Opel Calibra opinie, oceny użytkowników, Opel Calibra spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Calibra

Średnia ocena: 8.10/10

Opel Calibra spalanie (l/100km)

Oceny OPLA CALIBRA

2010-02-23

ah ta blacha
skora na tylnej kanapie wszyscy zasypiaja lux
przewozilem dwie wannny naraz i dwa kaloryfery zeliwne duze. Przewozilem pralke duza gosciowi w skepie na rampie opadla szczena jak zapakowalem pralke:>>>
Autko kosmiczne Wady; trzeba dbac o karoserie blacha nie ocynkowana, leca progi, nadkola i maska, ceny czesci umiarkowane. Przy zakupie nalezy zwrocic uwage na sinik ja mam 16 takze wypowiem sie na temat tego silnika; glowica jest najwazniejsza sa trzy rodzaje KS 4XX, KS 7XX niestety nie pamietam oz...

2008-02-12

jedyna jego wada PALI jak smok
pozostawiam bez komentarza jednak cicho i spokojnie jade bez jakich kolwiek klekotan
wszysko oki tylko jadac z tyłu to głowa jest pod samym sufitem i raczej na lezaco trzeba hihi łozko to ja mam w domu

tadeusz2009-11-21

Ma ładną linie i dobre prowadzenie durzy bagarznik duzo miejsca z tyłu dobre auto stortowe
TROCHE SŁABE PRZYSPIESZENIE DO SETKI JAK NA 2.5V6 24V MOGŁO BY BYC LEPIEJ ALE PO WEJSCIU JUZ NA 3000 OBROTÓW JEST NAPRAWDE OK
NAPRAWDE WYGODNA POZYCJA JAK NA SPORTOWY SAMOCHÓD RESOROWANIE NA ORGINALNYCH AMORTYZATORACH OK NA SPORTOWYCH JUZ NIE TAK OK SŁABE WYCISZENIE WKOnCU SZYBY BEZ RAMEK Z LAT 90 TYCH
Z PRZODU DOBRA Z TYŁU DOBRA ARGONOMIA OK BAGAZNIK BARDZO DUŻY JAK NA SPORT JAKOSC SREDNIA KAROSERIA SUPER LINIA I AERODYNAMIKA PO 94 R ODPORNA NA RDZE
DOBRE PROWADZENIE SUPER MOC SUPER PRZYSZPIESZENIE 180 KM /H NA 3 BIEGU SUPER DOPASOWANA SKRZYNIA Z SILNIKIEM AUTKO GODNE POLECENIA TLA MŁODYCH KIEROWCÓW KTÓRZY JUZ MAJĄ TROCHE UMIEJĘTNOSCI BARDZO DOBRE PROWADZENIE SILNIK ECOTEC 305 TYS KM NIGDY NIE MIAŁ AWARI SPALANIE BEZ KATALIZATORA SREDNIO ...

2009-09-15

jak na lata w których była produkowana to super autko im wyszło...
przy tej wersji silnika nie można za wiele wymagać, ale ogólnie nie jest źle
auto nie należy do luxsowych tylko do pośmigania
sylwetka auta ponadczasowa mimowszystko
mam 40-tke na karku i bardzo dobrze mi się jeździ tym autem, cenie sobię to że auto jest proste w serwisowaniu a części są dostępne i w miare tanie co nie znaczy jednak że jest awaryjne.Przejechałem nim ponad 100tys. bez żadnych problemów. pozdrawiam Grzegorz

Michał2008-02-24

ok!!!
ładnie wchodzi w obroty skrzynia ma bdb przełozenia silnik troche klekocze ale to nic nie przeszkadza. przyspieszenie ma tez bdb
Bardzo sztywny samochod trzyma sie drogi idealnie ale na nasze polskie zawieszenie jest za sztywne niestety ale nasze drogi uszkadzaja zawieszenie
Jest wszystko ok.
Super sie prowadzi z duza predkoscia idealnie wchodzi w zakrety. Jest zaje...!!!

Średnie oceny OPEL CALIBRA

5.1/10
4.7/10

Osoby zainteresowane autem Opel Calibra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Opel Calibra

Opel Calibra

Mazda 6

Mazda 6

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Calibra

Opel Calibra Classic 2000 16V 150KM 1994r. hatchback

jedyna jego wada PALI jak smok

nio nio co jak co ale widocznosc to ma zarabista szyby wrecz przypominaja duze lustra

jak wczesniej pisałm prowadzi sie super miejsca z przodu jest do bolu niestety brak go z tyłu a co do materiałow przynajmniej w moim aucie to gorszego badziewia nie mogli zamontowac czarny platik ktory rysuje sie pod delikatnym przejechaniem i fotele czrno szare jeski to mozna nazwac czarnym kolorem juz dawno tego nie ma bo niemogła bym w czym takim jedzic

Co musze powiedziec to jedna rzecz o tym aucie przyczepnosc to ma super ładnie trzyma sie zakretow i jest naprawde wygodny w prowadzeniu jak dla mnie kobiety ale jedna rzecz ktora go gubi ze jest taki długi i niestety do miasta to on sie nie nadaje parkowac chyba na skrzyzowaniu bo w ciasnych uliczkach mało miejsca dla niego hihi

spoko ful wypas

Opel Calibra: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Opel Calibra: benzyna, benzyna+gaz

Opel Calibra: 1.4, 2.0, 2.5