Nissan Pathfinder opinie, oceny użytkowników, Nissan Pathfinder spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Pathfinder

2008r.

Średnia ocena: 8.00/10

Nissan Pathfinder spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA PATHFINDER

Grzegorz2010-03-23

nie jest to limuzyna ale da się rozmawiać w trakcie jazdy. Najglosniej jest przy 120-140 km/h ale to może być mankament opon Scorpion. Komfort zdecydowanie lepszy niż w H3 i trochę gorszy niż w Pajero. W porównaniu z Nawarą, praktycznie nie ma porównania, jest o niebo lepiej.
Mały skręt w porównaniu np. z HUMMER H3.

Średnie oceny NISSAN PATHFINDER

Osoby zainteresowane autem Nissan Pathfinder brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mitsubishi Pajero.

Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder

Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Pathfinder

użytkownik: Grzegorz

Nissan Pathfinder 2500 2.5 0KM 2008r. terenowy

Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Możliwości samochodu w terenie są zaskakująco dobre. Pajero nie miało szans na podjazdach i jezdzie po ostrym zboczu z bocznym przechyłem (poprostu ześlizgiwało się bokiem). To czego brakuje mi w tym samochodzie to regulacja wysokości podwozia. Wtedy dałbym 9,5 za całokształt.

Silnik jak na tak małą pojemność sprawuje się doskonale. 190km/h bez problemów. Ciężko wchodzi 2, ale to podobno norma. Zimą skrzynia biegów rozgrzewa się po 10-15 minutach i jest ok. Co do przyspieszenia nie odbiega od Hummera H3 (3,5l benzyna, czy Pajero (3,2 l diesel) - tymi jeździłem więc mogę to stwierdzić

Jak na terenówkę jest ok.

Nawiewy na tył są raczej dla ozdoby bo klima tam nie dociera. Z przodu wnerwia mnie półka przy drążku zmiany biegów z 3 malutkimi otworami do których najwyżej wejdzie kubek kawy podczas gdy mogłyby być 2 lub 3 duże wnęki na duże flaszki koli, termos itd. schowek jest mały nie wejdzie format A4, a ja właśnie tego bym oczekiwał. Klapki nad szybą bez kieszeni ale za to z lusterkami z ledowym oświetleniem - to chyba ukłon w stronę pań. Co do aranżacji to nie da się w tym samochodzie rozłożyć tylnych foteli tak aby się przespać w długiej trasie - uważam to za duży minus. trzeci żąd foteli niezbyt wygodny ale za to chowany w podłodze - i za to duży plus (rozwiązanie z Pajero jest tragiczne)

Mały skręt w porównaniu np. z HUMMER H3.

Jedyna usterka do tej pory to sprzęgło. od pierwszych objawów do totalnej awarii 2000km. wymiana przy 31 tys km źle wróży na przyszłość. Do końca gwarancji mam jeszcze 2 lata więc liczę się z dwoma wymianami. Słyszałem, że to typowa awaria dla Navar i Pathfinderów. Wynika z tego, że trwałość sprzęgła jest masakrycznie słaba! a wiadomo, że po upływie gwarancji będzie to samo.

Na automacie potrafi nagle zamrozić nogi albo przeziębić gardło w 5 minut. Puszczam ręczne na nogi i szybę - to chyba najlepsze rozwiązanie na lato. Z tyłu zapomnijcie o klimie.

standard

Nissan Pathfinder: terenowy, van

Nissan Pathfinder: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Pathfinder: 2.5, 2.6, 4.0

Nissan Pathfinder: 2008, 2007, 2006, 2005