Nissan Qashqai opinie, oceny użytkowników, Nissan Qashqai spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Qashqai

benzyna

7.80/10

Nissan Qashqai spalanie (l/100km)

miasto 9.28/-.-- -.--
trasa 6.99/-.-- -.--
cykl mieszany 7.74/-.-- -.--

Qashqai

OCENY NISSANA QASHQAI

za taką cenę jaką oferują w polskich salonach NISSANA, uwzględniając standardowe wyposażenie w Polsce nie ma lepszego. trochę tu trochę tam by coś człowiek chciał innego. druga strona inplus to cena i wygląd. oczywiście wszystko jest kwestią gustu. gorąco polecam samochód.
posiadam w swym modelu skrzynie CVT. to nie jest demon przyspieszenia lecz bardziej ekonomicznej jazdy. i w takiej kategorii rozważałbym kwestie przyspieszenia. ponieważ dla mnie nie ma ona dużej wartości oceniam ją dobrze- poprostu. elastyczność - powyżej 60-70 km/h zaczyna się jazda. ek...
wyciszenie - nie ma żadnego. słyszysz kamyszki, piasek, przy 140km/h wiatr. Przy pełnym obciążeniu lub przy czteroosobowej rodzinie zawieszenie pracuje dobrze. gdy jedzie się samemu coś nie jest do końca tak jak być powinno. ponieważ nie znam się na tym luzie w tym temacie. Osobną kateg...
pojemnośc bagażnika 410 litrów. dwie lodówki turystyczne , dwie walizki, torba sportowa, dwie zgrzewki wody min. klatka królika, dwa spiwory. i pewnie jeszcze bym coś upchał ale nie było potrzeby. spoko na dłuższe wypady. sprzęt do nurkowania niestety no nie. W tym dziale z czystym sumien...
są opinie, że wozi przy koleinach wzdłużnych do drogi. może i tak ale przy prędkości 110 - 120 km na pewno NIE. To nie jest VW lecz nie renault. Coś pośrodku.

Nietuzinkowy wygląd, zacięcie sportowe, wygoda i ergonomia. Do tego sprawdzona niezawodność. Jestem bardzo zadowolony. Niestety, spalanie nie jest małe, ale zgodne z przewidywaniami.
Dynamiczny silnik, szczególnie można to odczuć powyżej 80km/h. Ten model posiada dodatkowo napęd 4WD. W zimie niezastąpiony.
Bardzo wygodne przednie fotele. Podwyższone miejsce za kierownicą sprawia dużo przyjemności. Tylna kanapa jest mniej komfortowa. Dzięki dobremu wyciszeniu bardzo często w użyciu jest obrotomierz.
Wnętrze wygodne choć po wyglądzie zewnętrznym samochodu można oczekiwać troszkę obszerniejszego. Miejsca dla pasażerów w sam raz.
Dzięki bardziej sportowemu zawieszeniu świetnie pokonuje zakręty.

Ogólnie na razie wszystko w porzadku. Fajne autko , siedzi sie wysoko , super, ale ten silnik. Tak z tym silnikiem auto TYLKO DO MIASTA !!!!!!
Z przudu rewelacja, z tyłu też O.K. Wyciszenie jak pisałem,tragedia.
Ładne autko. Małe a w środku ...duże. Bagaznik o.k. ale ta nisko opuszczana klapa. Guza juz mam "-(
Dośc precyzyjny układ kierowniczy, moim zdaniem zbyt słabe wspomaganie kierownicy ,wzglednie mały promień zawracania, bardzo dobre hamulce, miły w..parkowaniu. Dobrze dobrana charakterystyka tłumienia nierównosci. Dobrze trzyma sie drogi. Ogólnie O.K. Na zakretach w miarę trzyma.

Gdyby oferowano mocniejsze silniki, byłbym gotów kupić znowu - auto ma akuratne rozmiary, nie przysparza kłopotów, jest nieźle wyposażone i przyjemnie się nim jeździ; po wielogodzinnej jeździe wysiadam bez istotnego zmęczenia.
Ten samochód jest godzien mocniejszego silnika, zarówno benzynowego jak i diesla.
Z tyłu nigdy nie jechałem, ale nikt nie narzekał
Dobrze uszyty samochód, o jasnym wnętrzu. Nie daje poczucia siedzenia w puszce od konserw ani w transporterze opancerzonym.Dobra odległość głowy od szyb.
Jak na SUVa, jest dzielny w zakrętach; prowadzi się stabilnie bez głupich niespodzianek. Po akcji serwisowej wymiany tylnych amortyzatorów, tył już nie ucieka na nierównościach.

Jest on ładny ale muszę go wpieprzyć na allegro jakiemuś cymbałowi.Już kosztował mnie z naprawami 95 800.
Śilniki są strasznie głośne. Ma on słabe osiągi i przyśpieszenie. Jest on strasznie paliworzerny.Biegi są żle zestopniowane.
Fotele są strasznie niewygodne póżniej bolą mię plecy i dupa.Jest on strasznie głośny.Jest to strasznie małe aucio.
Ma on strasznie małe szyby a widoczność jest zerowa. Jest tam mały bagarznik. Wykończenia jest do dupy, wszystkie plastiki odstają a wygoda obsługi jest strasznie trudna i męcząca, wszystkie przyciski się psują.
Gdy tylko przyjechałem z salonu do domu i wstawiłem samochud do gararzu. Na drugi dzień zobaczyłem że tylna oś jest pęknięta. Za naprawę zapłaciłem 10 000 zł. I nie uznali mi GWARANCJI.

ŚREDNIE OCENY NISSAN QASHQAI

6.7/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Qashqai brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Kuga.

Nissan

Qashqai

Ford

Kuga

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Qashqai

użytkownik: Artur

Nissan Qashqai Visia 1600 115KM 2008r. hatchback

No cóz , silnik 1,6 115 KM. to ..PORAŻKA. Aby jechał to od 80 km/godz . trzeba go trzymac na obrotach, ale najgorsze to..wyciszenie. Mozna nim w miare spokojnie jechac do 80/90 km. na godzine Od 110, 120 na godzine zaczyna .. !!!!!byc głosno jak w..maluchu. Dla mnie ZGROZA. Jak wyjezdzam na autostrade to..jestem chory. Nissan dowalił :-(. Skrzynia precyzyjna.

Do przodu o.k. , do tyłu srednio ale lusterka wsteczne..rewelacja. Widac wszystko :-)

Z przudu rewelacja, z tyłu też O.K. Wyciszenie jak pisałem,tragedia.

W tej dziedzinie na razie ...nie mam nic do poiedzenia. Oby tak dalej.

To jest o.k.

Na razie o.k.

Pełna opinia o Nissan Qashqai Visia 1600 115KM 2008r. hatchback »

Nissan Qashqai: hatchback, mini-van, roadster, terenowy, van

Nissan Qashqai: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Qashqai: 1.4, 1.5, 1.6, 2.0

Nissan Qashqai: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007