Nissan Sunny opinie, oceny użytkowników, Nissan Sunny spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Sunny

benzyna+gaz

Średnia ocena: 8.00/10

Nissan Sunny spalanie (l/100km)

8.59/9.71
6.98/7.55
7.77/8.65

Oceny NISSANA SUNNY

2009-07-13

Silnik o dziwo elastyczny kręci się normalnie do 7-8 tyś ale nie należy przesadzać lubi obroty do 3 do 5 tyś. równa praca. Do skrzyni trzeba się przyzwyczaić na początku można nie trafiać z biegami. Dynamiczny ale na wyższych obrotach i przy wyprzedzaniu
Twardy, nie zbyt cichy. dużo miejsca z przodu z tyłu natomiast wejdą dwie osoby o wzroście do 140 cm
Z przodu średnio ale z tyłu są dwa duże schowki po bokach zamykane klapami z dziwnymi zamkami, Plastik wszechobecny. Tylne siedzenia można złożyć. Zegary rozmieszczone logicznie i poprawnie

2008-02-10

Mimo instalacji gazowej autko miało jak dla mnie wspaniałą elastyczność. Jakby gaz dodał mu kopa :) Jest to silnik 16V i bardzo lubi wysokie obroty, na 3biegu spokojniemożna było ciągnąć do 130 km- autko na prawde ciągło wtedy. Doskonale sie na 3 wyprzedzało.
Autko prowadziło sie wspaniale na letnich oponach. Miałem założone felgi alu 15 z oponami 195/50 z tego co pamietam albo na 55. Trzymało sie swietnie drogi, prowadzio znakomicie. Na cieniutkich zimówkach już troszke tą pewność traciło, ale i tak było ok.

2009-07-11

To był mój pierwszy samochód na którym nauczyłem się jeździć. Tak naprawdę to tylko jeździł.
Do silnika z łańcuchem do dzisiaj nie zaglądałem. Kłopoty powodował raczej gaz zamontowany po sprowadzenie w 1995 r., na którym ja zrobiłem 220 000 km.
Stara konstrukcja nie jest komfortowa, ale 10 lat temu była ok.
Brak jakikolwiek wspomagań trochę utrudnia, ale nie ma się co popsuć

2008-02-19

mam go rok brat mial 3 i praktycznie nic nierobione poza olejami plyny itp
przyspieszenie jak na taki silnik w miare
jest szczelny cicho jak w domu
maly bagaznik slaba blacha
za miekkie zawieszenie z tylu .wspomaganie ekstra

Andrzej2008-02-14

Jestem użytkownikiem tego samochodu 14 lat , i jestem bardzo zadowolony . W między czasie miałem Forda Escorta o 3 lata młodszego a tym jeżdził mój syn przez 5 lat i sprzedałem Escorta aby wrócić do Nissana .

Średnie oceny NISSAN SUNNY

5.1/10
4.2/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Sunny brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Garbus.

Nissan Sunny

Nissan Sunny

Volkswagen Garbus

Volkswagen Garbus

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Sunny

Nissan Sunny GTI B12 1800 ca18 90KM 1990r. coupe

Nie polecam jako pierwsze autom nie wybacza błędów;) mogą rdzewieć tylne nadkola w miejscu zgrzein przednie... też Zwróć uwagę na to przy kupnie:) Wdzięczne auto jak się o nie dba można trochę poszaleć V max powyżej 210 kmh Generalnie jak się kupi zdrowe auto to można być zadowolonym, ja miałem mniej szczęścia.

Do przodu normalnie ale trzeba wziąć pod uwagę przedni trochę wystający zderzak . Jest problem z widocznością do tyłu po skosie w prawo małe szyby tylne boczne i gruby tulny słupek do tyłu bardzo dobrze, można blisko podjechać

auto wrażliwe na zbieżność przedniego zawieszenia i jakiekolwiek luzy. dobrze prowadzi się w zakrętach (mam trochę twardsze sprężyny z tyłu. ogólnie samochód raczej twardy. Dobry układ wspomagania, ale lubi przeciekać w miejscu uszczelniaczy kolumny kierowniczej (łatwo można to naprawić)

Jak na swoje lata to nieźle koszt części jak w zwykłym sunny bo niewiele się różnią ale uwaga na tylne tarcze. Polecam markowe klocki ham.

Ciekawostką są nawiewy na... ręce kierowcy umieszczone po bokach zegarów, przydają się w zimie:) długo się nagrzewa

Jeżeli pali się bezpiecznik to dlatego że coś się popsuło, z wilgocią nie ma problemu. Duża zaleta zapłony niema kabli wysokiego napięcia cewki bezpośrednio na świecach (4) Zalecam pilnowaniu stanu płynu chłodzącego i temp. silnika cewki nie lubią przegrzewania silnika jak i sam silnik

Nissan Sunny: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Nissan Sunny: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Nissan Sunny: 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 2.0

Nissan Sunny: 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1985