Nissan Qashqai opinie, oceny użytkowników, Nissan Qashqai spalanie hatchback (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Qashqai

hatchback

Średnia ocena: 7.23/10

Nissan Qashqai spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA QASHQAI

2008-12-22

Ogólnie na razie wszystko w porzadku. Fajne autko , siedzi sie wysoko , super, ale ten silnik. Tak z tym silnikiem auto TYLKO DO MIASTA !!!!!!
No cóz , silnik 1,6 115 KM. to ..PORAŻKA. Aby jechał to od 80 km/godz . trzeba go trzymac na obrotach, ale najgorsze to..wyciszenie. Mozna nim w miare spokojnie jechac do 80/90 km. na godzine Od 110, 120 na godzine zaczyna .. !!!!!byc głosno jak w..maluchu. Dla mnie ZGROZA. Jak wyjezdzam na auto...
Z przudu rewelacja, z tyłu też O.K. Wyciszenie jak pisałem,tragedia.
Ładne autko. Małe a w środku ...duże. Bagaznik o.k. ale ta nisko opuszczana klapa. Guza juz mam "-(
Dośc precyzyjny układ kierowniczy, moim zdaniem zbyt słabe wspomaganie kierownicy ,wzglednie mały promień zawracania, bardzo dobre hamulce, miły w..parkowaniu. Dobrze dobrana charakterystyka tłumienia nierównosci. Dobrze trzyma sie drogi. Ogólnie O.K. Na zakretach w miarę trzyma.

michał chmielowski2011-02-19

Gdyby oferowano mocniejsze silniki, byłbym gotów kupić znowu - auto ma akuratne rozmiary, nie przysparza kłopotów, jest nieźle wyposażone i przyjemnie się nim jeździ; po wielogodzinnej jeździe wysiadam bez istotnego zmęczenia.
Ten samochód jest godzien mocniejszego silnika, zarówno benzynowego jak i diesla.
Z tyłu nigdy nie jechałem, ale nikt nie narzekał
Dobrze uszyty samochód, o jasnym wnętrzu. Nie daje poczucia siedzenia w puszce od konserw ani w transporterze opancerzonym.Dobra odległość głowy od szyb.
Jak na SUVa, jest dzielny w zakrętach; prowadzi się stabilnie bez głupich niespodzianek. Po akcji serwisowej wymiany tylnych amortyzatorów, tył już nie ucieka na nierównościach.

2010-01-16

Jest on ładny ale muszę go wpieprzyć na allegro jakiemuś cymbałowi.Już kosztował mnie z naprawami 95 800.
Śilniki są strasznie głośne. Ma on słabe osiągi i przyśpieszenie. Jest on strasznie paliworzerny.Biegi są żle zestopniowane.
Fotele są strasznie niewygodne póżniej bolą mię plecy i dupa.Jest on strasznie głośny.Jest to strasznie małe aucio.
Ma on strasznie małe szyby a widoczność jest zerowa. Jest tam mały bagarznik. Wykończenia jest do dupy, wszystkie plastiki odstają a wygoda obsługi jest strasznie trudna i męcząca, wszystkie przyciski się psują.
Gdy tylko przyjechałem z salonu do domu i wstawiłem samochud do gararzu. Na drugi dzień zobaczyłem że tylna oś jest pęknięta. Za naprawę zapłaciłem 10 000 zł. I nie uznali mi GWARANCJI.

2010-04-20

co najwyżej przeciętne z drobnym punktem w kierunku "przyzwoite", ale na pewno nie warte tych pieniędzy ogólnie zaskakuje i to raczej negatywnie, o przyjemności z jazdy dla kogoś kto dużo jeździ nie bardzo można mówić,
silnik prawie nie reaguje poniżej 1500 rpm, do tego jest głośny, co doprowadza mnie do szału, szczególnie drgania na wolnych obrotach
Zawieszenie dosyć fajne, ale żeby auto było wygodne przy większych przebiegach, tego nie mogę powiedzieć
z zewnątrz świetny i niestety tylko z zewnątrz, reszta to klęska, może jeszcze liczniki z wyświetlaczem ładne, ale dlaczego cała reszta świeci na pomarańczowo a to na biało, to gorzej niż fuszerka i to za duże pieniądze
Prowadzi się przeciętnie, nie widzę większych pozytywów, świetną sprawą są czujniki parkowania

Tomasz2010-12-30

Wart swojej ceny i poraz kolejny tylko 2,0 cdi lub benzynę. Ci co tu piszą o 1,5 dci lub 1,6 benzynie to nie poprawni optymiści.
Silnik do tego auta 2,0 jak najbardziej pasuje. Ja się zdecydowałem na benzynę ponieważ różnica w spalaniu to zaledwie 1,2 litra na sto km. Ci co kupili 1,5 cdi albo 1,6 benzynę to nie porozumienie. To jest auto które wazy 1450 kg i do tego 2 lub 3 osoby + bagaż więc ma swoją masę. Łado...
Mógłby być twardszy
Dużo miejsca z przodu z tyłu. Mam 184 cm wzrostu
Autko nowe odebrane 09-11-2010 przejechane do dzisiaj 3830 km wszystko działa ok

Średnie oceny NISSAN QASHQAI

Osoby zainteresowane autem Nissan Qashqai brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Kuga.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Ford Kuga

Ford Kuga

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Qashqai

użytkownik: michał chmielowski

Nissan Qashqai 2000 140KM 2008r. hatchback

Duże lusterka boczne są świetne. Widoczność do tyłu - trudno oczekiwać cudów; przydatne są czujniki cofania (ale szybko działające)

Z tyłu nigdy nie jechałem, ale nikt nie narzekał

Póki co, nic nie naprawiałem w trybie awaryjnym; wymiana tylnych amortyzatorów odbyła się w ramach akcji serwisowej która potwierdziła moją szybko wyrobioną opinię że są one fabrycznie niewłaściwie dobrane - za mała siła tłumienia.

Klima przyzwoicie chłodzi, ale skuteczność osuszania szyb (zwłaszcza przedniej) umiarkowana. Szybkość uzyskania gorącego nawiewu na przednią szybę mierna.

Żadnych kłopotów.

Nissan Qashqai: hatchback, mini-van, roadster, terenowy, van

Nissan Qashqai: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Qashqai: 1.4, 1.5, 1.6, 2.0

Nissan Qashqai: 2015, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007