Nissan Primera opinie, oceny użytkowników, Nissan Primera spalanie 1.9 (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Primera

1.9

Średnia ocena: 7.77/10

Nissan Primera spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA PRIMERA

Krzysztof2014-09-26

Bardzo udane auto - niezawodne i oszczędne. Zdecydowanie za głośne wnętrze, poza tym bardzo udany model.
Bardzo elastyczna skrzynia, silnik o wystarczającej mocy, silnik obecnie mi bardzo klekocze i trzęsie gablotą. Z przyspieszeniem nie miałem nigdy kłopotów
Resorowanie dość twarde, pod obciążeniem łatwiej dobija. Fotele bardzo wygodne. Wyciszenie fatalne. Auto głośne, wszystko słychać - szczególnie jak się jedzie po deszczu. Wyciszenie wnętrza bardzo duży minus!
Ergonomia bez zarzutu.
Auto generalnie prowadzi się bardzo dobrze, niestety na naszych drogach zużyciu ulega zawieszenie które do miękkich nie należy moim zdaniem. Albo mój nissan stracił sprężystość zawieszenia albo nie zauważałem tego wcześniej ale każdy dołek i garb odczuwa się dość mocno. Przez 150 ...

Przemek2009-07-08

japończyk to zaleta i nawet francuzi aż tak nie napsuli:) fajne autko ekonomiczne i dynamiczne
diesel daje dużo frajdy z jazdy/świetna alastyczność
auto bardzo twarde moim zdaniem twardsze niż niemieckie ale moim zdaniem to plus
dużo miejsca z przodu i z tyłu, do deski trzeba sie przyzwyczaić ale nie ma z tym problemu, bagażnik jak to w sedanie duży ale mała przestrzeń ładunkowa, dużym minusem brak kieszeni na narty a składana kanapa gdy chcemy zdemontować 1/3 to i tak nie daje szans na przewiezienie z tyłu 2 os...
płynnne prowadzenie, pakowanie beznajmniejszych problemów ale tylko dzięki kamerce cofania ba tak to do tyłu nic nie widać

2008-08-12

Jesli komuś nie przszkadza trzeszcząca nieco tapicerka,czy drobne awarie ,to niech się nie zastanawia i kupuje primere Auto ma duży promień zawracania,złą widocznosc do tyłu i przodu.Za to zawieszenie jest b.dobre, a silnik pracuje cicho i z wysoka kulturą pracy.Trochę brakuje mocy ,ale i...
To diesel z duzym momentem obrotowym!! Silnik ma bardzo wysoką kulturą pracy!Przyśpiesza w prawdzie gorzej od TDI i pali o jakies 5 % wiecej ,ale nie klekocze i równomiernie rozwija moc w całym zakresie obrotów
W sumie resorowanie jest lepsze przy mniejszym obciążeniu,ale rzadko obciążam auto maksymalnie
Panel n-form i zegary na środku to doskonałe rozwiązanie (czasem tylko nie widać zegarów ,gdy słońce świeci z boku)
gdyby nie kamera cofania za parkowanie dałbym 1 .Zawieszene jest inne niż w innych autach i jest idealnym kompromisem na nasze drogi

2008-08-16

trzeszczenie plastików bynajmniej w kombi głosne zawieszenie na nierównosciach
silnik choc francuski jest całkiem niezły ma na swoje 120km całkiem dobre przyspieszenie i jest ekonomiczny dzieki 6-cio stopniowej skrzyni biegów która pracuje bez zarzutów dość dobre przyspieszenie na wszystkich biegach,
na nierównosciach jak juz pisałem srednio ,auta gorszej klasy zachowują sie lepiej za głosne zawieszenie
miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu wystarczające 5 osób z bagażem spokojnie moze sie wygodnie przemieszczac ,jakosc materiałow dosc dobra nie zużywają sie szybko zegary mimo ze są na srodku są pochylone w kierunku kierowcy bardzo czytelne ,konsola bardzo prosta w obsłudze choc wymaga p...
przy dużych predkościach auto zachowuje sie bardzo stabilnie ,natomiast w miescie nie zachowuje sie komfortowo mimo swojej masy ,auta gorszej klasy zachowują sie lepiej

szchrek2008-10-26

przy codziennym uzytkowaniu raczej dobre auto ale to nie jest japoniec o jakim słyszałem poprzednie auto LANOS wogóle nie wiedział co to serwis iędzy przeglądowy
w dizlu nie oczekuję przyspieszenia ze startu
fotele są dziwne niby niewygodne ale 11h za kólkiem bez zmęczenia przezyłe nawet długie trasy w kraju nie sa męczące alejakoś tak coś nie bardzo mimo mozliwości wielu regulacji A zawieszenie bardzo dobija na pełno a do twardości idzie się przyzwyczaić wyciszenie raczej pomyłka niech...
coś zaczęło skrzypieć od 90 tys i tak już trzeszczy szkoda że bagażnik ma duże nadkola bo sama blacha jest pod nimi mniejsza przez co mocno ogranicza pojemność
załozyłem większe laczki 215/60r16 i stał się stabilniejszy w koleinach i jednocześnie przestał szorować podwoziem po policjantach

Średnie oceny NISSAN PRIMERA

Osoby zainteresowane autem Nissan Primera brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 626.

Nissan Primera

Nissan Primera

Mazda 626

Mazda 626

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Primera

użytkownik: roman

Nissan Primera visa 1900 dci 120KM 2005r. sedan (limuzyna)

Korzystam z pojazdu 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Przejechałem autem 70 tys km w 3 lata. Silnik bomba. Poza wtryskami nie zepsuło się nic! Ogólnie polecam. Zmieniam na młodszy model.

skrzynia posiada zbyt długi skok przy zmianie, silnik rewelacja jeśli chodzi o elastyczność, natomiast naprawa wtrysków po 120 tys koszmar - 2000zł

Nie ma większych problemów z widocznością z przodu i na boki, natomiast z tyłu - nie dziwi mnie kamera cofania w standardzie

zawieszenie dość twarde, wyciszenie jak na taką klasę pojazdu marne w porównaniu z innymi pojazdami.

duże, przestrzenne auto, jakość wykończenia nie powala na nogi - złe dopasowanie elementów powoduje charakterystyczne skrzypienie. Bagażnik ogromny, natomiast przeszkadza wysoki próg przy załadunku.

Bardzo dobre prowadzenie auta, doskonale trzyma się drogi, zastrzeżenia co do hamulców - w porównaniu z konkurencją wypadają słabo, parkowanie - gdyby nie kamera ...

Gdyby nie wtryski pojazd bezawaryjny. Auto posiadam 3 lata więc stawiam na średnie koszty ( 2000zł na 3 lata). Po naprawie pracuje jak zegarek. Nie można narzekać.

Klima bez uwag, natomiast dość długo się nagrzewa.

Bez problemów, wszystko działa.

Nissan Primera: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Primera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Nissan Primera: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Nissan Primera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991