu" :)
Zawieszenie trochę sztywne ale w przypadku samochodu "sportowego" takie powinno być, przy rozłożonym dachu nadwozie stawało się podatne na skręcanie, dach trochę stukał w bagażniku.

2012-08-03

Wielofunkcyjna kierownica-genialny patent. mnostwo schowków w sam raz dla kobiet
1400 m3 88 km przy swoich parametrach zostawial na swiatłach wiele innych samochodow o tej samej pojemnosci
W piątke można było spokojnie jechać ale nie chciałabym siedzieć styłu pośrodku w trasie powyzej 500 km :)
Prowadzenie i przyspieszenie w tym modelu było genialne. Zawieszenie troche za twarde.

Kaśka2010-01-30

To auto typowo kobiece, mężczyźni niechętnie do niego wsiadają a jeżeli już to chwalą dynamikę micry.

Suchocki2008-05-24

Średnie oceny NISSAN MICRA

Osoby zainteresowane autem Nissan Micra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Nissan Micra

Nissan Micra

Suzuki Celerio

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Micra

Nissan Micra 1400 16V 87KM 2000r. hatchback

Po prostu normalnie. Jak u większości.

Niestety autko jest starszą konstrukcją. Fotele nie są zbyt ergonomiczne ale da się jezdzić. Nie polecam bardzo długich tras. Miejsca na nogi wystarczająco. Mam 185 cm wzrostu i bez problemu się mieszczę nawet na tylnej kanapie przy max odsunietych fotelach przednich bez efektu zakleszczenia nóg. Wiem co piszę a niestety z tego syndromu wiele małych autek nie potrafi się po dziś dzień wyleczyć. Zawieszenie jest dośc twarde wieć czuję sie polskie dziury pod kołami ale za to się świetnie sprawdzaprzy kretej jeździe, wchodzenie w zakrety itd itp. Wyciszenie powiedziałbym normalne. Po prostu małe auto, chcesz mieć cicho kup sobie klasy luksusowej:)

Kupiłem moją Micrę z drugiej pewnej ręki. Poza eksploatacją i małą awarią przepływomierza(trzeba było wymienić) to nie mam zastrzeżeń. Piszę o przepływomierzu bo w nissanie chcą naciągnąć na całą nową przepustnicę która kosztuje około 3tyś zł. i twierdzą że nie da się tego inaczej naprawić. Ja znalażłem firmę produkjącą podrabiane i jak na razie od około 10000 km nie ma żadnychproblemów. Reszta to sama eksploatacja. Pewnie koło 100tyś. km. bedę musiał coś w zawieszeniu powymieniać bo powoli pojaiwają się jakieś stuki ale to normalna przy naszych drogach. Reszta ok. Jedyna rzecz która mnie w tym aucie niesatysfakcjonuje to to że jest to auto krajowe i podobne Micry z tego rocznika za granicą były dużo bardziej bogato wypasione. No ale jak na razie muszę sie zadowolić tą 1 air bag, ABS i elektrycznymi szybami. Ogólnie niezawodna, lać benzynę i jeździć. Acha bo bym zapomniał mam motor 1,4l 87KM. Prawdziwy pirat i przecinak na drodze przy umiarkowanym spalaniu( około 5-6 l/100km). Mogę z czystym sumieniem polecić. Pozdrawiam Przemek microman:)

Trzeba tylko regularnie pilnować wymiany filtra przeciwpyłkowego kabinowego(ja taki u siebie mam pomimo braku klimy) i nie ma szans żeby autko zaparowało np. w deszczu.

Nissan Micra: coupe, coupe cabrio, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Micra: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Nissan Micra: 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5

Nissan Micra: 2015, 2011, 2006, 2005, 2004, 2003, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1989