Nissan Sunny opinie, oceny użytkowników, Nissan Sunny spalanie 1985r. (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Sunny

1985r.

Średnia ocena: 9.50/10

Nissan Sunny spalanie (l/100km)

Oceny NISSANA SUNNY

Nie stawiam najwyższej noty, bo nie ma 100% aut. Autko jest aż za nadto "super", jak na mój gust.
Układ napędowy jak na tamte lata został wykonany poprawnie. Niektóre obecnie produkowane auta moze i sa zaawansowane technologicznie, ale trwałością nie doruwnują nawet połowie tamtym samochodom.
Komfort jazdy jest wystarczający, w końcu każde auto jeździ tak samo, choć nie tak samo sie zachowuje. Jeźdźę tym autem nie raz, dość spokojnie i jak dla mnie jest dobry już prawie zabytek.
Karoseria to rzecz gustu, ja lubię/kocham auta stare, dla mnie wazna jest technika, a nie wygląd. Co mi z pięknego ale awaryjnego auta.

2008-02-15

ile on ma koni?

Średnie oceny NISSAN SUNNY

2.5/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Sunny brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Garbus.

Nissan Sunny

Nissan Sunny

Volkswagen Garbus

Volkswagen Garbus

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Sunny

Nissan Sunny sedan 1700 54KM 1985r. sedan (limuzyna)

Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Auto jest na tyle smukłe, a przestrzeń szyb, czy słupków nie wpływa negatywnie na komfort jazdy.

Mój ojciec posiada ten model auta od nowości. Auto ma już 24 lata i nadal jest w świetnej formie. Auto od początku konserwowane, dbane. Szkoda że tych autek już prawie nie ma, przez tyle aut wymieniane klocki, układ wydechowy, tylne amortyzatory i pompa wody. Japońska jakość w latach osiemdziesiatych, to było "coś".

części z rodziny Kager są na tyle trwałe i na tyle tanie, że nie ma potrzeby kombinować.

Bardzo dobra wentylacja, ni ema problemu z ogrzewaniem jak i schładzaniem wnętrza.

Jak na te lata elektroniki jest niewiele, ale mimo tylu lat, zadna z kontrolek tablicy przyrządów nie była wymieniana.

Nissan Sunny: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Sunny: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Nissan Sunny: 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 2.0

Nissan Sunny: 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1985