Nissan Primera opinie, oceny użytkowników, Nissan Primera spalanie (strona 5)

Opinie o samochodach Nissan Primera

Åšrednia ocena: 8.29/10

Nissan Primera spalanie (l/100km)

9.33/10.83
7.05/8.69
8.18/9.61

Oceny NISSANA PRIMERA

2010-07-15

Samochód nudny stylistycznie ale posiada wszelkie atuty dla samochodu rodzinnego, ekonomicznego, bezawaryjnego. Oczywiście też nie lubią tego samochodu złodzieje. Nie martwię się, że po wyjściu z marketu będę go szukał i nie znajdę. Jeszcze raz polecam.
Jednostka napędowa nie jest w tym modelu optymalna ale za to jakościowo bez zarzutu!
W tej kategorii samochód według mnie wypada zdecydowanie dobrze a nawet bardzo dobrze.
Samochód w tej kategorii prawie idealny gdyby nie malutka przestrzeÅ„ bagażowa po zÅ‚ożeniu tylnych oparć. Niestety konstruktorzy nie przewidzieli, że w Polsce auta sÅ‚użą nie tylko do jazdy ale również do przewożenia wiÄ™kszych gabarytowo rzeczy. MuszÄ™ nieraz korzystać z udogodnieÅ„ duÅ...
Ogólnie samochód prowadzi się pewnie, nie zaskoczy nieprzewidywalnym zachowaniem na łuku jezdni czy też podczas ostrego hamowania. Troszkę niepokojąca jest zbyt długa droga hamowania ale można wybaczyć.

dorota2008-02-07

Wspaniały samochód, Jedyna właścwie wada, któa bardzo wpływała na komfort jazdy - to ciągła obawa obtarcia brzuchem na nierównościach (np. tyldy, lub niutwardzona droga),jak również zbyt twarde zawieszenie.
Przy większej prędkości, trzeba mocno naciskać gaz, żeby dobze przyspieszyć, poza tym - rewelacja!
Zbyt twarde zawieszenie, przy każdej dziurze czy nierówności dziurce miałam wrażenie, że zostawiam za sobą tylnią oś. Poza tym zawieszenie, jak a polskie drogi, zdecydowanie za niskie!!!!! Miliony azy obtarłam czymś na spodzie pojazdu, gdy przejeżdżałam po nierównościach, czy pod gó...
Bagażnik zbyt mały w stosunku do całej wielkości pojazdu.
Na kołach 17\'\' nie trzyma się za dobrze ślskiej nawierzchni. Kamer cofania bardzo ułatwia parkowanie, ale mogła by być lepszej jakości (odbiór)

2010-02-19

Trwałe i wygodne autko za rozsądne pieniądze. Polecam wersje benzynowe z silnikami 2,0 SR20DE. Właśnie kupiłem P11 GT z 98 - cieszę się jak małolat ;)...
Silniczek pod względem kultury pracy rewelacja - czasami na postoju nie miałem pewności czy pracuje :)...Moc tylko zadowalająca, nie pozwala na szaleństwa ale to tylko 90 KM przy raczej ciężkiej budzie, skrzynia biegów ok - wsteczny czasem ciężko wchodził.
najsłabszy punkt zawieszenia - górne wahacze, ogólnie nisko zawieszony - dwukrotnie uszkodziłem zderzak na wysokich krawężnikach. Fotele ok, kompromis pomiędzy komfortem a trzymaniem. Wyciszenie przeciętne.
Super autko rodzinne, chociaż hatchback byłby zdecydowanie bardziej funkcjonalny. Kombi to niestety paskudztwo...
Zaskakująco duży promień skrętu, zawieszenie raczej twardo zestrojone co daje pewne prowadzenie, układ kier. precyzyjny, wspomaganie ok.

Miło wspominam to auto... rodzina, która kupiła autko od nas po pół roku dzwoniła, że lepszego samochodu nie miała :)
Elastycznosc silnika 90KM z gazem jakna takie auto i 4 osobową rodzinę nie budziła zastrzeżeń. Auto nie było rakietą i na pewno silnik 2.0 136KM byłby lepszy ale i tak było dobrze. Przy wyższych obrotach zbierał się doskonale :)
Przy zawieszeniu obniżonym o 3 cm - twardo, nisko, sportowo. Przy standardowym zawieszeniu - extra komfort niczym limuzyna. Fotele i kanapa dobrze trzymaly w zakretach i nie meczyly dluga podroza.
Dałem same 10tki bo tak było, przestrzeń ok nawet dla 5 pasażerów. Obsługa intuicyjna. Bagażnik i dostęp do niego OK. Materiały dobrej jakości.
Prowadzenie - wysmienite gdy mialem obnizone zawieszenie o 3cm. Gdy zmienilem na standard bardziej komfotowo lecz zakrety musialem brac wolniej o 10km/h.

2008-03-04

Auto rodzinne. Naprawde bardzo je lubie. Przy zakupie bagaznik byl dla mnie bardzo wazny, bo duzo podrozujemy. Jest pakowny. Cena tez w miare rozsadna. Czasami niestety trzeszczy plastik przy szyberdachu.
przy ruszaniu gdy uciekam ze skrzyzowania, zeby nie wymusic pierwszenstwa moglby byc troche szybszy.
zamieszenie twarde, troche ucialiwe na Polskich drogach. Mi to jednak nie przeszkadza, bo jezdze glownie za granica. Ale gdy jestem w Polsce to czuje roznice i komfort jazdy znacznie sie obniza.
Miejsca jest dosc. Bagaznik bardzo duzy i pakowny. Jadac zima w gory w piec osob spokojnie jestesmy w stanie sie wszyscy zapakowac.
Uwielbiam mojego nissana. Jezdzilam roznymi autami, ale z nim bedzie mi sie najtrudniej rozstac w przyszlosci (planuje okolo 2 lat jeszcze nim jezdzic)

Åšrednie oceny NISSAN PRIMERA

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Primera braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Mazda 6.

Nissan Primera

Nissan Primera

Mazda 6

Mazda 6

Nissan Primera: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Primera: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Nissan Primera: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Nissan Primera: 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991