Nissan Sunny opinie, oceny użytkowników, Nissan Sunny spalanie 1.8 (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Sunny

1.8

Średnia ocena: 7.00/10

Nissan Sunny spalanie (l/100km)

10.00/13.00
8.00/10.00
9.50/12.00

Oceny NISSANA SUNNY

2009-07-13

Silnik o dziwo elastyczny kręci się normalnie do 7-8 tyś ale nie należy przesadzać lubi obroty do 3 do 5 tyś. równa praca. Do skrzyni trzeba się przyzwyczaić na początku można nie trafiać z biegami. Dynamiczny ale na wyższych obrotach i przy wyprzedzaniu
Twardy, nie zbyt cichy. dużo miejsca z przodu z tyłu natomiast wejdą dwie osoby o wzroście do 140 cm
Z przodu średnio ale z tyłu są dwa duże schowki po bokach zamykane klapami z dziwnymi zamkami, Plastik wszechobecny. Tylne siedzenia można złożyć. Zegary rozmieszczone logicznie i poprawnie

Czynności eksploatacyjne. Naprawy po kolizyjne
bez uwag
Nigdy mnie zawiódł. Jak wiem jezdzi do dzisiaj.

Średnie oceny NISSAN SUNNY

4.5/10
3.0/10
4.0/10
4.0/10
2.5/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Sunny brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Garbus.

Nissan Sunny

Nissan Sunny

Volkswagen Garbus

Volkswagen Garbus

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Sunny

Nissan Sunny GTI B12 1800 ca18 90KM 1990r. coupe

Nie polecam jako pierwsze autom nie wybacza błędów;) mogą rdzewieć tylne nadkola w miejscu zgrzein przednie... też Zwróć uwagę na to przy kupnie:) Wdzięczne auto jak się o nie dba można trochę poszaleć V max powyżej 210 kmh Generalnie jak się kupi zdrowe auto to można być zadowolonym, ja miałem mniej szczęścia.

Do przodu normalnie ale trzeba wziąć pod uwagę przedni trochę wystający zderzak . Jest problem z widocznością do tyłu po skosie w prawo małe szyby tylne boczne i gruby tulny słupek do tyłu bardzo dobrze, można blisko podjechać

auto wrażliwe na zbieżność przedniego zawieszenia i jakiekolwiek luzy. dobrze prowadzi się w zakrętach (mam trochę twardsze sprężyny z tyłu. ogólnie samochód raczej twardy. Dobry układ wspomagania, ale lubi przeciekać w miejscu uszczelniaczy kolumny kierowniczej (łatwo można to naprawić)

Jak na swoje lata to nieźle koszt części jak w zwykłym sunny bo niewiele się różnią ale uwaga na tylne tarcze. Polecam markowe klocki ham.

Ciekawostką są nawiewy na... ręce kierowcy umieszczone po bokach zegarów, przydają się w zimie:) długo się nagrzewa

Jeżeli pali się bezpiecznik to dlatego że coś się popsuło, z wilgocią nie ma problemu. Duża zaleta zapłony niema kabli wysokiego napięcia cewki bezpośrednio na świecach (4) Zalecam pilnowaniu stanu płynu chłodzącego i temp. silnika cewki nie lubią przegrzewania silnika jak i sam silnik

Nissan Sunny: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Sunny: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Nissan Sunny: 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 2.0

Nissan Sunny: 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1985