Nissan Qashqai opinie, oceny użytkowników, Nissan Qashqai spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Qashqai

1.6

Średnia ocena: 6.20/10

Nissan Qashqai spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA QASHQAI

2008-12-22

Ogólnie na razie wszystko w porzadku. Fajne autko , siedzi sie wysoko , super, ale ten silnik. Tak z tym silnikiem auto TYLKO DO MIASTA !!!!!!
Z przudu rewelacja, z tyłu też O.K. Wyciszenie jak pisałem,tragedia.
Ładne autko. Małe a w środku ...duże. Bagaznik o.k. ale ta nisko opuszczana klapa. Guza juz mam "-(
Dośc precyzyjny układ kierowniczy, moim zdaniem zbyt słabe wspomaganie kierownicy ,wzglednie mały promień zawracania, bardzo dobre hamulce, miły w..parkowaniu. Dobrze dobrana charakterystyka tłumienia nierównosci. Dobrze trzyma sie drogi. Ogólnie O.K. Na zakretach w miarę trzyma.

2010-01-16

Jest on ładny ale muszę go wpieprzyć na allegro jakiemuś cymbałowi.Już kosztował mnie z naprawami 95 800.
Śilniki są strasznie głośne. Ma on słabe osiągi i przyśpieszenie. Jest on strasznie paliworzerny.Biegi są żle zestopniowane.
Fotele są strasznie niewygodne póżniej bolą mię plecy i dupa.Jest on strasznie głośny.Jest to strasznie małe aucio.
Ma on strasznie małe szyby a widoczność jest zerowa. Jest tam mały bagarznik. Wykończenia jest do dupy, wszystkie plastiki odstają a wygoda obsługi jest strasznie trudna i męcząca, wszystkie przyciski się psują.
Gdy tylko przyjechałem z salonu do domu i wstawiłem samochud do gararzu. Na drugi dzień zobaczyłem że tylna oś jest pęknięta. Za naprawę zapłaciłem 10 000 zł. I nie uznali mi GWARANCJI.

2011-05-21

Jestem zadowolony. Od 2007r.kiedy pierwszy raz jechałem wiedziałem,że muszę go mieć.Czekałem na liffting i go mam
Jeżeli chce się jeździć ekonomicznie to źle oceniam ten silnik.Za słaby.Natomiast jak nie patrzy się na wyniki spalania to całkiem całkiem.Można poszaleć oczywiście do maksimum bawić się biegami/te nie działają najlepiej/
Lepiej sprawuje się jak jest lekko obciążony. Bez ładunku jakby tył był niedociążony
Bardzo wygodna jazda z przodu.Z tyłu nie wiem,bo nie jechałem.Obsługa intuicyjna bez zarzutu.Plastiki mogłyby być lepsze
Tylko dzięki kamerce można bez problemu zaparkować choć przydałby się jeszcze dzwięk

Janusz2010-05-26

Głośne zawieszenie, świetna widoczność bo z góry, ładny wyglad ale auto nie jest warte swojej ceny
Widziały gały co brały, specjalnie brałem ten silnik bo w 90% moja trasa to miasto.
Przednie fotele są bardzo wygodne, wyciszenie kiepskie ,
Przy jeździe przez próg zwalniający tył podskakuje, jadąc po koleinach , nierównosciach trudno go opanowac

GRAŻYNA2010-08-22

dla mnie nie ma wad tak ogólnie bo to był bardzo przemyślany zakup ale mógłby mniej palić
poruszam sie tylko po mieście i nie miałam okazji jechać szybciej niż 120 dla mnie super, cicho i co najważniejsze nie czuć tej prędkości
auto mam 1 m-c,jestem zadowolona z jakości jazdy,z lekkości prowadzenia, wspomaganie OK, nie wychodzi mi parkowanie bo jestem lewus i muszę się jeszcze duzo nauczyc, mocno czuć nierówności czyli duze dziury w jezdni

Średnie oceny NISSAN QASHQAI

Osoby zainteresowane autem Nissan Qashqai brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Kadjar.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Renault Kadjar

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Qashqai

Nissan Qashqai Visia 1600 115KM 2008r. hatchback

No cóz , silnik 1,6 115 KM. to ..PORAŻKA. Aby jechał to od 80 km/godz . trzeba go trzymac na obrotach, ale najgorsze to..wyciszenie. Mozna nim w miare spokojnie jechac do 80/90 km. na godzine Od 110, 120 na godzine zaczyna .. !!!!!byc głosno jak w..maluchu. Dla mnie ZGROZA. Jak wyjezdzam na autostrade to..jestem chory. Nissan dowalił :-(. Skrzynia precyzyjna.

Do przodu o.k. , do tyłu srednio ale lusterka wsteczne..rewelacja. Widac wszystko :-)

Z przudu rewelacja, z tyłu też O.K. Wyciszenie jak pisałem,tragedia.

W tej dziedzinie na razie ...nie mam nic do poiedzenia. Oby tak dalej.

To jest o.k.

Na razie o.k.

Nissan Qashqai: hatchback, mini-van, roadster, terenowy, van

Nissan Qashqai: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Qashqai: 1.4, 1.5, 1.6, 2.0

Nissan Qashqai: 2015, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007