Nissan Qashqai opinie, oceny użytkowników, Nissan Qashqai spalanie 2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Qashqai

2009r.

Średnia ocena: 6.00/10

Nissan Qashqai spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA QASHQAI

2010-07-14

za taką cenę jaką oferują w polskich salonach NISSANA, uwzględniając standardowe wyposażenie w Polsce nie ma lepszego. trochę tu trochę tam by coś człowiek chciał innego. druga strona inplus to cena i wygląd. oczywiście wszystko jest kwestią gustu. gorąco polecam samochód.
są opinie, że wozi przy koleinach wzdłużnych do drogi. może i tak ale przy prędkości 110 - 120 km na pewno NIE. To nie jest VW lecz nie renault. Coś pośrodku.

2010-01-16

Jest on ładny ale muszę go wpieprzyć na allegro jakiemuś cymbałowi.Już kosztował mnie z naprawami 95 800.
Śilniki są strasznie głośne. Ma on słabe osiągi i przyśpieszenie. Jest on strasznie paliworzerny.Biegi są żle zestopniowane.
Fotele są strasznie niewygodne póżniej bolą mię plecy i dupa.Jest on strasznie głośny.Jest to strasznie małe aucio.
Ma on strasznie małe szyby a widoczność jest zerowa. Jest tam mały bagarznik. Wykończenia jest do dupy, wszystkie plastiki odstają a wygoda obsługi jest strasznie trudna i męcząca, wszystkie przyciski się psują.
Gdy tylko przyjechałem z salonu do domu i wstawiłem samochud do gararzu. Na drugi dzień zobaczyłem że tylna oś jest pęknięta. Za naprawę zapłaciłem 10 000 zł. I nie uznali mi GWARANCJI.

2010-04-20

co najwyżej przeciętne z drobnym punktem w kierunku "przyzwoite", ale na pewno nie warte tych pieniędzy ogólnie zaskakuje i to raczej negatywnie, o przyjemności z jazdy dla kogoś kto dużo jeździ nie bardzo można mówić,
silnik prawie nie reaguje poniżej 1500 rpm, do tego jest głośny, co doprowadza mnie do szału, szczególnie drgania na wolnych obrotach
Zawieszenie dosyć fajne, ale żeby auto było wygodne przy większych przebiegach, tego nie mogę powiedzieć
z zewnątrz świetny i niestety tylko z zewnątrz, reszta to klęska, może jeszcze liczniki z wyświetlaczem ładne, ale dlaczego cała reszta świeci na pomarańczowo a to na biało, to gorzej niż fuszerka i to za duże pieniądze
Prowadzi się przeciętnie, nie widzę większych pozytywów, świetną sprawą są czujniki parkowania

Janusz2010-05-26

Głośne zawieszenie, świetna widoczność bo z góry, ładny wyglad ale auto nie jest warte swojej ceny
Widziały gały co brały, specjalnie brałem ten silnik bo w 90% moja trasa to miasto.
Przednie fotele są bardzo wygodne, wyciszenie kiepskie ,
Przy jeździe przez próg zwalniający tył podskakuje, jadąc po koleinach , nierównosciach trudno go opanowac

2011-02-14

Idealny w mieście dobry w trasie b.dobre wyposażenie
Odgłosy haczenia podczas zmiany biegów
Przy komplecie pasażerów słaba moc silnika słabe wyciszenie
Nadrzuca tył podczas przejazdu przez studzienki na zakrętach

Średnie oceny NISSAN QASHQAI

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Qashqai brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Kadjar.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Renault Kadjar

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Qashqai

Nissan Qashqai tekna 2000 140KM 2009r. terenowy

posiadam w swym modelu skrzynie CVT. to nie jest demon przyspieszenia lecz bardziej ekonomicznej jazdy. i w takiej kategorii rozważałbym kwestie przyspieszenia. ponieważ dla mnie nie ma ona dużej wartości oceniam ją dobrze- poprostu. elastyczność - powyżej 60-70 km/h zaczyna się jazda. ekonomiczność dwulitrowej benzyny - maks. zasięg 756 km polskiej trasy. Tyle przejechałem od zatankowania pełnego do rezerwy. spalanie znacznie zwiększa się w zależności od wiatru (bryła samochodu)

mam na wyposażeniu kamerę cofania. powiem tak. przy takich lusterkach bocznych nie potrzeba jest żadnych czujników cofania ale kamera to całkiem coś innego. 1- szpan 2- naprawdę ułatwia max. bezpieczny podjazd do ściany, innego samochodu itp . KAMERA - super sprawa.samochód nie jest kolosem i zamontowane lusterka boczne w zupełności wystarczą do poprawnego parkowania tyłem lub przeglądu sytuacji drogowej na drodze.

wyciszenie - nie ma żadnego. słyszysz kamyszki, piasek, przy 140km/h wiatr. Przy pełnym obciążeniu lub przy czteroosobowej rodzinie zawieszenie pracuje dobrze. gdy jedzie się samemu coś nie jest do końca tak jak być powinno. ponieważ nie znam się na tym luzie w tym temacie. Osobną kategorią jest komfort jaki dają fotele. to coś extra. tył i przód zdecydowana 10-tka.

pojemnośc bagażnika 410 litrów. dwie lodówki turystyczne , dwie walizki, torba sportowa, dwie zgrzewki wody min. klatka królika, dwa spiwory. i pewnie jeszcze bym coś upchał ale nie było potrzeby. spoko na dłuższe wypady. sprzęt do nurkowania niestety no nie. W tym dziale z czystym sumieniem daje 10.

zero problemów auto nowe. koszty kompletnie nie mam pojęcia. daje 10 ponieważ coś muszę niestety zaznaczyć.kompletna bzdura tej ankiety.

by upalnym latem szyba podczas deszczu nie zaszła mgła trzeba użyć..., by zimą odparować szybko przednią szybę trzeba zrobić...itd, itd. poprostu trzeba bezwzględnie przestudiować instrukcję i wszystko działa jak należy. Ale trzeba przeczytać!!!!daje 9 ponieważ uważam iż mimo wszystko przednia szyba zimą powinna się szybciej odmrażać choć źle nie jest w porównaniu z innymi autami.subiektywna ocena.

bez awariii. dla mnie za mało rozbudowana.

Nissan Qashqai: hatchback, mini-van, roadster, terenowy, van

Nissan Qashqai: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Qashqai: 1.4, 1.5, 1.6, 2.0

Nissan Qashqai: 2015, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007