Nissan Qashqai opinie, oceny użytkowników, Nissan Qashqai spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Nissan Qashqai

Średnia ocena: 7.07/10

Nissan Qashqai spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA QASHQAI

Zdzislaw2016-05-21

Jezdzilem w zyciu wieloma markami, nigdy dotychczas tak wspanialym autem. Jestem Niemcem i jezdzac po drogach widze ze Qashqaj jest coraz bardziej docenianym autem. Mimo Blokad, na drogach jest coraz wiecej tej marki.
Jedstem sam kmosultantem, technicznym RENAULT. Te produkty sa najardziej przyzwoite jakie znam, mam drugie auro osobowe Renault mini van- Modus wlasciwie Grand. Nie pozbede sie go nigdy, jest niezawodny.
Fascynacja tylko nic oprocz1
Wypiera wszystkie Niemieckie marki!
Wsiadajac do tego auta czuje sie tak jakbym siedzial u mamy na kolanach. Propozycja unikac Niemiewckich wyrsztatow, Debile i idioci, mialem problem z Filtrem, czastek stalych, Debil DE zalecil sonde lambda, przeplywomierz, katalizator, i filter czastek. Jestem Polakie a nie debilem kupilem Tester za...

2010-04-20

co najwyżej przeciętne z drobnym punktem w kierunku "przyzwoite", ale na pewno nie warte tych pieniędzy ogólnie zaskakuje i to raczej negatywnie, o przyjemności z jazdy dla kogoś kto dużo jeździ nie bardzo można mówić,
silnik prawie nie reaguje poniżej 1500 rpm, do tego jest głośny, co doprowadza mnie do szału, szczególnie drgania na wolnych obrotach
Zawieszenie dosyć fajne, ale żeby auto było wygodne przy większych przebiegach, tego nie mogę powiedzieć
z zewnątrz świetny i niestety tylko z zewnątrz, reszta to klęska, może jeszcze liczniki z wyświetlaczem ładne, ale dlaczego cała reszta świeci na pomarańczowo a to na biało, to gorzej niż fuszerka i to za duże pieniądze
Prowadzi się przeciętnie, nie widzę większych pozytywów, świetną sprawą są czujniki parkowania

tomek2013-05-19

nie polecam, kupiłem auto z pelnym wyposażeniem i jestem bardzo niemiło zaskoczony.koszt 130 000zł. jakość wykonania katastrofa. głośny, rdzewiejący, nieergonomiczny, ciasny, jakby mi go zezłomowali za 50000 to bym go zezłomował, bo nikomu nie wcisnąłbym takiego gówna.
wyciszenie- katastrofa. Ale na pewno nissan dowie się o czymś takim jak wyciszenie od audi,bmw lub innych koncernów i wprowadzie je kiedyś.
generalnie samochód dla kurdupli a nie faceta 184cm wzrostu. Klapa bagażnika w którą zwsze się muszę pierd...ąć. katastrofa. jak zasypiam przy kierownicy głową opieram się o dach- także nie zasnę z opadnięta głową. jakość wykończenia chiny. gówno warta każda część wnętrza, p...

Mirosław2017-05-17

Nigdy więcej tej marki nie kupię i każdemu kto mnie zapyta odradzę. Od czasu jak żabojady wtrącili swoje pomysły to już nie jest ten sam Nissan co był kiedyś jednym z lepszych aut japońskich. Dla przykładu podam mojego Nissana Qashqaia. Po przejechaniu 165tys padł przegub wewnętrzny na...
Silnik niezły
Za takie pieniądze mogli by się bardziej wysilić
W piątym roku użytkowania korozja widoczna na elementach zawieszenia. Miał być niby cynkowany.
Nie precyzyjny układ kierowniczy, co powoduje że trzeba cały czas korygować tor jazdy.

2009-03-01

Plus za oszczędny silnik, fajny wygląd, pojemność, komfort jazdy na nielatanych drogach, wygodne fotele i szklany dach. Minus za skrzynie biegów, brak schowków i wysokie ceny przeglądów
Typowy silnik do "city car". Na dłuzsze trasy zdecydowanie za słaby ale w mieście radzi sobie nieźle.Podczas przyspieszania i redukcji z 2 na 3, przy lekkim dotknieciu drążka bieg sam wyskakuje co jest denerwujące
Wrażliwy na nierówności na drodze. Słabo tłumi drgania. Za słaby silnik na jazde z pelnym obciązeniem.Maximum obciążenia to 2+1 oczywiscie dla tej wersji.
Wielki plus za niebanalny wygląd. Wewnatrz zdecydowanie za mało schowków. Przytulne wnetrze. Za mały komputer.

Średnie oceny NISSAN QASHQAI

Osoby zainteresowane autem Nissan Qashqai brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Kadjar.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Renault Kadjar

Nissan Qashqai: hatchback, mini-van, roadster, terenowy, van

Nissan Qashqai: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Nissan Qashqai: 1.4, 1.5, 1.6, 2.0

Nissan Qashqai: 2015, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007