Nissan Navara opinie, oceny użytkowników, Nissan Navara spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Navara

2008r.

Średnia ocena: 5.88/10

Nissan Navara spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA NAVARA

wojtek2009-10-03

Fatalnie to nie Nissan . Jestem zawiedziony. To mój kolejny samochód . Moje konto to ponad 1 mln km przejechanych.
Wielki samochód ciężko rozpędzic ,ale silnik daje radę. Przyspieszenia jak w osobowym. Prędkośc autostradowa 120-140 km/h.
Mam wersje ze skórą. Brak trzymania Bocznego - jak na ślizgawce. Tył - to ławeczka - podróżowanie to kara ,2 h i nogi drętwieją.
Pickup , brak schowków . Nawet na książkę serwisową brak mięjsca. Najbogatsza wersja a brak schowka chłodzącego. Plastiki jak Felicji ,twarde. Korozja - to tak : smochód jest garażowany i ma mały kontakt z solą drogową a po pół roku korozja jest na ramie, farba schodzi ze wsporników ...
Hamulce- wymiana tarcz co 30 tys. -to jest standard .Tarcze wytrzymują tyle co klocki. Kierownik serwisu powiedział ,że mieli tylko 2 przypadki kiedy tarcze po 30 tys kwalfikowały się do dalszej jazdy. Skutecznośc jest przeciętna, przegrzewają się.

Henryk2011-05-23

Zalety - może ciągnąć patężną przyczepę. Cały obraz samochodu psuje silnik i jego osprzęt. Ogólnie miałem bdb serwis w Opolu na ul.Głogowskiej , który dostrzegał problemy zanim je sam zauważyłem.
Silnik 4-o garowy i taka masa auta wszystko tłumaczy zwłaszcza przy 171 kM . Przy zwiększonej mocy - ok.200 kM spalanie spada o ok.1l/100km. Do ok. 100 000 km wysiadła min. turbina , i jakieś czujniki - całość o wartości ok.12000 zł !!!
Nie wyciszono silnika - chociaż miejsca na to jest aż nadmiar .
Bardzo mało schowków !!!

Henryk2009-11-05

Zalety - duży , pojemny , mocny wół i prawie wszędzie wjedzie . Wady - oświetlenie H4 (średniowiecze),nieznośne siedzenia , mało schowków a szczególnie chłodzonego na napoje , wykonany bardzo oszczędnie , za dużo elektroniki.
Mam podniesioną moc z 174 na ok.200 kM. Polecam - rewelacja.
Posiadam wersję ze skórą , fotele pomimo swoich "bajerów" - to czysta tragedia , gdyby nie pasy to przy byle jakim skręcie możnaby przelecieć na sąsiedni fotel , porażka .
Wielki wóz a schowków mniej niż w maluchu , kolejny absurd
W miarę poprawne prowadzenie auta , nie można nigdy zapominać o wadze auta w stosunku do beznadziejnego układu hamulcowego !!! Parkowanie utrudnione z uwagi na gabaryty i mały promień skrętu .

Maciej2011-03-23

niebawem jak tak dalej będzie się psuł ten samochód zmuszony będę przeprowadzić się i zamieszkac w pobliżu serwisu. Ogólnie serwisy nie potrafią nic dobrze zrobić w tym samochodzie i wszystkie naprawy robią po omacku. Dobrze, że mam samochód Audi mimo że ma ona 15 lat nie mam z nią ...
szału nie ma :-(
to nie samochód wycieczkowy tylko żuk lub tarpan po liftingu
dużo plastiku trochę sztucznej skóry
samochód totalna porażka jeździ jak chce cały czas coś mu dolega

Cezary2009-07-18

Brak mi trochę normalnego bagażnika do którego można schować teczkę,której nikt nie widzi.Rzeczy przewożone w bagażniku mogą być widoczne dla osób postronnych.
Bardzo przydaje się 6-ty bieg,jazda z prędkością 160 km/h,nie wysila silnika,a w kabinie jest w miarę cicho.
Tarcze mogłyby być nieco większe,z tyłu też przydały by się hamulce tarczowe.Podobno na rynek amerykański montuje się z tyłu hamulce tarczowe.

Średnie oceny NISSAN NAVARA

4.6/10
4.9/10
3.9/10
4.4/10
4.1/10
4.4/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Navara brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Frontier.

Nissan Navara

Nissan Navara

Nissan Frontier

Nissan Frontier

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Navara

użytkownik: Henryk

Nissan Navara D40 2500 171KM 2008r. pick-up

Lusterka można schować tylko ręcznie - śmieszne , ale tak jest .

Nie wyciszono silnika - chociaż miejsca na to jest aż nadmiar .

Bardzo mało schowków !!!

Jazda 4x4 i zakręty to jakieś nieporozumienie , byłoby OK gdyby układ elektryczny rozłączał napęd przedni , w rzeczywistości jest to loteria. Uwaga na fabryczne ogumienie szczególnie na wilgotnej nawierzchni . Parkowanie pomimo gabarytów jest super , pomimo zawieszania się czujników parkowania.

Ciągle coś trzeba do niego kupować - stąd wysokie koszty .

Kabina jest ogrzewana nawet po przejechaniu ok.8 km. Mam inne auto które grzeje już po 1 km. Stąd wiem , że może być inaczej .

W obecnych czasach brak oświetlenia ksenonowego nawet w opcji jest porażką producenta i świadczy to w jaki sposób dba o podstawowe bezpieczeństwo użytkowników .

Nissan Navara: pick-up, terenowy

Nissan Navara: olej napędowy, turbo diesel

Nissan Navara: 2.5

Nissan Navara: 2009, 2008, 2007, 2006, 2002