Nissan Patrol opinie, oceny użytkowników, Nissan Patrol spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Patrol

Średnia ocena: 8.20/10

Nissan Patrol spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA PATROL

2008-09-06

Nie jest to samochod do jazdy na zakupy tylko dla ludzi ktorzy potrzebują woz do zadan "specjalnych" i w tej kategorii jest perfekcyjny nie rozpatruje w ogole sytuacji zeby ktos kto mieszka w centrum duzego miasta i zadko z niego wyjezdzal mogl cos takiego kupic bo dla takiej osoby auto b...
Dobra ocena wynika tylko z tego powodu ze zalozyłem chipa (boxa) podnoszącego zdecydowanie moc i elastycznosc auta w wersji seryjnej jest po prostu tragedia auto jakby caly czas jechalo pod góre.
Dosc dobra ocena wynika z tego powodu ze uzytkuje auto z obnizonym cisnieniem w ogumieniu dopompowuje tylko na dalszych wyjazdach jak przekrocze polską granicę.W aucie posiadam 5 miejsc poniewaz w wersji 7 osobowej jest jak dla mnie nie do przyjęcia glownie z powodu braku bagaznika.
Moje auto uzywam jako 5 osobowe bez ostatniego zedu foteli dzieki temu w bagazniku mieszcze dwa rowery i bagaze dla 5 osob po prostu jest Gigantyczny. Można zaladowac ok 500 kg bagazu przy 5 osobach i auto zachowuje sie Bdb
prowadzenie jak na auto w pelni terenowe Bdb znacznie poprawione w stosunku do poprzedniego modelu sprzed 2004 roku choc zmiany w zawieszeniu są wręcz znikome.Do jazdy po polsce proponuje cisnienie w oponach od 1,7 do max 2 Bar daje znaczną poprawę jezeli chodzi o drgania karoserii.Po przejechan...

POLECAM, leję rope oj bardzo dużo 15 l. na 100km. ale wiem za co.nic nie naprawiałem poza zmianą opon ,ale to już inna kwestia
nic dodać nic ująć komfort jak na terenowca b.duży, miejsca b.dużo tylko wsiadać trzeba wysoko,do 100na godź cichy, wyżej coraz głośniej,zawieszenie genialne
karoseria to jest tu słaba po 10-ciu latach rdza zaczyna robić swoje, ale jak ktoś zadba w pore o zabezpieczenie anty korozyjne to powinno być dobrze
Auto duże, z miejscem do parkowania cienko prowadzi się jak mercedesa, na drodze i w terenie super,prawdziwe terenowe auto świetnie sobie radzące w każdym terenie, układ kierowniczy precyzyjny,wspomaganie bardzo dobre,dziur i wybojów nie czuć oczywiście zależy jakich,

2009-07-08

po 2 latach pełnia satysfakcji ... mimo ze kupiłem inny samochód tego zostawiam, przebudowany na ciezki czoł w teren i do pracy ...
jak na 2 tony zbiera się całkiem dobrze ... nawet z duża przyczepą można śmiało jeździć ... choć to czołg przeznaczony w teren a nie na wyścigi
"krótka" buda to albo bagażnik albo fotele ... ogólnie całkiem solidne i dobrze wykonane wnętrze ...
po modach nie do zatrzymania na drodze i weteni :)

Roman2011-02-16

swojego Patrolka zakupiłem w kraju od solidnego gościa autko było serwisowane wyjątkowo zadbane wszystkie podzespoły wymieniane na oryginały.Zrobiłem już nim(przez1,5roku)45000km i nadal sprawuje się rewelacyjnie.Przegląd przeszedł bez najmniejszych uwag.Jest bardzo wygodny,trochę pali,n...

Średnie oceny NISSAN PATROL

4.9/10
5.1/10
5.1/10
3.5/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Patrol brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mitsubishi Space Gear.

Nissan Patrol

Nissan Patrol

Mitsubishi Space Gear

Mitsubishi Space Gear

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Patrol

Nissan Patrol GR Turbo 2800 2800cm.3 135KM 1998r. terenowy

Disel więc wolny choć z turbodoładowaniem i interkulerem, na pewno nie stworzony do wyścigów,a raczej do spokojnej jazdy po szosie,160km/godz.może więcej,lecz nie prubowałem,silnik elastyczny jak w każdym dislu,przyspieszenia jak na 2.5 tony masy cełkiem niezłe,za to w terenie cudo!!!wyłazi z każdej sytuacji

Jak przy tak wysokim aucie, do tyłu trzeba podwójnie uważać

ogrzewanie b.dobre tylko klima ma za małą wydajność, na krótkich odcinkach ,przy czestym wysiadaniu daje trochę za mało chłodu

Nissan Patrol: terenowy

Nissan Patrol: olej napędowy, turbo diesel

Nissan Patrol: 2.8, 3.0, 3.3

Nissan Patrol: 2005, 2000, 1999, 1998, 1993, 1992, 1991, 1989