Nissan Primera opinie, oceny użytkowników, Nissan Primera spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Primera

1992r.

Średnia ocena: 9.13/10

Nissan Primera spalanie (l/100km)

8.45/11.00
7.35/8.50
7.95/10.00

Oceny NISSANA PRIMERA

PIOTR2008-02-20

polecam to autko.. pomimo ze nie zywilem sentymetu do japoncow to to akurat mi sie bardz.. ale to bardzo podoba...
o ile skrzynia biegow nie jest odpowiednio zadbana o tyle sa problemy z przyspieszeniem ... ja mialem problem z tak zwana "3".. niemalze odrazu przeskakiwal na "4".. ale na starcie to i porshe zostaje w tyle ;)))
tak jak wyzej.. 4 osoby jada spokojnie.. nawet na dlugich trasach.. bagaznik super przestrzenny.. mozna sporo zapakowac.. jest tez mozliwosc zlozenia tylnego siedzenia.. po rozlozeniu siedzen spokojnie miesci sie rower gorski.. o reszcie wolnej przestrzeni nie wspomne
calkiem niezle sie trzyma drogi , nawet przy duzych predkosciach.. jak na polskie drogi super auto ;))) troche problemow przy parkowaniu "jeden za drugim".. no ale.. w koncu to limuzyna i ma 5 mùetrow dlugosci.. wiec spoko

Bartłomiej2008-02-07

nie zamienię!!! za tą cenę nawet nie mażę o lepszym aucie. Samochód ma według mnie cofnięty licznik około 100.000km. wedle licznika ma 180.000- w co trudno uwierzyć :( ,pomimo przebiegu i wieku wszystko działa :) a silnik czyściutki.
diesel bez turbo- dla mnie wystarczy :)
wolę wygodnie niż szybko
miejsca sporo, w środku przyjemny welur, wszystko pod ręką, brakuje elektrycznych szyb i klimy, ale tylko w lecie :)
Jeżdżę autkiem codziennie do pracy, spalanie około 6-7 l/100km, w trasie na jednym baku (50litrów) zrobiłem 1100km. Z racji wieku \\\\\\"bierze\\\\\\" go miejcami korozja. silnik extra, zero wycieków, choć można zapomnieć o paleniu gumy :), mnie to nie przeszkadza. rozpędzam go...

2008-08-14

Ekonomia, dynamika i wygoda, dobra prezencja, prowadzenie i jakość wykonania są po prostu godne polecenia. Już 4 moich znajomych namówiłem na ten model samochodu i nikt nie żałuje tej decyzji ;)
dość ciężkie auto jak na 1.6 ale mimo to bardzo ekonomiczny, a jak potrzeba to bardzo dynamiczny na wyższych obrotach ;)
Wiek robi swoje ze sprężynami, trzeba by je wymienić i było by o 2 punkty więcej ;)
Ogniska korozji pojawiają się zazwyczaj w tylnych nadkolach i progi, natomiast u mnie zamontowałem zaraz po kupnie plastikowe nadkola z tyłu i po prostu brak ognisk korozji.
Bardzo dobre w prowadzeniu auto, ale na 15 calowych felgach i szerokich oponach. Oryginalne 13 calowe niepewnie trzymają auto na zakrętach.Jest długi, więc na mieście trzeba najpierw się przymierzyć czy w ogóle się zmieści ;)

2011-02-21

nie wiem czy 9 lepiej by nie wygladało :))) ogólnie samochód pozytywny godny polecania
wysoka kultura pracy jak na silnik wysokoprężny, wspaniały rozrusznik zamiast tulejek posiada łożyska a co za tym stoi jest długowieczny :)
dosyć dobrze wyciszone wnętrze jak na auto tak wiekowe
dużym minusem jest zabezpieczenie antykorozyjne, karoseria bardzo koroduje,brak seryjnych nadkoli z tyłu, nie mozna bagatelizować drobnych wykwitów korozji, bo w szybkim tempie z takiego wykwitu robi się"dziura" :)
słabe hamulce byc moze w moim egzemplarzu było to spowodowane słabą wydajnością pompy podciśnienia vako

2008-07-10

Niestety ten silnik nie miał doładowania (dopiero w kolejnych latach) i przyspieszenia nie są oszałamiające, za to mamy prostą i niezawodną jednostkę napędową, praktycznie bezawaryjną.

Średnie oceny NISSAN PRIMERA

Osoby zainteresowane autem Nissan Primera brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Nissan Primera

Nissan Primera

Mazda 6

Mazda 6

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Primera

użytkownik: PIOTR

Nissan Primera 2000 16v 140KM 1992r. hatchback

troszku male boczne lusterka.. ale ujdzie..

jest tak cichy ze az nieporozumienie.. dlugo sie musialem pzryzwyczajac do jazdy tym autem.. naprawde takie ciche.. nawet przy 220.. bylo co prawda slychac silnik.. ale mozna bylo spokojnie rozmawiac.. co do komfortu jazdy.. we 4 jest spoko.. ale w 5 .. tym z tylu robilo sie troche ciasno.. za to sprzodu... full miejsca..

i na gorace lato.. wersja z klima.. i na bardzo zimna zime.. ;)))

Nissan Primera: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Primera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Nissan Primera: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Nissan Primera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991