Nissan Patrol opinie, oceny użytkowników, Nissan Patrol spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Patrol

1998r.

Średnia ocena: 9.33/10

Nissan Patrol spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA PATROL

POLECAM, leję rope oj bardzo dużo 15 l. na 100km. ale wiem za co.nic nie naprawiałem poza zmianą opon ,ale to już inna kwestia
nic dodać nic ująć komfort jak na terenowca b.duży, miejsca b.dużo tylko wsiadać trzeba wysoko,do 100na godź cichy, wyżej coraz głośniej,zawieszenie genialne
karoseria to jest tu słaba po 10-ciu latach rdza zaczyna robić swoje, ale jak ktoś zadba w pore o zabezpieczenie anty korozyjne to powinno być dobrze
Auto duże, z miejscem do parkowania cienko prowadzi się jak mercedesa, na drodze i w terenie super,prawdziwe terenowe auto świetnie sobie radzące w każdym terenie, układ kierowniczy precyzyjny,wspomaganie bardzo dobre,dziur i wybojów nie czuć oczywiście zależy jakich,

Piotr2008-08-06

nigdy nie było rzadnych problemów wystarczy dbac i robic przeglądy
auto o dużej masie własnej ale jednostka napendowa jest wpełni
jazda jest komfortowa a z tyłu nigdy nie jechałem wiec daje srednio
wnętrze wygodne bardzo aranzacja o co chodzi to nie sukienka zony zeby doczepiac kwiatki latem
auto przez wszystkie lata sprawuje sie ok

Średnie oceny NISSAN PATROL

3.0/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Patrol brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mitsubishi Space Gear.

Nissan Patrol

Nissan Patrol

Mitsubishi Space Gear

Mitsubishi Space Gear

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Patrol

Nissan Patrol GR Turbo 2800 2800cm.3 135KM 1998r. terenowy

Disel więc wolny choć z turbodoładowaniem i interkulerem, na pewno nie stworzony do wyścigów,a raczej do spokojnej jazdy po szosie,160km/godz.może więcej,lecz nie prubowałem,silnik elastyczny jak w każdym dislu,przyspieszenia jak na 2.5 tony masy cełkiem niezłe,za to w terenie cudo!!!wyłazi z każdej sytuacji

Jak przy tak wysokim aucie, do tyłu trzeba podwójnie uważać

ogrzewanie b.dobre tylko klima ma za małą wydajność, na krótkich odcinkach ,przy czestym wysiadaniu daje trochę za mało chłodu

Nissan Patrol: terenowy

Nissan Patrol: olej napędowy, turbo diesel

Nissan Patrol: 2.8, 3.0, 3.3

Nissan Patrol: 2005, 2000, 1999, 1998, 1993, 1992, 1991, 1989