Nissan Navara opinie, oceny użytkowników, Nissan Navara spalanie 2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Navara

2009r.

Średnia ocena: 5.50/10

Nissan Navara spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA NAVARA

2010-08-01

automat jest tak wyregulowany, że np. przy 80 km/ h wciśnięcie gazu przy wyprzedzaniu powoduje, że skrzynia zrzuca od razu 2 biegi w dół i wskazówka obrotomierza podchodzi do 3500 obr/ min. Bez sensu, silnik ma 400 Nm i może "iść" z 2000 obr/ min
bagażnik super, 3 rowery i walizki, aby coś zapakować trzeba tam wejść ale za to miejsca od groma. Plastiki twarde, na ramieniu kierownicy po kilku miesiącach wyszły jakieś bąble - serwis wymienił element
trzeba dociążyć bagażnik, bez tego auto na poprzecznych wybojach jest trudne do opanowania - tył podskakuje i ucieka. Nie jest to wada tylko ten typ tak ma dlatego trzeba uważać

2010-12-15

jedyne co dobre to że samochód ciężarowy 20 procent upustu na 2009 rok odpis VAT i podatku,5 miejsc i niema kraty a to dodatkowy koszt
rano silnik pracuje jak mojego sąsiada zetor trzydziestoletni,myślę ze kiedyś mi zawory wylecą na ziemie.Przy wyprzedzaniu skrzynia automatycznie schodzi dwa biergi w dółyk jakbyś tupolewem lądował
fotele tylne dla dzieci w wieku od 3 do12 lat
założyłem kangura i obudowałem klapę
bardzo słabe hamulce mały promień skrentu

Średnie oceny NISSAN NAVARA

3.0/10
3.5/10
4.0/10
4.0/10
3.5/10
4.5/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Navara brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Frontier.

Nissan Navara

Nissan Navara

Nissan Frontier

Nissan Frontier

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Navara

Nissan Navara platinium 2500 171KM 2009r. pick-up

tak sobie, przekonuje mnie głównie cena, na rocznik 2009 kupiony w marcu 2010 dostałem 20% upustu, minus VAT, minus dochodowy, wychodzi trochę lepiej wyposażony Peugeot 308, szczerze wolałbym Hilux'a. Chyba nie warto kupować skóry i automatu, który źle dobiera biegi a skóra jest marnej jakości ( deformacje, wybrzuszenia )

kamera cofania powinna być w standardzie

tylna ławeczka raczej dla dzieci, fotele w skórze wybrzuszają się na siedziskach - serwis twierdzi, że to normalne....wydaje mi się, że materiały są marne i stąd ta wada. Auto na lekko skacze jak koza po wybojach. Podgrzewanie ok, wygodnie się siedzi, marne trzymanie boczne ale to nie auto sportowe

w tej chwili mam gwarancję, ale 3 usterki po kilku miesiącach i 22800 km przebiegu nie wróżą dobrze. Szczególnie krzyżaki wału napędowego, który stukał, walił i piszczał niemiłosiernie

ok

bez uwag, niepokoi mnie brak jakiejś osłony-blachy pod silnikiem, jazda przez kałuże powoduje, że cały silnik jest ochlapany

Nissan Navara: pick-up, terenowy

Nissan Navara: olej napędowy, turbo diesel

Nissan Navara: 2.5

Nissan Navara: 2009, 2008, 2007, 2006, 2002