Nissan Primera opinie, oceny użytkowników, Nissan Primera spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Nissan Primera

Średnia ocena: 8.29/10

Nissan Primera spalanie (l/100km)

9.33/10.83
7.05/8.69
8.18/9.61

Oceny NISSANA PRIMERA

Jarosław2014-01-11

Bardzo dobry samochód, wygodny. Po pół roku użytkowania i przejechaniu nim 30 000 km uważam, że warto to autko kupić. Znakomity wygląd nadwozia, wygoda wnętrza, ergonomia, spalanie na przyzwoitym poziomie, dobry silnik.Polecam.
Silnik dość elastyczny. Precyzyjnie zgrana skrzynia biegów. Jak na tę masę samochodu niezłe przyspieszenie i dość niskie spalanie przy tej pojemności silnika ( na tasie 7-9l/100km, w mieście 10-12l/100 km.
Bardzo przestronne auto. Duża wygoda z przodu i z tyłu.Mam tapicerkę ze skóry - bardzo dobra jakość. Duży bagażnik który łatwo powiększyć składając tylne fotele. Auto z 2003 roku i jeszcze nie widziałem ognisk korozji. Widoczność zegarów i dostępność przełączników bardzo dobr...
Bardzo dobrze trzyma się nawierzchni, zawieszenie troszkę za miękkie ale jest ok,układ kierowniczy jest ok, mankamentem mały promień skrętu i zbyt słabe wspomaganie układu kierowniczego. Cofanie i parkowanie tyłem bardzo dobre. Kamera wsteczna bardzo pomocna tylko trzeba się do niej przyz...

Bartłomiej2008-02-07

nie zamienię!!! za tą cenę nawet nie mażę o lepszym aucie. Samochód ma według mnie cofnięty licznik około 100.000km. wedle licznika ma 180.000- w co trudno uwierzyć :( ,pomimo przebiegu i wieku wszystko działa :) a silnik czyściutki.
diesel bez turbo- dla mnie wystarczy :)
wolę wygodnie niż szybko
miejsca sporo, w środku przyjemny welur, wszystko pod ręką, brakuje elektrycznych szyb i klimy, ale tylko w lecie :)
Jeżdżę autkiem codziennie do pracy, spalanie około 6-7 l/100km, w trasie na jednym baku (50litrów) zrobiłem 1100km. Z racji wieku \\\\\\"bierze\\\\\\" go miejcami korozja. silnik extra, zero wycieków, choć można zapomnieć o paleniu gumy :), mnie to nie przeszkadza. rozpędzam go...

2010-02-19

Dobry japończyk zmontowany w GB.Auto w miarę dynamiczne jak na potrzeby dwóch osób i okazjonalnych wyjazdów spisuje się bez zastrzeżeń.Polecam dla niezdecydowanych bo w porównaniu do niektórych europejskich wyrobów może sprawić wiele przyjemności pod warunkiem że poprzednicy uczciwie ...
Silnik ze skrzynią b.dobrze zgrane.Razem dają dobre efekty dynamiki i elastyczności.
Odczuwalne tzw. dobijanie na nierównościach.Przy szybkości pow.90 km/g.wnętrze staje się hałaśliwe.Są tacy co w tym wypadku polecają pogłośnić radio.Może to i jest sposób.
Fotele przednie dość wygodne.Dobrze trzymają w zakrętach z tyłu dość dużo miejsca nawet dla wysokich osób.Mam 187 cm wzrostu więc wiem jak to jest kiedy pole wskaźników staje się ograniczone a głowa oparta jest o sufit.Tutaj jest wszystko O.K.
Dobre wspomaganie,auto dobrze trzyma się drogi,hamulce tak na 4.Z parkowaniem przy mizernym promieniu skrętu bywa czasem uciążliwe.

2008-02-23

auto jest ok. nic dodac nic ujac nie jest kosztowne w utrzymaniu.
silnok jak na tamte czasy jest naprawde dynamiczny , chetnie przyspiesza juz od niskich obrotow , w zime zapala za jednym obrotem walu korbowego . duzy plus.
samochod bez obciazenia podskakuje nerwowo na poprzecznych wybojach. fotele przednie nie zadowola napewno wysokich kierowcow sa zwyczajnie za male i za slabo skonstruowane. tapicerka niue poddaje sie latwo mimo iz jest jasna.
przestrzeni z przodu jak na lekarstwo dla wysokich osob , stanowczo za krotkie prowadnice przednich foteli z tylu jest dosyc miejsca ale wysokie osoby beda narzekaly na brak miejsca na stopy i kolana. karoseria nie rdzewieje mimo iz ma juz 17 lat.wielki plus za perforacje japonczycy sie postarali.
auto prowadzi sie dobrze , ale nie zacheca do szalenst i szybkiego pokonywania łuków. uklad kierowniczy jest tani w serwisowaniu a hamulce sa bardzo wytrzymałe.parkowanie jak to kazdym kombi:)

Marek Krauze2009-02-19

W tej klasie jest to jedno z lepszych aut dynamiczne, wygodne, dobrze wyposażone, ergonomiczne, ekonomiczne, a osobiście nie stwarza wrażenia ciężkiego czołgu i przytłoczenia plastikiem we wnętrzu. Kupując go wiedziałem, że nie będę się martwił o naprawy i koszty eksploatacji. Może k...
Jedyne co zauważyłem to to, że na 15 calowych seryjnych kołach porusza się bardziej dystyngowanie niż drapieżnie.
Trudno mi określić dokładnie jakiej jakości są fotele z tyłu z tego względu, że zazwyczaj siedzę za kierownicą, ale pasażerowie się nie skarżą.
Jedynym problemem jest aranżacja wnętrza, ze względu na fakt, że jest to sedan nie jest tak pakowny jak hatchback, ale w końcu ma coś w sobie z limuzyny.
Jest to już moja druga Primera i coraz bardziej mnie zaskakuje. Auto jak na swoją klasę mogę zaliczyć do górnej półki wygodne, bezpieczne, choć brakuje mu zęba agresji.

Średnie oceny NISSAN PRIMERA

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Primera brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 626.

Nissan Primera

Nissan Primera

Mazda 626

Mazda 626

Nissan Primera: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Primera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Nissan Primera: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Nissan Primera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991